Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam odpowiedź z Cyfrowego Polsatu:

"Szanowny Panie

Uprzejmie informujemy, że przedmiotowy kanał nie wchodzi w skład Pakietu Darmowego HD.

W przypadku kontynuowania przedmiotowej sprawy prosimy nie usuwać treści poprzednich wiadomości. Zachowanie pełnej korespondencji przyśpieszy analizę zgłoszenia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witam,
kanał TVP ABC nie wchodzi w skład pakietu Darmowy HD.

A czy możemy prosić o oficjalny wykaz tego, co wchodzi w skład tego pakietu? Taki, do którego każdy w razie potrzeby mógłby się odnieść? Najlepiej na stronie Cyfrowego Polsatu.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomkep napisał:

A czy możemy prosić o oficjalny wykaz tego, co wchodzi w skład tego pakietu? Taki, do którego każdy w razie potrzeby mógłby się odnieść? Najlepiej na stronie Cyfrowego Polsatu.

Słuszna uwaga. Niestety nie znalazłem na stronie CP żadnego oficjalnego wykazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według forumowych informacji:

 

 

Godzinę temu, markar napisał:

Słuszna uwaga. Niestety nie znalazłem na stronie CP żadnego oficjalnego wykazu.

Czyli usługodawca nie dopełnił obowiązku informacyjnego wobec klientów, :) Taka informacja powinna być ogólnodostępna i na każde żądanie użytkownika, nawet gdy dokonano aktualizacji w wykazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie już nie działa TVP Sport HD, Metro, no i TVP ABC.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). Nie KRZYCZYMY też na forum. Proszę nie używać Caps Lock podczas pisania postów. Pisanie całego postu dużą, pogrubioną czcionką jest zbędne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bugmenot napisał:

Proponuje napisać reklamacje, że w pakiecie za 0 zł znikneły kanały, najlepiej z prośbą o rekompensatę ;).

Dostępność tego pakietu to tylko dobra wola operatora.

 

Skoro pakiet za "0zł" (jak go nazywasz) został wprowadzony przez operatora i określono jakie w jego skład wchodzą kanały, to chyba funkcjonuje na takich samych prawach jak inne pakiety.

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej przygotowania pod 5G. Za coś trzeba przeprowadzić modernizację sieci. Użytkownicy najpierw zmodernizują sieć a później  zapłacą za dostęp do niej.

Wracając do tematu,przestały działać u mnie TVP ABC i TVP Sport. Ponowienie uprawnień nic nie dało.

Trochę dziwne podejście do klienta, bo przy uruchomieniu platformy TVP przez prezesa Farfała, platformy komercyjne twierdziły, że to niepotrzebne i same mogą taki najtańszy, czy bezpłatny pakiet uruchomić. Także zamiast udostępnić w  pakiecie Darmowym kanały z naziemnej TV ,zrobić ukłon w stronę widza, to się te kanały zabiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bugmenot napisał:

@torre24 @Burito Zarzućcie regulaminem/umową i listą kanałów gwarantowanych, które jak rozumiem z pewnością dostaliście? ;)

 

@bugmenot nie ulega wątpliwości, że te kanały, do których dostęp został ograniczony dla użytkowników pakietu Darmowego HD, nie są liście kanałów gwarantowanych. Wiadomo, że człowiek przyzwyczaja się do "dobrego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądały początki pakietu Darmowego.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/pakiet-darmowy-hd-w-cyfrowym-polsacie-co-w-ofercie

Tylko tu jest chyba jedna nie ścisłość:

Pakiet Darmowy HD dostępny jest dla dotychczasowych klientów pakietu Mini HD, którym zakończyła się umowa lub zakończył się okres przedpłacony przy ofercie pre-paid.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...