Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na takiej samej zasadzie jak jest teraz Polsat News HD HEVC. Po prostu podmienią obecny przekaz Polsat News HD HEVC przekazem nowego kanały Wydarzenia 24 HD HEVC. W MUX4 DVB-T Polsat News pozostanie nadal jako drugi kodowany przekaz w SD. Szkoda! Dobry kanał Polsat News zostanie zastąpiony śmieciowym kanałem Wydarzenia 24. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Także i dla mnie to niedobra informacja. 

Nie korzystam z CP zatem nie mam dostępu do PN. Dzięki obecności w DVB-T miałem całe spektrum informacji i publicystyki wieczornej. 

Wydarzenia 24 w zasadzie nie wiadomo dla kogo powstają. Chyba dla reklam, bo serwis będzie trwał 5 minut co pół godziny. 

Oczywiści wypełnią to jeszcze wałkowanymi w kółko pogodą i sportem, ale mimo wszystko na dłuższą metę nie da się tego oglądać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dvbtowiec napisał:

Niestety. Także i dla mnie to niedobra informacja. 

Nie korzystam z CP zatem nie mam dostępu do PN. Dzięki obecności w DVB-T miałem całe spektrum informacji i publicystyki wieczornej. 

 

Ale PN HD jest nie tylko w CP ale też w ofercie Platformy Canal+, TNK PC+, Orange TV i w sieciach kablowych. Chyba że nie masz żadnej z wymienionych ofert pay TV i odbierasz tylko ofertę bezpłatnej DVB-T w Polsce? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo21 ja już dawno z satelity nie korzystam. Używam streamingu platformy w której jest wyłącznie TVN24. Jest to dla mnie wygodniejsze. Mogę zabrać poszerzoną ofertę ze sobą w dowolne miejsce.

A poza tym w platformach także nie ma w każdym pakiecie. Te najtańsze mają kanał informacyjny wyłącznie swojej platformy a jeśli nie mają swojego, to najczęściej jest to TVN24. Zatem nie każdy będzie miał dostęp. 

 

@kfm877 Ta forma odbioru w HbbTV jest nieaktualna od ub. tygodnia, gdy Polsat wprowadził nową wersję serwisu HbbTV podobną do apki Polsat Box.

Polsatu News w streamingu HbbTV w niej nie ma i nie będzie. Na forum Emitela wypowiedział się w tej sprawie twórca aplikacji. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofertach TNK PC+ w tym nieparowanej Smart HD+ PC+ TVN24 HD i TVN24 BiS HD są od najtańszego płatnego pakietu. Jest tam także Polsat News 2 SD jako pozostałość po TV Biznes/Polsat Biznes. :-)

Niestety Polsat News HD nie ma w ofercie TNK i trzeba przejść na oferty Mix TNK takie ala abonament. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat News HD najtaniej można mieć za 20 zł miesięcznie.

 

Ewentualnie jest też z Ipla - w pakiecie Plus - dla osób mających telefon w mix lub na abonament w Plus lub w PLUSH (tu najtaniej).

 

Pakiet Ipla Plus to w HD:
Polsat News, Polsat News 2 (ten tylko w SD), Superstacja, Polsat Play, Polsat Cafe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tych programów z kanałów tematycznych.Po nocach puszczają programy w TVN 24 "Maja w ogrodzie" a Polsat News produkcje Polsatu Play obecnie "Drwale i inne Opowieści Bieszczadu" (obecnie powtórki w Polsacie w sobotę po południu puszczają) "Łowca pedofilów",i "Super Ludzie".

Te programy co na Polsat News lecą w HD w MUX4 skończy się darmowe ich oglądanie za dni parę.

Edytowane przez Mateusz2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kodowaniem z kanałów informacyjnych zawsze jest problem i to już się latami mówi tylko my mówimy swoje.Prawa to są tysięczne od Routeus-a,Polskiej Agencji Prasowej,Europejskiej Uni Nadawców na informacje skrótowe,płaci się jeszcze za nadawanie(Też od gniazdka)oraz i blisko 500 pracownikom a najwięcej zarabiają nad tym szefowie redaktorzy i prezenterzy wydań w studio.Nadawców niestety nie stać nadawanie FTA nawet spotbeamie na teren Polski.Moda przyszła taka że trzeba płacić oddzielnie za prawa i każdy i tak zdecyduje kto jakie pakiety chce.Co do Polsat Boxa to to się zobaczy po miesiącu czy będą chętni na branie oferty jeżeli cena wahać się będzie 10-15zł to ludzie będą brać a jeśli 20zł to będą woleć ofertę konkurencji 30zł.Jeżeli i Kabelio coś ciekawego za oferuje to jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś mux 4 już  odbiera wydarzenia 24 i czy na dekoderach cyfrowego Polsatu do odbioru mux4  da się odebrać ten kanał 

Edit ; jest kanał ale na dekoderach cyfrowego Polsatu do odbioru kanałów kodowanych z mux 4 jest tylko dźwięk

Edytowane przez Przemek2892
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...