Skocz do zawartości

Jak obejrzysz walkę Adamek - Kliczko?


jupiter
 Udostępnij

Jak obejrzysz walkę Adamek - Kliczko?  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak obejrzysz walkę Adamek - Kliczko?

    • Wykupię dostęp w Cyfrowym Polsacie
      7
    • Wykupię dostęp w Cyfrze+
      11
    • Wykupię dostęp w sieci kablowej
      1
    • Obejrzę na żywo w Multikinie
      0
    • Zamierzam obejrzeć w niemieckim RTL z satelity Astra
      69
    • Będę na stadionie we Wrocławiu
      3
    • Nie będę oglądał bo: / nie chcę tyle płacić / nie mam dostępu do Astry / nie lubię boksu /
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam się szczerze że sam jeszcze nie wybrałem opcji, sam nie wiem. Nie wiadomo czy niemiecki RTL będzie kodowany czy nie, czy będzie z Hot Birda czy z Astry, z drugiej strony jest możliwość obejrzenia po polsku i w HD ale cena jest trochę odstraszająca jak na polskie zarobki. Cena jest taka jak w USA a my zarabiamy tylko w złotówkach :) Chcąc zachęcić do korzystania z Pay-per-view Polaków powinni dać cenę góra 20 zł, z drugiej strony może testują polski rynek i sprawdzają ilu klientów będzie w stanie zapłacić, żeby wiedzieć na jakim pułapie ustalać cenę i czy w ogóle robić takie transmisje w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RTL z Astry. Zakładam zeza (konwerter gdzieś leży, uchwyt też, kumaty w tym jestem troszkie-już montowałem, przełącznik diseq dokupię). Nie będę ryzykował oglądania RTL CH z HB (kto wie, czy nie zakodują). Dzięki PPV będę miał zeza ;)

4dyszki za walkę... sorki, stać mnie ale... przesada i tyle. W warunkah PL cena powinna wynosić 10-15, no w porywach max 20zł.

Pomijając fakt, ze wszystko wskazuje, że walka skończy się szybko i wynikiem dla nas smutnym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja oglądnę na RTL, ale w Vectrze. Operator nie ma jeszcze VOD, więc to chwilowa "zaleta". Dopiero po walce wprowadzą VOD.

 

A swoją drogą w moim mieście, to będzie można oglądnąć walkę w jakimś PUB-ie. Wstęp 5 zł - czyli w sumie osiem razy taniej niż w Cyfrze+, Cyfrowym Polsacie, na stadionie i w Multikinie :jupi::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że z Astry 19,2E, a pomyśleć że kupiłem podwójny konwerter z zezem na Astrę by mieć dostęp do TV Trwam :) a generalnie jest tam grono fajnych muzycznych stacji zagranicznych :) w przyszłości pomyślę również o drugim konwerterze na Atlantic Bird, Sirius, lub innym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obejrzę bo adamek sie sprzedał

miał pewnie coś do powiedzenia ale wybrał przekaz kodowany zeby wiecej zarobić.,i tak dostanie łomot.

 

 

 

Ja myślę że niekoniecznie się sprzedał, wiadomo że do walki z Kliczko nie łatwo doprowadzić i trzeba iść na wiele ustępstw.

jak sam widzisz to osoby które reprezentują rodzinę Kliczko straszą Polskich Kablooperatorów - po prostu wie ile ma lat i póki się da trzeba doić ile wlezie z każdej walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...