Skocz do zawartości

TechniSat DiGYBOXX HD C+


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Chciałem sobie kupić ten tuner pod moduł Polsatu CI+ ale czytam o problemach związanych z nim.Czy ktoś dokładnie mógłby opisać jego minusy w użytkowaniu oraz te związane z modułem Polsatu?Czy ma on problem również  z starym modułem pre-paid CI.Gdzie znajdę listy pod Polsat?Jakie jest obecnie najnowsze oprogramowanie i edytor list.Jak wygląda wgrywanie list i oprogramowania?Czy można z usb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten dekoder z modułem CI+. Jednym słowem porażka. Co któryś kanał, pojawia się komunikat "brak karty", trzeba robić reset modułu. Nie polecam do modułu CI+ Cyfrowego polsatu. Nie wiem jak jest z CI bez plusa. Listę można zgrać/wgrać z USB, soft też. Aktualny jest z 2013 roku, do pobrania ze strony technisata. Bezproblemowo działa z kartami Smart HD+, nc+ (conax, nagravision), moduły nc+ mix, TnK HD. Problemy leży w pewnej części po stronie CP. Widocznie nie zależy im na współpracy swojego modułu CI+ z tym dekoderem.

Edytowane przez proximus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

To jest rozwiązanie, które mam, ale jest pewne ale...

Z pilota korzystają wszyscy członkowie rodziny, powiedzmy o pewnej różnicy wiekowej.

Dla jednej skrajnej nie jest to problem, ale dla drugiej to małe zamieszanie z wyborem właściwej listy i dlatego likwidacja jednej, z której nie korzystamy, jest ułatwieniem.

Edytowane przez Barti
Poprawiono nieco niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pozdrawiam.

Mam problem. bawiłem się pilotem i wcisnąłem jednocześnie dwa przyciski SAT1 i SAT2 , a skutek jest taki , że pilot zmienił ustawienia i nie reaguje tuner na polecenia z pilota.

Czy ktoś wie jak naprawić ten błąd ?, co zrobić aby pilot ponownie współpracował z tunerem ?.

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi i sugestie jak skonfigurować ponownie pilota i tuner. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcje pilota:
Pilot posiada opcję, pozwalającą na obsługę dwóch odbiorników TechniSat,
odbiornika telewizyjnego TechniSat, posiadających identyczny system
kodowania.
● Aby przełączyć pilota na odpowiednią opcję należy nacisnąć
klawisz: SAT1, SAT2 lub TV i równocześnie klawisz „OK“.
UWAGA Dla obsługi odbiornika, wybrana opcja pilota oraz ustawienie menu
(zgodnie z pkt 6.2.3) muszą być identyczne.

Zobacz jeszcze stronę 21 i 22 (co prawda z innego dekodera ale pilot ten sam)

Edytowane przez merx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam kilkanaście filmów dokumentalnych nagranych właśnie za pomocą naszego tunera. Wiadomo - materiał zakodowany i niemożliwy do odtworzenia na innym sprzęcie typu: pc i reszta.

Teraz mam więc pytanie czy za pomocą takiego urządzenia http://www.videotesty.pl/artykul/327/Grabber-USB-przechwytywanie-obrazu-z-konsoli-lub-telewizora-PORADA/ jest szansa na przechwycenie obrazu i zapisania go w normalnym standardzie?

Edytowane przez dusktill
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Panowie, posiadam moduł nc+ oraz kartę Cameleon w TV Philips 42PFL6007K. Od pewnego czasu zauważyłem, że tuner sat w TV po wyszukaniu na nowo kanałów nie wyszukuje TVP2 HD. Miał ktoś podobny problem?

Edytowane przez Z-G
Połączono ze sobą dwa wątki. W tym samym dziale forum istnieje już wątek poświęcony temu modelowi tunera. Zamiast zakładać od razu nowy wątek o tym samym, należy wpierw skorzystać z wyszukiwarki na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...