Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy deklaracja musi być pisemnie, czy można telefonicznie.

 

Co w przypadku, gdy zepsuje mi się dekoder w ciągu tych 6 miesięcy? Czy jak mi go wymienią (obecnie mam 2 dekodery mini FTA i moduł CAM pre-paid), to wtedy będzie on wypożyczony i musze go oddac, czy na cały okres darmowy też mogę z niego korzystać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam z korespondencji z CP wynika że nawet po tych 6 miesiącach przysługuje mi wymiana dekodera w przypadku uszkodzenia obecnego.

 

Z tym to różnie - co konsultant inna informacja :D Trzeba będzie sprawdzić na własnej skórze czy system przepuści wymianę przy tym pakiecie.

 

Ja z kolei mam pytanie nt. odnawiania pakietu co 6 miesięcy. Macie jakieś informacje, na jakiej zasadzie te odnowienie będzie polegać? Trzeba będzie dzwonić, czy tylko ponowić sygnał w ICOK lub może jeszcze przed upływem tych 6 miesięcy zatelefonować na TCOK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście warunek twój własnościowy dekoder nie może być naprawiany ani nie może być żadnej ingerencji w niego. Nawet otwarcie obudowy.

Dzieki.

 

Zdaję sobie sprawę, że plomba musi być na miejscu. Dekoder leży i się kurzy, nikt do niego nie zaglądał.

Pytam, bo jakiś czas temu jeden z FTA (wtedy jeszcze na ABO) szlag trafił (coś pyknęło w środku i dioda zgasła), a konsultant błędnie mnie poinformował, że ponieważ jest własnościowy, to nie wymienią mi go w CP. Wypowiedziałem wtedy umowę i wziąłem nowy. Później Pani z DUK mnie poinformowała, że przecież taki dekoder podlega wymianie. Tak więc DRH6 może mi go ożywić (czyli wymienić na inny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienią Ci nawet bez plomby. APS nie patrzy na plomby. Ja w lutym tego roku wymieniłem wieszającego się Echostara DSB 616 z zerwaną plombą. Gdy powiedziałem panu z APS-u że zerwałem plombę i czy mi wymieni. Odpowiedział, że teraz nie patrzą na plombę bo i tak dekodery SD idą już do utylizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie kumam z tą wymianą dekoderów .

Mam na własność jakiś dekoder polsatowski SD i teoretycznie skorzystam z tej promocji , podpisuję umowę na mini na 6 miesięcy , potem decyduję czy mini czy darmowy , i tu pytanko , czy i kiedy mogę wymienić dekoder na jakiś HD , jest taka opcja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ta oferta DRH6 jest nadal dostępna? Właśnie dzwoniłem na infolinie i konsultant twierdził, że nie ma dla mnie takiej opcji (do teraz mama ma Familijny, umowa na czas nieokreślony od jakiś 2-3 lat) i jedyna opcja dla mnie to umowa na Familijny HD, 9 miesięcy w cenie 24,90zl a potem przejście na rodzinny HD za 24,90zl do końca umowy albo dalej Familijny HD za 39,90zl. Czy faktycznie dla mnie nie ma możliwości skorzystania z miniHD/darmowyHD czy konsultant chce mnie namówić na droższy pakiet? Dodam, że interesują mame tylko kanały podstawowe jak w mini HD lub najlepiej ten pakiet darmowy! Czy można wysłać to 3 miesięczne wypowiedzenie z zaznaczeniem na przejście na darmowy HD po zakończeniu umowy? Nie brałem od polsatu dekodera, wybrałem Cama.

 

Pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...