Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.04.2020 o 21:32, Burito napisał:

Ja sam mam 4 umowy  ....  3 umowy na Rodzinny HD za 4,99 zł. To jak mnie liczą ?

Nie wiem jak Cię liczą, ale pewno w bazach CP masz ksywkę "MegaJanusz"

?

 

A wracając do list - ta lista z działu "DX/wykazy" jest mocno wiekowa. Ktoś tu napisał, że jest jakaś lista Burito, gdzieś NA POCZĄTKU - tylko gdzie jest ten POCZĄTEK  :?:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Max Taadjen raczej myślę, że "świadomy abonent", który wie, że można mieć coś taniej niż normalnie inni płacą. Po drugie stały klient, bo łącznie kontraktów w CP mam - 7. 3 umowy na Rodzinny HD za 4,99 zł/miesięcznie i 4 kontrakty na Darmowy HD (DRH2 i DRH6).

Wracając do wykazów, a dokładniej wykazu kanałów wchodzących w skład oferty Cyfrowego Polsatu to tam wszystko jest co potrzeba. Znajdziesz początek i koniec wykazu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2020 o 18:17, Burito napisał:

@torre24 a masz umowę na ten Darmowy HD ? Np. z kodu promocji DRH2 lub DRH6 ?

Ja mam taką sytuację. Miałem pakiet (już nie pamiętam jaki) na umowie DRH6 i z tej umowy wynikało, że mogę przejść po okresie podstawowym na Darmowy HD i tak zrobiłem. @Burito twierdzisz, że w takiej sytuacji, jak wypowiem ten Darmowy HD to zaproponują Rodzinny HD za 5 zł /mc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@leonblausport a moduł jest na ciebie zarejestrowany w Cyfrowym Polsacie ? Jeżeli moduł jest zarejestrowana na twoje dane to jest szansa na pre-paid. Zamów nową kartę abonencką, którą dostaniesz bezpłatnie (pomimo, że infolinia twierdzi, że taka czynność kosztuje 49 zł + koszty przesyłki).

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze schody to rejestracja takiego modułu.Obojętnie czy był aktywowany anonimowo lub jeszcze nie. Wysyłasz podanie o rejestrację takiego modułu, podajesz swoje dane i sprzętu.CP ma 30 dni na rozpatrzenie sprawy. Jeżeli się uda,pojawiają się drugie schody, czyli wymiana samej karty. To też nie jest tak proste  jak pisze @Burito. Na końcu pozostaje deklaracja pakietów.

Edytowane przez wuzel
korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wuzel napisał:

Pierwsze schody to rejestracja takiego modułu.Obojętnie czy był aktywowany anonimowo lub jeszcze nie. Wysyłasz podanie o rejestrację takiego modułu, podajesz swoje dane i sprzętu.CP ma 30 dni na rozpatrzenie sprawy. Jeżeli się uda,pojawiają się drugie schody, czyli wymiana samej karty. To też nie jest tak proste  jak pisze @Burito. Na końcu pozostaje deklaracja pakietów.

 

Ale ja nie napisałem, że to wygląda tak prosto. Jedynie pierwsza czynność to telefon na infolinię i ustalenie stanu tego sprzętu (czy jest na kogoś zarejestrowany lub czy można go jeszcze aktywować). 

@wuzelakurat wymiana karty abonenckiej jest to najprostsza czynność nie wymagająca wielkiego zaangażowania. 

Godzinę temu, leonblausport napisał:

Dzwonilem na infolinie i babka stwierdzila ze nie moge zerejestrowac i ze jest bezuzyteczna Widocznie maja za duzo abonentow i nie zalezy im 

 

Ale czy podała Tobie powody tego, że nie może zarejestrować tego modułu ? Czy nie bo nie ? Zadzwoń jeszcze raz może trafisz na bardziej kompetentną osobę lub ewentualnie dostaniesz więcej informacji.

Generalnie od jakiegoś czasu Cyfrowy Polsat źle postrzega sprzęty własnościowe, wolą wcisnąć abonentowi coś na udostępnienie na czas trwania umowy.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zarejetrowalem przez infolinię dekoder T-HD 210 z "Tv Mobilnej" za pierwszym razem, zapytałem o rejestrację i chęć uzyskania numeru konta do doładowań.  Co mnie zaskoczyło jeszcze po rejestracji otrzymałem 12 miesięcy doładowania od dnia rejestracji ???.

Konsultant powiedział że mogłem dokonać rejestracji w APS, a tam znowu twierdzą że "naziemny Polsat już jest likwidowany i można wyrzucić dekoder" ?.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...