Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to masz świeżą informację z Cyfrowego Polsatu, przesłaną za pośrednictwem ICOK:

 

"Szanowny Panie

Dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Uprzejmie informujemy, że już otrzymaliśmy informacje na opisany temat.
Informujemy, że z dniem 4 grudnia 2019 r. zostały wprowadzone następujące zmiany w parametrach nadawania kanałów:
Nowa TV zmienił system nadawania z SD na HD
Eska Rock, Polo TV HD oraz Vox TV zostały dołączone do pakietu Mini HD, jako promocyjnie nadawane (dotychczas nadawane jako FTA)".

 

Pierw mi pisali, że nic nie wiedzą o zakodowaniu tych kanałów, według nich kanały nadal nadają jako FTA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Rodzinny HD jest za równe 5 zł.i po okresie promocyjnym drożeje o 10 zł. czyli 15 jeśli nie aneksujemy. Lepiej zostawić Darmowy HD  i wziąć nową umowę i po przedłużeniu mieć Rodzinny HD za 5

Sam miałem 2 Darmowe HD  i 1 zmieniłem na Rodzinny HD jeszcze za 4,99 i nie zmieniam nic jest na czas nieokreślony nadal 4,99.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ta pierwsza "wersja" pakietu Rodzinny HD w cenie 4,99 zł miesięcznie, pomimo przejścia na czas nieokreślony nadal zachowuje cenę 4,99 zł. A wracając do Darmowego HD to może faktycznie szkoda go tracić, tylko, że jak się bierze nową umowę to cena jest odpowiednio wyższa, dopiero za jakiś czas możesz negocjować w sprawie Rodzinnego HD w cenie 5 zł...

 

1 minutę temu, Mati06 napisał:

Potwierdzam na dekoderze mojej babci z pakietem Mini HD wszystkie 3 kanały ostatnio zakodowane świecą?

 

Namów babcię do zmiany umowy, w cenie 5 zł miesięcznie może mieć Rodzinny HD, oczywiście jak jest taka możliwość i dotychczasowa umowa dobiega końca.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Burito napisał:

Tak ta pierwsza "wersja" pakietu Rodzinny HD w cenie 4,99 zł miesięcznie, pomimo przejścia na czas nieokreślony nadal zachowuje cenę 4,99 zł. A wracając do Darmowego HD to może faktycznie szkoda go tracić, tylko, że jak się bierze nową umowę to cena jest odpowiednio wyższa, dopiero za jakiś czas możesz negocjować w sprawie Rodzinnego HD w cenie 5 zł...

 

 

Namów babcię do zmiany umowy, w cenie 5 zł miesięcznie może mieć Rodzinny HD, oczywiście jak jest taka możliwość i dotychczasowa umowa dobiega końca.

Nowa umowa na Rodzinny HD na 15 miesięcy ,po 9 negocjacje ,jedynie w tej opcji jest wyższa aktywacja. Ale przy długofalowej współpracy chyba się opłaci.

Przy obecnym regulaminie ,ceny po zakończeniu umowy wzrastają.Także jeżeli ktoś ogląda tylko kilka kanałów ,to według mnie lepiej pozostawić umowę na starym regulaminie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...