Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzwoniłem przed chwilą do CP w sprawie oferty DRH2. Pani konsultantka po rozmowie stwierdziła, że nie ma takiej oferty dla dekodera FTA z CP! Mówię jej widziałem skan umowy etc. Pani twierdzi, że nie ma takiej możliwości by na dekoderze FTA (oczywiście po umowie z CP - Echostar 717A) podpisać umowę na miniHD! To w końcu jest czy nie ma oferty o kodzie DRH2? Pozdrawiam. Grzegorz

P.S. To była moja druga rozmowa z CP, wcześniej nie podałem kodu oferty DRH2 (oczywiście też powiedzieli, że nie ma czegoś takiego). W obu przypadkach umowa na 12 lub 15 m-cy i chyba przez 6 m-cy 9.90PLN a później 14.90PLN za MiniHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem ponownie i znowu odpowiedź - brak takiej oferty dla mnie. Że niby jest ale dla klientów którzy wypowiedzieli umowę i po długich negocjacjach "wysępili" od CP taką właśnie umowę/ofertę. Dla mnie (dekoder FTA) brak takiej opcji!! Co za dziwna firma?! Żeby nie napisać poje...a!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proximus, kopsnij się w takim razie do APSu i zapytaj. Być może trafiasz po prostu na niekompetentnych konsultantów. Ew napisz na FB na profilu Polsatu - przekierują cię do "eksperta cp". W moim przypadku okazał się pomocny bo nie chcieli mi wdrążyć umowy, dwie wiadomości i od ręki aktualizują mi dane w profilu... U nich jak się nie doprosisz to nie dostaniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzwoniłem dziś 2 razy i wcześniej jakieś 4 tygodnie temu. Co za [beep]na firma! Albo oferta jest dla wszystkich na identycznych zasadach albo jej nie ma wogóle! Mam ich w du..e! Nie chciałem tego dla siebie tylko dla Babci zamiast NTC. Ja nigdy nie będę już ich abonentem, zresztą nie jestem żadnej "platformy"- tylko prepaid! Aktualnie C+ SD i SmartHD. Pozdrawiam. G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj dla pewności 2 razy na infolinię(z rana i po południu) i dwóch konsultantów pan i pani poinformowali mnie że przez 6 miesięcy nic nie będę płacił za pakiet Mini HD, a po tych 6 miesiącach umowa samoczynnie zakończy się i wtedy jak zapłacę 9,90 zł to będę oglądał kanały z Mini HD. Natomiast jak nie zapłacę to będę miał pakiet Darmowy HD.

 

PS. Sam już nie wiem jak jest. Jedni dzwonią na infolinię i mówią im że będą płacić od razu 9,90 PLN a inni w tym ja będą mieć za darmo.

Dzwoniłem w sumie już parę razy i zawsze konsultanci mówią że nie będę płacił, czyli opłata 0 zł przez 6 miesięcy, a po tym okresie pakiet Darmowy HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź którą otrzymałem dziś:

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że punkt 6 w części B Umowy mówi, że wraz z końcem okresu podstawowego Umowa w zakresie pakietu Mini HD przekształca się w zawartą na czas nieokreślony. Ponadto zgodnie z Promocyjnymi Warunkami Umowy § 3 Tabela opłat Promocyjnych, cena Pakietu Mini HD zarówno w okresie podstawowym jak również przy Umowie na czas nieokreślony wynosi 9,90 zł/mies.

 

________________________________________

Dział Obsługi Klienta, Sekcja Reklamacji Cyfrowy Polsat S.A.

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj dla pewności 2 razy na infolinię(z rana i po południu) i dwóch konsultantów pan i pani poinformowali mnie że przez 6 miesięcy nic nie będę płacił za pakiet Mini HD, a po tych 6 miesiącach umowa samoczynnie zakończy się i wtedy jak zapłacę 9,90 zł to będę oglądał kanały z Mini HD. Natomiast jak nie zapłacę to będę miał pakiet Darmowy HD.

 

PS. Sam już nie wiem jak jest. Jedni dzwonią na infolinię i mówią im że będą płacić od razu 9,90 PLN a inni w tym ja będą mieć za darmo.

Dzwoniłem w sumie już parę razy i zawsze konsultanci mówią że nie będę płacił, czyli opłata 0 zł przez 6 miesięcy, a po tym okresie pakiet Darmowy HD.

 

Spokojnie, jestem w tej samej sytuacji co Ty. I jak żyć Panie Premierze, jak żyć, z niepewnością, czy będę płacił 9,90 czy nie! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...