Jump to content

Pakiet Darmowy HD

Recommended Posts

Ja mam odpowiedź z Cyfrowego Polsatu:

"Szanowny Panie

Uprzejmie informujemy, że przedmiotowy kanał nie wchodzi w skład Pakietu Darmowego HD.

W przypadku kontynuowania przedmiotowej sprawy prosimy nie usuwać treści poprzednich wiadomości. Zachowanie pełnej korespondencji przyśpieszy analizę zgłoszenia".

12 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witam,
kanał TVP ABC nie wchodzi w skład pakietu Darmowy HD.

A czy możemy prosić o oficjalny wykaz tego, co wchodzi w skład tego pakietu? Taki, do którego każdy w razie potrzeby mógłby się odnieść? Najlepiej na stronie Cyfrowego Polsatu.

Edited by Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
  • Upvote 1
Godzinę temu, Burito napisał:

@Max Taadjen masz rację, nie zauważyłem. A u mnie w Darmowym HD TVP ABC nadal "świeci", nawet po ponowieniu uprawnień. Może Cyfrowy Polsat poszedł po rozum do głowy?

Masz szczęście  , u mnie było przez 2 lata  ale się zmyło :(

1 godzinę temu, tomkep napisał:

A czy możemy prosić o oficjalny wykaz tego, co wchodzi w skład tego pakietu? Taki, do którego każdy w razie potrzeby mógłby się odnieść? Najlepiej na stronie Cyfrowego Polsatu.

Słuszna uwaga. Niestety nie znalazłem na stronie CP żadnego oficjalnego wykazu.

Według forumowych informacji:

Godzinę temu, markar napisał:

Słuszna uwaga. Niestety nie znalazłem na stronie CP żadnego oficjalnego wykazu.

Czyli usługodawca nie dopełnił obowiązku informacyjnego wobec klientów, :) Taka informacja powinna być ogólnodostępna i na każde żądanie użytkownika, nawet gdy dokonano aktualizacji w wykazie.

A u mnie już nie działa TVP Sport HD, Metro, no i TVP ABC.

Edited by Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). Nie KRZYCZYMY też na forum. Proszę nie używać Caps Lock podczas pisania postów. Pisanie całego postu dużą, pogrubioną czcionką jest zbędne. Poprawiono post.
  • Sad 1
Proponuje napisać reklamacje, że w pakiecie za 0 zł znikneły kanały, najlepiej z prośbą o rekompensatę ;).
Dostępność tego pakietu to tylko dobra wola operatora.
W którym regulaminie stoi, że to dobra wola CP?
13 godzin temu, bugmenot napisał:

Proponuje napisać reklamacje, że w pakiecie za 0 zł znikneły kanały, najlepiej z prośbą o rekompensatę ;).

Dostępność tego pakietu to tylko dobra wola operatora.

Skoro pakiet za "0zł" (jak go nazywasz) został wprowadzony przez operatora i określono jakie w jego skład wchodzą kanały, to chyba funkcjonuje na takich samych prawach jak inne pakiety.

A tzw. "dobra wola" CP powoli się wyczerpuje, choćby ze względu na karę blisko 35 mln PLN, jakie po prawie 4 latach "namyślania się", UOKiK nałożył na CP.

Stąd ukryte podwyżki, w postaci kasowania wieloletnich "promocji", niestety...

😀

Raczej przygotowania pod 5G. Za coś trzeba przeprowadzić modernizację sieci. Użytkownicy najpierw zmodernizują sieć a później  zapłacą za dostęp do niej.

Wracając do tematu,przestały działać u mnie TVP ABC i TVP Sport. Ponowienie uprawnień nic nie dało.

Trochę dziwne podejście do klienta, bo przy uruchomieniu platformy TVP przez prezesa Farfała, platformy komercyjne twierdziły, że to niepotrzebne i same mogą taki najtańszy, czy bezpłatny pakiet uruchomić. Także zamiast udostępnić w  pakiecie Darmowym kanały z naziemnej TV ,zrobić ukłon w stronę widza, to się te kanały zabiera.

2 godziny temu, bugmenot napisał:

@torre24 @Burito Zarzućcie regulaminem/umową i listą kanałów gwarantowanych, które jak rozumiem z pewnością dostaliście? ;)

@bugmenot nie ulega wątpliwości, że te kanały, do których dostęp został ograniczony dla użytkowników pakietu Darmowego HD, nie są liście kanałów gwarantowanych. Wiadomo, że człowiek przyzwyczaja się do "dobrego".