Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego wynika, że nie mają osobnego wzoru umowy dla 0x6 miesięcy bo to w zasadzie indywidualna promocja. Stąd te całe zamieszanie :) Razio1, jakieś wieści od nich kiedy aktywują pakiet? Jak im się "zachcę" czy z nowym okresem rozliczeniowym? Może bym tak zdążył sobie zobaczyć GP Brazyli w ludzkich warunkach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razio1, jakieś wieści od nich kiedy aktywują pakiet? Jak im się "zachcę" czy z nowym okresem rozliczeniowym?

 

Konsultant powiedział, że do 8 dni od otrzymania listu włączą. Sam nie mam możliwości sprawdzenia, ponieważ nie mam dekodera "w miejscu zamieszkania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razio1, jakieś wieści od nich kiedy aktywują pakiet? Jak im się "zachcę" czy z nowym okresem rozliczeniowym?

 

Konsultant powiedział, że do 8 dni od otrzymania listu włączą. Sam nie mam możliwości sprawdzenia, ponieważ nie mam dekodera "w miejscu zamieszkania".

U mnie to trwało 2 dni robocze - w piątek umowę wysłałem listem zwykłym, we wtorek zadzwoniłem i pakiet mi aktywowano. Dodatkowo włączono mi VOD na 48 h za udział w ankiecie o LTE (tylko filmy za 5 zł). Pisałem już o tym ale nie wiedzieć czemu mój post został wykasowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z czym Wy macie problem, powinniście mieć na 2 stronie umowy takie pozycje (mniej więcej):

- okres promocyjny

- suma opłat w okresie promocyjnym (jak nie ma znaczy że jest za darmo)

- suma opłat po okresie promocyjnym przy zachowaniu minimalnej ilości pakietów

- suma opłat po okresie promocyjnym przy zachowaniu maksymalnej ilości pakietów

 

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziabolek7, czytałeś to?

...choć jak czytam UMOWĘ ABONECKĄ i PWU to mam mętlik, bo z umowy wynika że:

-Suma miesięcznych Opłat Abonamentowych (wnoszonych po upływie okresu Promocyjnego/Rabatowego) -9,90

-Suma Opłat Abonamentowych przy zachowaniu minimalnej liczby Pakietów Dodatkowych -0,00

-Miesięczne Opłaty począwszy od :1 m-ca

a tabela opłat Promocyjnych określa ceny:

-Cennik dla Abonentów z Umową na czas określony: Mini HD 9,90 Darmowy HD brak opłat

-Cennik dla Abonentów z Umową na czas nieokreślony: Mini HD 9,90 Darmowy HD brak opłat

 

Równie dobrze zapisy umowy można interpretować w ten sposób, że Mini HD 0 zł przez okres umowy a po 6 m-cach 9,90 lub Darmowy HD.

Napisałem emaila do CP z zapytaniem o odnowioną gwarancję.

I jak to byś zinterpretował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przed chwilką dzwoniłem na infolinię i zapytałem się o darmowy HD na dekoderze echostar DSB-616. Pani powiedziała mi że pakiet ten jest jest tylko na npwp kupionych dekoderach.

Jak jej do końca wysłuchałem to powiedziałem jej jaki jest kod promocji i pani skontaktowała się z przełożonym i po króciutkiej chwili powiedziała mi że się da i przeprosila mnie za wprowadzenie w błąd na początku rozmowy.

 

Oto szczegóły:

Przez 6 miesięcy pakiet Mini HD za 0 zł.

Po 6 miesiącach pakiet Mini HD za 9,90 zł lub pakiet darmowy HD na zawsze za darmo.

Umowy nie trzeba rozwiązywać, ponieważ sama się zakończy i wtedy opłacamy 9,90 zł za Mini HD, lub darmowy HD

Odnowiona gwarancja na dekoder na okres 6 miesięcy (Ale jak mi się zepsuje to osobiście nie wiem czy mi wymienią bo zerwałem plombę gwarancyjną)

 

Czyli krótko podsumowując koledzy którzy twierdzą że będzie Mini HD za darmo mogą spać spokojnie.

 

PS. W końcu dekoder się przyda do drugiego pokoju.

 

PS2. Jak wiadomo od pewnego czasu PPV Cyfrowego Polsatu(VOD) jest dostępne na transponderze DVB-S2 i na moim echosiu nie obejrzę PPV. Od czasu do czasu wypożyczałem film. Ciekawe jak teraz będę na tej sześciomiesięcznej umowie to czy będą mogli wymienić mi dekoder SD na HD aby oglądać filmy z PPV?

Tak na ogól PPV aż tak bardzo nie potrzebuję ale pytam się tylko z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowany toczoną tu dysputą sam przeanalizowałem moją umowę i odbyłem rozmowę z konultantką na partyline.

Wnioski:

1. 6 mies. 9,90 zł, potem też 9,90 zł ale bez zobowiązania, promocja DRH2

2. gwarancji na CAM nie ma - ewentualne koszty naprawy mam pokryć sam, na czas naprawy dostaję dekoder zastępczy (nie moduł)

3. opcji na 6 mies. za 0 zł, potem Darmowy HD nie ma.

Dodam, że konsultantka wydawała się dość średnio zorientowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że czas zweryfikuje wszystko. Kolega @Razio1 na stronie 10 tegoż wątku zamieścił skan swojej umowy i kilkakrotnie rozmawiał na infolinii CP, gdzie go informowano, że przez te 6 miesięcy będzie płacił za pakiet Mini HD 0 zł. Szczerze przyznam też mam taką samą umowę, ba nawet teraz rozmawiałem z pracownikiem infolinii CP, gdzie mnie ponownie zapewniono o opłacie za pakiet Mini HD przez te 6 miesięcy 9,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, każdy konsultant mówi co chce. Mi przyszły papiery dzisiaj wiec zainspirowany tą dyskusją dzwoniłem i ja. Własnie skonczyłem rozmowę. torre24 uslyszal co innego niz ja. Mi powiedzial, ze ... w okresie obowiazywania umowy, tj 1-6 miesiąc nie płaci się nic, po tym okresie 9,90 lub przejscie na darmowy HD. W moim przypadku konsultant wydawal sie byc tym, ktory na szkoleniu nie spal.

 

Wg zapisów z Części A Umowy Abonenckiej, str. 2 mam płacić 9,90 jako suma miesiecznych opłat abonamentowych (UWAGA !!!) wnoszonych po upływie okresu Promocyjnego/Rabatowego. Czyli po okresie 6 miesiecy. Jak zamawialem umowe to mowili ze po tych 6 miesiacach bedzie 14,90 a teraz pisze ze wowczas bedzie 9,90. A jak bedzie w okresie 1-6 miesiąc to tylko oni wiedzą. Bo na PWU na stronie 2/2 jest tabelka i tam jest że: Pakiet Mini HD z umowa na czas okreslony wynosi 9,90 i 9,90 z umową na czas nieokreslony :P

 

Jakby nie bylo to nawet z tym 9,90 oferta jest OK. Po 6 miesiacach dekoder w góry i wreszcie cywilizacja pod strzechą za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...