Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby otrzymac Darmowy HD wystarczy wysłac pismo z wypowiedzeniem. Warunkiem koniecznym jest dekoder własnosciowy - przy udostepnionym nie ma takiej mozliwosci. Wtedy dostaje sie umowe na 6 mies za dostep do MinHD w cenie 9,90 zł. W przeciagu tego czasu nalezy zdeklarowac się i zadzwonic do nich, lub udac sie do APS`u i zgłosić, ze od 7 mies decydujesz sie na odbiór naziemnej ( darmowej ) tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jerzy18 chyba po tych 6 miesiącach to zgłaszasz akces przejścia na pakiet Darmowy HD a nie na odbiór naziemnej telewizji cyfrowej (darmowej). Myślisz pojęcia odbiór za pomocą satelity z odbiorem naziemnym.

 

U mnie w końcu zarejestrowano umowę w ICOK, zrobiłem screena zakładki płatności elektroniczne, gdzie jest ukazana kwoty opłaty za abonament u mnie jest 9,90 zł.

 

d873516ac806.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się ociągali z zarejestrowaniem umowy, więc policzyli mi abonament dopiero od 28.11.2012 r. do 03.12.2012 r. w kwocie 1,65 zł :)

Umowa do nich dotarła 3 listopada 2012 r. :)

 

Treść emaila od CP:

 

"W związku z powyższym oraz

tym, że rejestracja Umowy z przyczyn technicznych opóźniła się opłata

za abonament pobrana została za okres od 28 listopada 2012 r. do 3 grudnia

2012 r. w wysokości 1,65 zł. Dokonując obecnie wpłaty w wysokości

11,55 zł abonament opłacony będzie do 3 stycznia 2013 r. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj również skorzystałem z oferty DRH2. A jako ze miałem jeszcze 3 miesiące starej umowy terminowej na Mini HD za 14,9, to dodatkowo zaoszczędziłem 15PLN (nowa umowa wchodzi w życie od najbliższego okresu rozliczeniowego), czyli przedłużyła się w sumie tyko o 3 miesiące. Dla mnie rewelacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadka mojej oferty została rozwiązana. Dzisiaj włączono mi już pakiet MINI HD. Dzwoniłem na infolinię i się okazało, że do umowy DRH2 jest odnośnik, który gwarantuje mi te 6 miesięcy za darmo. To potwierdził mi konsultant techniczny (bo u niego został pakiet uruchomiony, bo minęło już 8 dni od otrzymania przez CP mojej umowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadka mojej oferty została rozwiązana. Dzisiaj włączono mi już pakiet MINI HD. Dzwoniłem na infolinię i się okazało, że do umowy DRH2 jest odnośnik, który gwarantuje mi te 6 miesięcy za darmo.

Jaki odnośnik?Promocyjne Warunki Umowy PWU?

To masz zupełnie inną ofertę niż ja czy @Burito?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma pytanie. Jak dlugo czekaliscie na druki/umowe od jej zamowienia? W moim przypadku minelo juz 10 dni a listonosz nadal nic nie przyniosl...

 

Ja czekałem 28 dni roboczych (od daty druku do daty otrzymania przez listonosza tylko 3 dni - czyli poczta nie nawaliła).

 

 

@markar, wnioskuję, że mamy tą samą umowę (dałem przecież skan). Z tym odnośnikiem to mi konsultant techniczny powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markar

Jak już mówiłem te umowy są często "personalizowane". Stąd dodatkowe zapisy po stronie CP.

Ja również musiałem się upomnieć o aktywacje. Z wymianą uszkodzonego dekodera też wszystko ok, byłem wymienili :) Nic tylko korzystać. Ciekawi mnie tylko jedno - dlaczego nie można zamówić dekoderów pod Darmowy HD na stronie CP? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma pytanie. Jak dlugo czekaliscie na druki/umowe od jej zamowienia? W moim przypadku minelo juz 10 dni a listonosz nadal nic nie przyniosl...

 

Ja czekałem 28 dni roboczych (od daty druku do daty otrzymania przez listonosza tylko 3 dni - czyli poczta nie nawaliła).

 

 

@markar, wnioskuję, że mamy tą samą umowę (dałem przecież skan). Z tym odnośnikiem to mi konsultant techniczny powiedział.

 

Porównywałem umowę kolego @Razio1 z moją są identyczne z tym, że ja muszę płacić 9,90 zł przez te 6 miesięcy za pakiet Mini HD a kolega @Razio1 0 zł :)

 

P.S: @Razio1 weź zrób screena z ICOK takiego jak ja zrobiłem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...