Skocz do zawartości

Jak obejrzysz walkę Adamek - Kliczko?


jupiter
 Udostępnij

Jak obejrzysz walkę Adamek - Kliczko?  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak obejrzysz walkę Adamek - Kliczko?

    • Wykupię dostęp w Cyfrowym Polsacie
      7
    • Wykupię dostęp w Cyfrze+
      11
    • Wykupię dostęp w sieci kablowej
      1
    • Obejrzę na żywo w Multikinie
      0
    • Zamierzam obejrzeć w niemieckim RTL z satelity Astra
      69
    • Będę na stadionie we Wrocławiu
      3
    • Nie będę oglądał bo: / nie chcę tyle płacić / nie mam dostępu do Astry / nie lubię boksu /
      17


Rekomendowane odpowiedzi

@Zbychu,a musiałeś nas o tej swojej wielkopomnej decyzji zawiadomić?To tak jakbym gdzieś tam napisał,że nie zamierzam dziś oglądać jakiegoś serialu na Zone Romantica,choć mam dostęp.Każdy kto wykupi ppv,niech nie płacze potem jak np.przyjdzie płacić dodatkowo za np.Gran Derbi w ppv w cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaro1985r masz trochę racji, jeśli PPV przyniesie zyski to organizatorzy i nadawcy się rozbestwią i każą sobie płacić za każde większe wydarzenie.

Z drugiej zaś strony takie wydarzenie jak ta walka nie zdarza się codzień, nawet co tydzień ani co miesiąc się nie zdarza, więc obiektywnie patrząc, wykup walki za 40 zł w porównaniu z kilkuset złotowymi cenami biletów na stadionie z prawie zerową widocznością (bez lornetki się nie wybierajcie), nie jest aż taką ogromną ceną, zwłaszcza że płaci się raz a mogą obejrzeć wszyscy domownicy, z polskim komentarzem i w jakości HD.

Nie popadajmy w paranoję, w końcu nie wszystkie zawody sportowe można puszczać w PPV, np. Liga mistrzów na pewno nie będzie płatna co tydzień, bo nikt by jej nie oglądał, tak samo tenis, siatkówka itp. Wszędzie gdzie mamy do czynienia z wielomeczowymi turniejami PPV to złe rozwiązanie i lepiej sprawdza się transmisja na kanale sportowym za który płaci się stały miesięczny abonament.

 

Wybrałem Cyfrowy Polsat, z racji tego że N-ka nie pokaże walki (a chciałem właśnie u nich ją wykupić), a poza tym CP daje cos jeszcze, dostęp do Strefy Wideo na ipla, więc w przypadku burzy, problemów z odbiorem czy braku zasilania, osoby które opłaciły dostęp mogą np obejrzeć walkę na laptopie czy netbooku korzystając np z internetu mobilnego.

U bukmacherów też stawiam na Adamka - jak się bawić to się bawić - chociaż boję się trochę że jego "granitowa" szczęka nie wytrzyma uderzeń tego goryla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berd Boente, menedżer Kliczki, zapewnia, że w Polsce na czas walki nie będzie dostępny kanał RTL. Pikanterii dodaje fakt, że polscy operatorzy płatnej telewizji otrzymują z kancelarii prawnej pisma z wezwaniem do zaprzestania reemitowania sygnału stacji RTL w trakcie zbliżającej się walki bokserskiej. Operatorzy straszeni są wysokimi karami, a policja została poinformowana już o możliwości popełnienia przestępstwa.

 

Dotyczy to tylko HB czy Astry też ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Astrze obejrze albo w CP kupie a mam pytanie jak np mam na HOT Birdzie i kat nachylenia mam 35 stopni to ile muszę dać żeby na Astrze obejrzeć?

masz ten sam kąt dołóż drugi konwerter kup przełącznik i ustaw na Astre (od Hb z prawej strony) masz RTL za Free i kikanaście kanałów niemieckich min. Pro 7 eurosport sat 1,vox zdf Hd i ard Hd ( jak posiadasz dekoder HD ) itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co będzie pokazywane w PPV oprócz walki to ani Ty nie wiesz, ani inni.

Pewne jest natomiast, że jeśli będzie to opłacalne to także i inne wydarzenia będą tak pokazywane. A że nie wiemy jakie, to lepiej profilaktycznie nie wykupić tej transmisji, żeby się potem nie zdziwić.

Co będzie pokazywane w Polsacie tu już wiadomo :P

Pełna lista walk gali we Wrocławiu:

 

Tomasz Adamek – Witalij Kliczko, 12 rund, stawka: mistrzostwo świata WBC wagi ciężkiej

Mateusz Masternak – Carl Davis, 10 rund, waga junior ciężka

Andrzej Wawrzyk – Devin Vargas, 10 rund, waga ciężka

Łukasz Rusiewicz – Ola Afolabi, 8 rund, waga junior ciężka

Jonathon Banks – Ivica Bacurin, 8 rund, waga ciężka

Saddam Ali – Boris Berg, 8 rund, waga półśrednia

Mariusz Cendrowski – Anton Sjomkin, 8 rund, waga średnie (tzw. swing bout – pojedynek może się nie odbyć, jeśli wszystkie pozostałe zostaną rozegrane na pełnym dystansie).

Transmisja w ppv Polsatu zaczyna się od 19:30 :D

A RTL zacznie swoją"transmisję" o 22:10 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TELEWIDZ123,ale po prawej stronie patrzac od przodu anteny,czyli konwertera,czy z prawej,stojąc od tyłu? Przecież wielu pisze,że trzeba przekręcić antenę na lewo stojąc za nią.To jak?

 

Patrząc od przodu po lewej od konwertera HotBird. Prawda z przekręcaniem, jednak tak następuje odbicie przy zezie (sygnał "uderza" z lewej patrząc od tyłu i odbija się w prawo w ten konwerter dołożony). Sam godzinę temu zakładałem (montaż 15 minut, z czego 90% czasu to przykręcanie, reszta ustawienie). Zresztą wpisz w google "zez astra hotbird" wyszukaj grafikę, pierwsze zdjęcie wyjaśni Ci sposób odbicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...