Skocz do zawartości

Ferguson Ariva 210 Combo


jeneka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Burito, zaintrygowala mnie Twoja wypowiedz :) "Trudno jest o zasięg w obrębie mieszkania" czyli jednak zadziala? No bo jesli nie zadziala z 210 Combo (a o to pytalem) to po co mi sprzet dzialajacy z tym czego nie mam (czytaj: z innymi modelami)? Tym samym na pewno bede zalowal jedynie tego ze uwierzylem sprzedawcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zadziała - nie ma możliwości. Będzie działać w modelach takich jak 202E, 250Combo i chodziło raczej o ogólną odpowiedź, że w nich tak kiepsko działa.

Sprzedawca od którego to dostałeś to zdecydowanie osoba nie mająca nic wspólnego z branżą w której "siedzi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzeba ten router kablem z Fergusonem Ariva połączyć. Lepiej 30 cm kabla i router AP Client niż przez całe mieszkanie kabel nowy układać - jak się nie ma instalacji lan zrobionej w ścianie i koło tunera. Chyba że ktoś woli wydać na adaptery PLC i przez kable w gniazdkach z prądem internet puścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli zależy ci na możliwości nagrywania, oglądanie HD, to jak najbardziej.

Za nie wielką cenę mamy oczywiście dość dobry dekoder :)

Tak jak kolega wspomina nagrywa w formacie TS.

damianprz na tym i na tym formacie ci pójdzie, to nie ma istotnej różnicy .

Co do dysku 32gb, chłopie wejdzie ci spokojnie kilka filmów HD, a ty mówisz o SD 8)

Powiedzmy że serial który trwa 1h, w formacie TS zajmuje ponad 4 giga.

Więc spokojnie kilka rzeczy dasz radę nagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam czasami podłączałem pendrive 32gb, i nie ma żadnych problemów - nagrywa bardzo przyzwoicie.

Jedyne co możesz zobaczyć to że np jeżeli chcesz użyć Time shift na kanale HD, to może być opóźnienie z sekundę dźwięku z obrazem.

Przy kanale SD, tego nie ma bo nie wymaga aż takiej szybkości.

Kiedyś testowałem nawet z ciekawości pendrive 8gb i radził sobie bez problemów - ale najlepszym rozwiązaniem jest dysk zewnętrzny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ma ktoś problem z EPG na Arivie 210 po zmianie czasu?

Mam ustawione GMT +1 i rano wyłączyłem Czas Letni.

Np. Na C+Sport leci mecz Lech-Jagiellonia od godz. 7:00 do 9:20, ale w EPG jest to 6:00-8:20.

 

Gdy wyłącze czas GMT i ręcznie ustawie na czas aktualny to mam ten mecz w EPG w godz. 5:00-7:20.

Gdy ustawie GMT + 0 i włącze czas letni (mam aktualny czas) to mam ten mecz 6:00-8:20.

Nie ma mozliwości ustawić tak aby było dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...