Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.12.2021 o 19:30, Przemek2892 napisał:

Kiedy będzie info jak będzie mux4 wyglądał w DVB-T2  i do kiedy będzie w DVB-T nadawany @Specjalista Polsat Box

Nie posiadam informacji w tej kwestii, zachęcam do obserwowania strony.  
 

W dniu 5.12.2021 o 22:07, Mateusz2006 napisał:

@Specjalista Polsat Box Powiedz tam na górze by dodali napisy dla niesłyszących dla kanału Wydarzenia 24 i kanałów Polsatu i TVP Seriale.

Czekam na odpowiedź Widz W24.

Jest to zależne od nadawcy materiału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z kształtem MUX-4 będzie wiadomo zapewne na kilka dni przed przełączeniem, a tak naprawdę zobaczymy 28 marca.
Forumowicze z lubuskiego i dolnośląskiego przekażą Wam co i jak.

 

@Specjalista Polsat Box może Wam przekazać dokładnie to co może. Nawet jeśli by wiedział jak ma być, to może to zrobić dopiero gdy będą oficjalne komunikaty. Tak zawsze było, jest i będzie.

Edytowane przez DanielK
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, DanielK napisał:

Z kształtem MUX-4 będzie wiadomo zapewne na kilka dni przed przełączeniem, a tak naprawdę zobaczymy 28 marca.
Forumowicze z lubuskiego i dolnośląskiego przekażą Wam co i jak.

A czy abonenci telewizji mobilnej z tych regionów otrzymają tą informację przez zniknięciem sygnału i otrzymają na czas nowy dekoder? :)  To jest zagadka ;)

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Widz naziemnej telewizji napisał:

MUX 4 powinien zostać odkodowany.  

Żadnego odkodowywania! Tam są kanały na zagranicznych koncesjach. Prawo zabrania ogólnokrajowego bezpłatnego naziemnego rozpowszechniania kanałów telewizyjnych na zagranicznych koncesjach (tymi kanałami na zagranicznych koncesjach w MUX-4 są obecnie Comedy Central, Polsat Comedy Central Extra i Tele 5). Absurdem jest też kodowanie stacji radiowych! W obecnej sytuacji gdy Polsatowi zależy na telewizji internetowej sensowniejsza jest likwidacja MUX-4.

To było, jest i będzie od początku do końca - zero planów na moduł CI+ do TV Mobilnej. Co za Solorz.

Edytowane przez AWAdWz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani nie zrezygnują, ani nie odkodują. Tu chodzi o blokowanie częstotliwości, żeby w NTC nie powstało kilka nowych kanałów FTA jako konkurencja dla obecnych.

Co najwyżej może sam Polsat zmieni strategię i da do tego MUX'a więcej kanałów FTA powtórkowych, typu Polsat2, lub innych wymyślonych na potrzeby MUX'a.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co jest, że na moim Blaupunkcie model BN32H1032EEB zniknęły mi jakiś czas temu Wydarzenia 24 i teraz za nic mój Blaupunkt nie może wyszukać tego kanału. Przestudiowałem chyba (?) całe menu i nigdzie nie mam wyboru w stylu "wyszukaj wszystkie", czy "wyszukaj FTA+PayTV". Co robię nie tak i gdzie w ustawieniach mogę szukać jeszcze, aby wyszukał mi kanały z MUX'a Polsatowskiego?

 

Od razu, żeby nie marnować czasu - tak odpala DVB-T2 HEVC (Wydarzenia 24 były,ale się zmyły :angry: ), TVP HEVC działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam numeru 109. Nie mam żadnego kanału z MUX4. Problem nie dotyczy tylko dzisiejszego dnia. Mam go już mniej więcej od 2-3 tygodni, może nawet miesiąca. Wyszukuje mi tylko 44 kanały z MUX'ów i ani grama więcej. Na moim Sharp'ie po ustawieniu w menu "wyszukaj wszystkie", wyszukuje mi 72 kanały w Blaupunkcie nie mam opcji "wyszukaj wszystkie", a przynajmniej nie mogę jej znaleźć. Mam tylko opcje wyszukiwania DVB-T i DVB-C, tyle opcji wyboru. A chyba jest jeszcze SAT.

 

@Michu_97 a masz Blaupunkt'a?

Edytowane przez A&G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...