Skocz do zawartości

TechniSat DiGYBOXX HD C+


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłaszaj sprawę do Technisata, im więcej niezadowolonych użytkowników tym większa szansa na poprawki. W obecnym stanie to już odpuścili ten tuner. Nie można im darować wypuszczenia na rynek i sprzedawania sprzętu niesprawnego. Widocznie mało ludzi walczy o nowy soft i mało ludzi wysyła ten tuner do serwisu na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam problemy grzess01 , gdy miałem tylko obsadzony w nim moduł CP CI+ nie dało się go używać dopiero jak obsadziłem kartę SMART HD+ przestały pojawiać się

komunikaty "brak Karty" lub zawieszania się przy zmianie kanałów. Ja i tak po pewnym czacie zmieniłem na CRYPTOBOX 650 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak to wygląda, proponuje zgłaszać sprawę mailowo do technisata, czytałem tu gdzieś na forum, że Polsat ma w planie masową wymianę modułów CI na CI+, coraz więcej osób będzie miało w/w problem. Ja też zmieniłem ten tuner na Octagona 1028p a Digyboxx robi aktualnie za podstawkę pod doniczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam problemy grzess01 , gdy miałem tylko obsadzony w nim moduł CP CI+ nie dało się go używać dopiero jak obsadziłem kartę SMART HD+ przestały pojawiać się

komunikaty "brak Karty" lub zawieszania się przy zmianie kanałów. Ja i tak po pewnym czacie zmieniłem na CRYPTOBOX 650 HD.

 

A jak ma się Cryptobox 650 HD do naszego Digyboxx'a HD C+ ? Obraz lepszy czy gorszy? Czy również przepuszcza sygnał równocześnie po HDMI i SCART?

 

Szkoda puścić tego Digyboxx'a go za stówkę, kupiłem chwile po premierze za 399zł :/ Nadal łudzę się, że w końcu poprawią ten software i moduł Polsatu CI+ zacznie śmigać bez komunikatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy tego dość fajnego ale niestety osieroconego przez

producenta dekoderka.Od pewnego czasu mam taki problem.Po włączeniu chce pobrać

listę kanałów,dojeżdża do 3% i koniec,tak samo ręczne wyszukiwanie.Myślę,że lekarstwem

może będzie przywrócenie ustawień fabrycznych.Mam takie pytanie,to że własne listy się stracą to wiem,

ale co z dyskiem,czy trzeba go odłączyć,czy trzeba będzie formatować od nowa,czy po prostu nie

utracę nagrań,które tam są?Z góry dziękuję za wszelkie rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Jezeli interesuje Cie sprzet pon Nc+ poczytaj o tunerze cryptobox 652. Cena do 400 zl. Nowy model i wiecej mozliwosci. Digyboxx jest juz troche sprzetem leciwym i raczej bez wsparcia ze strony producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Digyboxxa (zastąpił mi Fergusona) i bez problemu podłączyłem go z moim starym telewizorem Profilo,schody się zaczną kiedy trzeba będzie jeszcze do tego zestawu dołączyć DVD i magnetowid! Czy da się? Czy to możliwe? Bez przekładania kabli? Moze jakieś rozgałęźniki pomogą? Czy coś w tym stylu. Ja jestem zupełnie zielony jeżeli chodzi o te sprawy. Może ktoś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić rozdzielacz SCART na 3 wejścia, kupisz w większości sklepów RTV za grosze. Kiedyś widziałem takie bardziej zaawansowane z przełącznikiem ale myślę, że do telewizora na kineskopie taki zwykły wystarczy. Obraz będzie na tv zawsze jeśli tylko jedno z urządzeń mu podległych będzie włączone a pozostałe dwa w trybie standby. Jedyny minus to taki, że zawsze taka przejściówka nieco pogarszała jakość obrazu więc postaraj się kupić taką w miarę dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Mam takie pytanie,to że własne listy się stracą to wiem (...)

Niekoniecznie. Trzeba na pendrive'a USB wgrać pusty plik o nazwie "dbdump", następnie pamięć włożyć do tunera. Po chwili powinien się wyświetlić na ekranie komunikat "Pobieranie bazy". Po tym pendrive'a wyjąć i plik z listami kanałów i ustawieniami skopiować na komputer. Później można te listy/ustawienia wgrać ponownie do dekodera po przywróceniu ustawień fabrycznych - trzeba tylko zmienić nazwę pliku "dbdump" na "dbload", włożyć pamięć do tunera (musi też być na nim utworzony wcześniej plik "database.cdp") i po wgraniu - zresetować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Zgłosiłem do Technisata problem z softem do digybxx'a i dzisiaj otrzymałem taką informacje (zwracam uwagę także na daty):

 

Twoja wiadomość

 

Do: R**** H**********

Temat: Błąd w oprogramowaniu

Wysłano: 8 lutego 2013 11:48:03 (UTC+01:00) Sarajewo, Skopie, Warszawa, Zagrzeb

 

została usunięta bez czytania o godzinie 9 lutego 2015 06:29:52 (UTC+01:00) Sarajewo, Skopie, Warszawa, Zagrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...