Jump to content

Pakiet Darmowy HD

Recommended Posts

ok

3 godziny temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

System potrzebuje czasu na przetworzenie. Zweryfikuj za jakiś czas i jeśli komunikat nadal będzie widniał, proszę o ponowny kontakt. 

kanały sie pojawiły. Kimunikat caly czas widnieje w icok

Oczywiście ale stracisz możliwość aktywacji pakietu Darmowego HD. Ja tak zrobiłem z jednej umowy DRH6 lub DRH6 (nie pamiętam) przeszedłem na Rodzinny HD w cenie 4,99 zł miesięcznie.

No to masz świeżą informację z Cyfrowego Polsatu, przesłaną za pośrednictwem ICOK:

"Szanowny Panie

Dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Uprzejmie informujemy, że już otrzymaliśmy informacje na opisany temat.
Informujemy, że z dniem 4 grudnia 2019 r. zostały wprowadzone następujące zmiany w parametrach nadawania kanałów:
Nowa TV zmienił system nadawania z SD na HD
Eska Rock, Polo TV HD oraz Vox TV zostały dołączone do pakietu Mini HD, jako promocyjnie nadawane (dotychczas nadawane jako FTA)".

Pierw mi pisali, że nic nie wiedzą o zakodowaniu tych kanałów, według nich kanały nadal nadają jako FTA :)

Teraz Rodzinny HD jest za równe 5 zł.i po okresie promocyjnym drożeje o 10 zł. czyli 15 jeśli nie aneksujemy. Lepiej zostawić Darmowy HD  i wziąć nową umowę i po przedłużeniu mieć Rodzinny HD za 5

Sam miałem 2 Darmowe HD  i 1 zmieniłem na Rodzinny HD jeszcze za 4,99 i nie zmieniam nic jest na czas nieokreślony nadal 4,99.

• Upvote 1

Tak ta pierwsza "wersja" pakietu Rodzinny HD w cenie 4,99 zł miesięcznie, pomimo przejścia na czas nieokreślony nadal zachowuje cenę 4,99 zł. A wracając do Darmowego HD to może faktycznie szkoda go tracić, tylko, że jak się bierze nową umowę to cena jest odpowiednio wyższa, dopiero za jakiś czas możesz negocjować w sprawie Rodzinnego HD w cenie 5 zł...

1 minutę temu, Mati06 napisał:

Potwierdzam na dekoderze mojej babci z pakietem Mini HD wszystkie 3 kanały ostatnio zakodowane świecą🙂

Namów babcię do zmiany umowy, w cenie 5 zł miesięcznie może mieć Rodzinny HD, oczywiście jak jest taka możliwość i dotychczasowa umowa dobiega końca.

Edited by Burito
15 minut temu, Burito napisał:

Tak ta pierwsza "wersja" pakietu Rodzinny HD w cenie 4,99 zł miesięcznie, pomimo przejścia na czas nieokreślony nadal zachowuje cenę 4,99 zł. A wracając do Darmowego HD to może faktycznie szkoda go tracić, tylko, że jak się bierze nową umowę to cena jest odpowiednio wyższa, dopiero za jakiś czas możesz negocjować w sprawie Rodzinnego HD w cenie 5 zł...

Namów babcię do zmiany umowy, w cenie 5 zł miesięcznie może mieć Rodzinny HD, oczywiście jak jest taka możliwość i dotychczasowa umowa dobiega końca.

Nowa umowa na Rodzinny HD na 15 miesięcy ,po 9 negocjacje ,jedynie w tej opcji jest wyższa aktywacja. Ale przy długofalowej współpracy chyba się opłaci.

Przy obecnym regulaminie ,ceny po zakończeniu umowy wzrastają.Także jeżeli ktoś ogląda tylko kilka kanałów ,to według mnie lepiej pozostawić umowę na starym regulaminie.

• Like 1
W dniu 2.12.2019 o 13:09, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

System potrzebuje czasu na przetworzenie. Zweryfikuj za jakiś czas i jeśli komunikat nadal będzie widniał, proszę o ponowny kontakt. 

Komunikat cały czas wisi, coś z tym można zrobić czy dalej czekać???