Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.08.2020 o 13:15, wuzel napisał:

@Konfidell nic nie dobierzesz do tego pakietu.

 

@maks27 wiem że mogłem tak powiedzieć ale skoro karta nie dekoduje połowy kanałów, to jest to ewidentnie wina samej karty ale konsultant wie lepiej.Nie ciągnijmy już faktycznie tego tematu.

Ale Ja chcę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kilka dni temu chcialem wymienic swoj HD5500s na Evoboxa HD poniewaz cos zlego zaczelo sie dziac z moim dekoderem. W punkcie mila Pani probujaca wymienic dekoder stwierdzila ze niestety system nie pozwala przy moim abonamencie wymienic dekodera na Evoboxa HD. Zaproponowala wymiane na HD3000. Po dluzszej rozmowie stanelo jednak na wymianie na HD6000. Ciekawe dlaczego Polsat nie zezwala na wymiane na Evoboxa HD skoro dekoder ten nie jest dekoderem z dyskiem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aby wymienić dekodery z seri HDxxxx na Evoboxa HD to nie da rady tego zrobić bez podpisania aneksu na wyższy pakiet lub podczas przedłużania umowy i zapłacie ewentualnej opłacie aktywacyjnej za Evoboxa HD. Po za tym Evobox HD jest dostępny tylko na wynajem i tu być może także tkwić problem bo dekoder HDxxxx w pakiecie Darmowy HD jest na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2020 o 11:50, Konfidell napisał:

Czy można coś dobrać w darmowym hd?

 

Jedynie przejście na pakiety w abonamencie ale i z tym robią problemy na sprzęcie własnościowym.

To że ty chcesz nie znaczy że Polsat chce twoich pieniędzy ?

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2020 o 13:45, maciekmm napisał:

Ja przy swojej umowie moge elastycznie przechodzi z Darmowy HD -> Mini HD -> Darmowy HD

Niestety mi CP nie pozwala nawet na opcję prepaid, a chciałem sobie czasem wrzucić wyższy pakiet, szczególnie że ten dekoder stoi w mieszkaniu pod wynajem, żeby najemca mógł sam decydować. W bok twierdzą mi, że nie ma żadnej opcji, żebym miał prepaid albo np rodzinny, czy choćby teraz ten pakiet nowy S. Fakt, że ja o darmowy walczyłem, bo popełnili błąd, twierdząc, że się da, pomimo, że nie miałem umowy DRH... Po kilku miesiącach walki dostałem darmowy HD, ale teraz opcji na prepaid nie ma. Z drugiej strony prepaid powinien być chyba zawsze dostępny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,mając po latach darmowy HD i oraz pakiet Ipla nawet działający na telewizorach to dla mnie wstyd, hamskość i [beep]ość możliwość udostąpienia  darmowej oferty FTV gdzie piszą że są ofertach promocyjnych a nie są dostępne pakiecie Darmowym.

Dziś w pakiecie Darmowym je kanałów a są naziemnej:

TVP Sport,TVP Rozrywka,Eska TV,PoloTV,NowaTV,WP1,Zoom TV,Stopklatka,MetroPuls2a dodatkowo brakuje Polsat News oraz ogółowo Polsat2,Polsat Rodzina 

A w Ipli brakuje mi dla Ipla plus Polsat2 Polsat Rodzina gdzie są to kanały ogółowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o pełną listę kanałów w pakiecie Darmowy HD. Są obecnie w CP nowe pakiety i na satkurier ciężko znaleźć listę kanałów. Proszę o nieodsyłanie mnie do pierwszego postu bo także nie jest aktualny. Viva nie istnieje. Polsat Sport News chyba jest kodowany itd. Rozumiem jednocześnie że Darmowy HD jest pakietem jakby archiwalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pakiet Darmowy jest pakietem tak archiwalnym,ponieważ mało co do niego dodają nowości.Bardziej mu przez lata zabierają dla przykładu:TVP Sport,TVP ABC,Metro,Eska tv,Polo tv.

Dodatkowo nieudostępniają WP1,Nową TV,Zoom TV,StopklatkaTVP Rozrywka,Puls2,FokusTV,TVP ABC a na początku reklamowane było możliwością odbioru podobno dobitnej do Naziemnej.Bardziej w tym wzgledzie ratuje TNK HD ponieważ płacąc 19,99 za domowy HD z dostępem do TVN 24,Style,Tubo BiS,,NSport+, plus kanały spod grupy Canal+ niewliczając kanałów premium (typu Canal+)  Multi+Discovery Kino polska Disney,TVP Seriale,Sport,Polsat MusicHD,KinoPolska do tego pakiet bez opłat dostępny na 13 miesięcy dostępem do kanałów gdzie nie ma Darmowym a świecą w bez opłat typu FokusTV,Stopklatka,Puls2,Polsat2,PolsatNews2,TVP Rozrywka,TVP ABC są destepne ze zwykłej karty niebieskiej bez modułu.Lecz karcie brakuje TVPHD jest droższym pakiecie.O tyle że kanałów Polsatu w rodzaju News,Doku,Seriale za wyjątkiem Newsu2 i 2 nie uświadczymy nawet pakiecie domowym premium za 60zł Haczyk w pakietach jest taki otóż TNKHD jest możliwość odbioru z karty Ca bądź dedykowanego modułu SMIT też na tunery sat i telewizory CI gdzie odbierać będą pakiet bez opłat oraz garstka kanałów z domowego HD i wyższego domowego premium.Lecz też istnieje specjalny moduł na kartę typu ncam i dekoder z ofertą na parowane kanały Metro,Zoom,NowaTV,Eska TV,Polo TV Disney i paru innych z związku na ograniczenia licensyjne gdzie nie ma odbioru że zwykłej karty i kupnego modułu.W Darmowej HD ofercie Polsatu i całej ofercie są od razu wpisane parowane karty i  w dekoderze i module więc nie ma możliwości odbiór z osobnego dekodera plus karta wejścia CA a tylko moduł cam potrafi odkodować odbiór na wyjściu Cam CI tunerze wejściu CI Z

Sprawdzając przy nagrywaniu na Cryptoboxie 652 Combo na karcie TNK HD nagrania wychodzą szyfrowane brak odbioru czarny ekran na kompie i w telefonie ,a agrywanie z kartą Polsatu z modułem z pakietu Darmowy HD zaskoczyła mnie możliwość obejrzenia na nagranie kanałów HD na kompie i telefonie,ponieważ wcześniej tylko TVN nie szyfrował nagrań.A tu wszystkie dostępne z darmowego HD.Teraz ustawowo jest możliwość nagrań do swobodnego użytku.

Edytowane przez viva-91_91
Są możliwe nieszyfrowane nagrania,do obejrzenia dostępne i da sìę otworzyć na dowolnym urządzeniu.przez typu komputer smartfon. wejście usb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam. Informacje dotyczące zmiany obecnej umowy na Pakiet Darmowy HD znajdują się w Podstawowych Warunkach Umowy. Proszę o weryfikację. Dodatkowo informuję, że dany pakiet można aktywować, kontaktując się z infolinią pod numerem 699 00 2222 (opł.wg.cennika). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wspomnianej ofercie nie jest dostępny Darmowy HD, ponieważ dotyczy to jedynie telewizji satelitarnej. Po wykupieniu dekodera na własność zostanie uruchomiony na 3 pierwsze miesiące bezpłatny Pakiet Startowy (DEMO) wraz z usługą On The Go i Katalogami Online. Po tym czasie zostaną one automatycznie dezaktywowane i dopiero włączenie innego dowolnego pakietu z opcją OTG pozwoli na dalsze korzystanie z wyżej wymienionych usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam dekoder 3000 HD w umowie abonamentowej. Czy to znaczy że jak się skończy umowa to można ten dekoder wykupić od Cyfrowego Polsatu i aktywować Pakiet Darmowy? Jeśli tak to jaka jest cena takiego dekodera?

Wobec braku odpowiedzi to zapytam inaczej,pomijając uaktywnienie pakietu darmowego. Czy jest szansa na odkupienie dekodera satelitarnego po zakończonej umowie? Jeśli tak to jakie są ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.03.2021 o 19:14, tomas1981 napisał:

Obecnie posiadam dekoder 3000 HD w umowie abonamentowej. Czy to znaczy że jak się skończy umowa to można ten dekoder wykupić od Cyfrowego Polsatu i aktywować Pakiet Darmowy? Jeśli tak to jaka jest cena takiego dekodera?

Wobec braku odpowiedzi to zapytam inaczej,pomijając uaktywnienie pakietu darmowego. Czy jest szansa na odkupienie dekodera satelitarnego po zakończonej umowie? Jeśli tak to jakie są ceny?

 

Na dzień dzisiejszy tylko odkupić od kogoś kto posiada taki dekoder / moduł CI+ wraz z kartą na własność i uruchomionym pakietem Darmowy HD.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...