Jump to content

tomek.cis

Users
 • Content Count

  271
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About tomek.cis

 • Rank
  Czasami wpadam
 1. tomek.cis

  INEA

  Multimedia oferuje 300Mb. (różnica cenowa 10zł) Lepiej kupić 5kilo winogron choć zje się kilogram... bo jakby jednak przyszła zachciejka na wincyj to te dodatkowe pół (cztery) kilo będzie w pakiecie... O stałym IP nie będę się wypowiadał, bo to nie jest meritum Twojej wypowiedzi... Po prostu przeciętnemu człowiekowi bez biznesowych wymagań 100Mb jest max wystarczające. A od chwili, kiedy łącze jest symetryczne, to większość "wysyłaczy" jest zaspokojona.
 2. tomek.cis

  INEA

  I to napisał ten co ma 120Mb/s... Nie oferują, czy szkoda? Noo to wg Ciebie jestem centusiem, bo przy przedłużeniu WYRAŹNIE zażądałem 100Mb/s... Bo tyle mi wystarczy. Miałem 250Mb/s, uznałem, że mi jest zbędne. Przy obecnym łączu w godzinę mogę pobrać 45GB. Tak dla przykładu 4 filmy FullHD. (10-11GB na film FHD jest wystarczające). Mam brać 300Mb, by w godzinę pobrać 12 filmów?? Po co? Więc jeśli mam wybór i mogę wybrać optymalną prędkość i zaoszczędzić 20zł to wolę 100Mb/s Bo za te 20 zł mam trzy dobre piwa, a jak trafię promocję, mam trzy sztosy" I nie wyzywam od centusia tego, co pije Żubra lub Tyskie, przecież dołożyliby kilka złotych i napiliby się dobrego piwa. Ale skoro Żubr im wystarcza??
 3. tomek.cis

  INEA

  https://www.viatoll.pl/pl/pojazdy-osobowe/platnosci-i-stawki/stawki-oplat Na pewno?? Z Konina do Strykowa się płaci... (co prawda ze Strykowa do Wawy opłata nie jest pobierana...)
 4. tomek.cis

  INEA

  Powiem szczerze czegoś nie rozumiem. Na sieci powstałej z dotacjami UE ceny wyższe niż na samodzielnie sfinansowanej???? Na A2 z Konina do Wawy UE nakazała wdrożenie obniżonych stawek, bo współfinansowała budowę. I dzięki temu zamiast 40gr/km u Kulczyka na "unijnej" płacimy 10gr.
 5. tomek.cis

  INEA

  Tak się nie da....😉
 6. Dziś przedłużenie. Extra z 6 Canal+ i multiroom za 69,99 na 24m. (Filmbox do końca września, HBO do końca stycznia) Liga mistrzów na rok za 0 i na kolejny też za 0 (jeśli przedłużą umowę z polsatem), wielokrotnie pytałem, czy jeśli przedłużą umowę z Solorzem to będzie 0zł. Zresztą rozmowę mam nagraną i Pani nie miała obiekcji, że nagrywam. Zobaczymy, co przyjdzie na maila.
 7. tomek.cis

  INEA

  Siostra 2 lata temu podpisała umowę. Standardowo na wejście na światłowód dawali 6 miesięcy (ja wziąłem), jak wspomniała, że ma jeszcze umowę w CP dali 9 miesięcy gratis. Wiem, to 2 lata temu, ale warto spróbować ponarzekać, że ma się jeszcze lojalkę u konkurencji.
×