Jump to content
Burito

Pakiet Darmowy HD

Recommended Posts

@donspecu i właśnie na takie zaniepokojenie abonentów liczy Cyfrowy Polsat. Wielu z nich dla "świętego spokoju" pójdzie i weźmie płatny pakiet.

A u mnie nadal w Darmowym HD na module CAM CI+ nadal "świecą" TVP ABC, Metro i TVP SPORT HD.

Edited by Burito
  • Upvote 1

Poprosiłem o podanie kanałów wchodzących w skład Darmowego HD. Oto odpowiedź:

"Jednocześnie wyjaśniamy, że Pakiet Darmowy HD umożliwia odbiór następujących kanałów:
TVP Historia, TVP Kultura, Polsat HD, TV 4 HD, TV 6 HD, TV Puls HD, TVN HD, TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP 3 HD, TVP HD, ATM Rozrywka, Super Polsat HD, TTV HD, TVN 7 HD "

TVP3 HD?

Edited by markar

W dniu 16.01.2020 o 20:16, Burito napisał:

A u mnie nadal w Darmowym HD na module CAM CI+ nadal "świecą" TVP ABC, Metro i TVP SPORT HD.

@Burito nadal świecą u ciebie ww kanały? Na jakiej umowie? DRH2, DRH6, własnościowy sprzęt, nie wiem czy jest jakaś opcja jeszcze z darmowym?  Nie chce mi się za bardzo wyciągać dekodera z szafy i sprawdzać. 

@akoss22 od jakiegoś czasu już niestety ale nie "świecą" 😭

W dniu 17.01.2020 o 11:17, On0818 napisał:

Ktoś się "rozpędził"🤣

Już się poprawili, odpowiedź z ICOK:

" Szanowny Panie

Przepraszamy za błędnie wskazaną jakość kanału TVP 3. Naturalnie chodziło o jakość SD"

Edited by Burito

Zastanawia mnie jedna rzecz. Skoro Polsat News jest dostępny promocyjnie FTA z nadajników naziemnych, to dlaczego operator nie udostępnił go też dla posiadaczy pakietu Darmowego? Jakby nie było. zwiększyłby się zasięg stacji.

• Upvote 2

@Specjalista Cyfrowy Polsat a użytkownicy pakietu Darmowy HD mają mieć dostęp do kanału TVP Sport HD ? Ostatnio jak Cyfrowy Polsat "robił porządki" w uprawnieniach to pozbawił nas dostępu do tego kanału. Ponadto poprzez ICOK uzyskałem informację:

"Szanowny Panie

Uprzejmie informujemy, że kanał TVP Sport HD wchodzi w skład Pakietu Sport HD".

@Specjalista Cyfrowy Polsat ponowiłem uprawnienia i oczywiście nic nie pomogło, jest tak jak napisał  @Burito CP odebrał uprawnienia na kanałach, które nie wchodzą w skład pakietu może z myślą że kogoś skusi to do przejścia na wyższy pakiet. Później sprawdzę dekoder z Rodzinnym HD czy również to samo stało się z TVP Sport HD i napiszę w odpowiednim temacie.

TVP sport świeci zarówno w pakiecie Mini HD jak i we Familijnym HD sprawdzałem dziś u siebie na dwóch dekoderach. i pisalem nawet w innym wątku o tym . 😊

Ale z tego co pamiętam podczas trwania mundialu w 2018 roku TVP wyszła z inicjatywą do operatorów którzy płacili za dostęp do tego kanału, że w zamian za to że TVP zwolni z ich z opłat za kanał ci mieli udostępnić kanał w każdym możliwym pakiecie taki warunek TVP. Wydawało mi się że co spełnił ich warunek aż do teraz. Wtedy nawet pisał to chyba sat kurier ale pewny nie jestem. Nie pamiętam. 

😊

Edited by Mati06

U mnie w darmowym HD niestety przestał świecić. Ponowienie uprawnień nic nie dało, MEtro i TVP abc rówineż nie działają

Edited by maciekmm