Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@donspecu i właśnie na takie zaniepokojenie abonentów liczy Cyfrowy Polsat. Wielu z nich dla "świętego spokoju" pójdzie i weźmie płatny pakiet.

 

A u mnie nadal w Darmowym HD na module CAM CI+ nadal "świecą" TVP ABC, Metro i TVP SPORT HD.

Edytowane przez Burito
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem o podanie kanałów wchodzących w skład Darmowego HD. Oto odpowiedź:

"Jednocześnie wyjaśniamy, że Pakiet Darmowy HD umożliwia odbiór następujących kanałów:
TVP Historia, TVP Kultura, Polsat HD, TV 4 HD, TV 6 HD, TV Puls HD, TVN HD, TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP 3 HD, TVP HD, ATM Rozrywka, Super Polsat HD, TTV HD, TVN 7 HD "

TVP3 HD?

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.01.2020 o 20:16, Burito napisał:

A u mnie nadal w Darmowym HD na module CAM CI+ nadal "świecą" TVP ABC, Metro i TVP SPORT HD.

 

@Burito nadal świecą u ciebie ww kanały? Na jakiej umowie? DRH2, DRH6, własnościowy sprzęt, nie wiem czy jest jakaś opcja jeszcze z darmowym?  Nie chce mi się za bardzo wyciągać dekodera z szafy i sprawdzać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@akoss22 od jakiegoś czasu już niestety ale nie "świecą" ?

 

W dniu 17.01.2020 o 11:17, On0818 napisał:

Ktoś się "rozpędził"?

 

Już się poprawili, odpowiedź z ICOK:

" Szanowny Panie

Przepraszamy za błędnie wskazaną jakość kanału TVP 3. Naturalnie chodziło o jakość SD"

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maks27 napisał:

Nie działa u mnie TVP Sport HD , sprawdziłem po tym jak @Burito zapytał w wątku Mini HD.

@Specjalista Cyfrowy Polsat  może coś wiesz o zakończeniu okna otwartego TVP  Sport HD ?

Witam,
czy po ponowieniu uprawnień nadal nie masz dostęp do kanału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Specjalista Cyfrowy Polsat a użytkownicy pakietu Darmowy HD mają mieć dostęp do kanału TVP Sport HD ? Ostatnio jak Cyfrowy Polsat "robił porządki" w uprawnieniach to pozbawił nas dostępu do tego kanału. Ponadto poprzez ICOK uzyskałem informację:

 

"Szanowny Panie

Uprzejmie informujemy, że kanał TVP Sport HD wchodzi w skład Pakietu Sport HD".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Specjalista Cyfrowy Polsat ponowiłem uprawnienia i oczywiście nic nie pomogło, jest tak jak napisał  @Burito CP odebrał uprawnienia na kanałach, które nie wchodzą w skład pakietu może z myślą że kogoś skusi to do przejścia na wyższy pakiet. Później sprawdzę dekoder z Rodzinnym HD czy również to samo stało się z TVP Sport HD i napiszę w odpowiednim temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP sport świeci zarówno w pakiecie Mini HD jak i we Familijnym HD sprawdzałem dziś u siebie na dwóch dekoderach. i pisalem nawet w innym wątku o tym . ?

Ale z tego co pamiętam podczas trwania mundialu w 2018 roku TVP wyszła z inicjatywą do operatorów którzy płacili za dostęp do tego kanału, że w zamian za to że TVP zwolni z ich z opłat za kanał ci mieli udostępnić kanał w każdym możliwym pakiecie taki warunek TVP. Wydawało mi się że co spełnił ich warunek aż do teraz. Wtedy nawet pisał to chyba sat kurier ale pewny nie jestem. Nie pamiętam. 

?

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 4.02.2020 o 16:33, maks27 napisał:

@Specjalista Cyfrowy Polsat ponowiłem uprawnienia i oczywiście nic nie pomogło, jest tak jak napisał  @Burito CP odebrał uprawnienia na kanałach, które nie wchodzą w skład pakietu może z myślą że kogoś skusi to do przejścia na wyższy pakiet. Później sprawdzę dekoder z Rodzinnym HD czy również to samo stało się z TVP Sport HD i napiszę w odpowiednim temacie.

Z tym kuszeniem to też jest coś nie tak - dla mnie od dłuższego czasu nie ma żadnej oferty bo sprzęt jest własnościowy.

A przy okazji - w Darmowym działa u mnie C+ Sport 3 i 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Czy mógłby ktoś z Was zamieścić aktualną listę pakietu Darmowy HD.

Będę bardzo wdzięczny.

Nie działa mi TVP Kultura , TVN 7 HD.

Dziękuję i pozdrawiam Wszystkich.

Edytowane przez Wojtek12345
zapomniałem dodać kanały niedziałające
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...