Jump to content

leckow

Users
 • Content Count

  351
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About leckow

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. leckow

  INEA

  Lamentuje, choć nie ma usługi tv od inei😀
 2. leckow

  INEA

  ale osoba posiadająca większą wiedzę powinna wykazać się mniejszą wrażliwością i większym spokojem i wyrozmieniem
 3. leckow

  INEA

  To znów się zapędziłeś "Napisano 27 Październik 2014 tak mieszkam obok starego rynku , nie interesowalo mnie raczej czy ktos mna moze wladac poza zaborcza INEA , byc moze moglo wladac mna city net , po kablu mam wszystkie uslugi , tv tel vod , net , i po kablu mam dostep do 250 Mbit ... Napisano 14 Listopad 2014 inea- A co to puls HD koniec odpowiedzi potwierdzam przyłączenie sieci światłowód w moim miejscu zamieszkania ... centrum miasta Poznań , okol ul.solna działowa" 6lat będzie w listopadzie 2020. i nie zawsze byłeś taki słodki "Napisano 22 Sierpień 2014 INEA.PL brednie i kłamstwa internet jest tak niestabilny jak nigdy , predkosci przeklamane , surfuja wg wlasnego widzimisie , DNSy wariuja , wykupcie jeszcze jedna siec kablowa to bedziemy miec jakosc uslug jak za czasow dinozaura ... wstyd co sie z Wami porobiło"
 4. leckow

  INEA

  "...i od zawsze..." poważne nadużycie.
 5. leckow

  INEA

  A świat idzie w kierunku IPTV czy VO, czy łączy oba? edit_190122_1110 a przyszłość to kierunek? /na dziś pomijając koszty/.
 6. leckow

  INEA

  #luckylikeinea, strona z wirusem. edit190109_1707 Strona zablokowana z powodu hijack Dowiedz się o hijack. Jeśli nie chcesz blokować tej strony, możesz ją wykluczyć, korzystając z sekcji Wykluczenia. Domena: croissed.info Adres IP: 54.230.228.63 Port: 52538 Typ: Wychodzące Strona zablokowana z powodu złośliwe reklamy Dowiedz się o złośliwe reklamy. Jeśli nie chcesz blokować tej strony, możesz ją wykluczyć, korzystając z sekcji Wykluczenia. Domena: rtrtg3.download Adres IP: 37.49.225.10 Port: 52667 Typ: Wychodzące
 7. leckow

  INEA

  Kiedy wykonawca zrealizuje zakres inwestycji, w terminie określonym w umowie, następuje odbiór techniczny. W tym przypadku potrzebna była znajomość zakresu prac i termin zakończenia inwestycji.
 8. leckow

  INEA

  Masz FTTH do domu, a router Inei w skrzynce metalowej na korytarzu? Coś śmiesznego.
 9. leckow

  INEA

  może masz technisata mf4-k, nie wiem czy oprócz analogu cos można na nich odebrac
 10. leckow

  INEA

  #falcon, kanał ten miał kiedyś filmy z polską ścieżką dźwiękową, lub napisami w języku polskim edit #shark, poniżej, fta dla odbiorców indywidualnych, ale dla dalszego rozsyły w kablu, czy jest wolne od opłat???
 11. leckow

  INEA

  a możesz napisać, odczytać jaki to typ dekodera?
 12. leckow

  INEA

  #shark, nie bardzo ciebie rozumiem
 13. leckow

  INEA

  Wiercenie w betonie nie jest takie proste. Ten, kto wiercił dobrze wie, że należy się liczyć po drugiej stronie ściany z nie małym odpryskiem, mimo ostrożności.
 14. leckow

  INEA

  mam to samo, piszę mam choć na tą chwilę nie mam, ip mam za natem, i zależy gdzie wpadnę po wieczornym resecie. tak jakby specjalista był na urlopie. chyba żartujesz, że się zajmują internetem. internet zrywa i zawiesza się.
 15. leckow

  INEA

  Możesz mnie przybliżyć twój skrot myślowy "jako bsa" wg mnie bsa to rodzaj usługi. #obużony2, #gigablue, to są nowe zasady forum? Prafrazując , to w biedronce nie moża było by mówic o cenach w lidlu. czy społem. dobrze,ze mam pampersy bo bym się utopił.
×