Jump to content

tomek.cis

Users
 • Content Count

  274
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About tomek.cis

 • Rank
  Czasami wpadam
 1. Niemożliwe, żeby NC+ płaciło Polsatowi 30zł. Bo to by znaczyło, że mam extra+ z canal+ z multiroom za 39.90. Nierealne.
 2. Dla niektórych może będzie za free, tak jak PSP niektórzy w NC+ mają gratis, tak jak ja
 3. Zmiana ceny jest istotną zmianą warunków umowy i masz prawo wypowiedzieć bez konsekwencji. Chyba, że zmiana ceny wynika ze zmian prawnych, np wzrost VAT.
 4. Multimedia oferuje 300Mb. (różnica cenowa 10zł) Lepiej kupić 5kilo winogron choć zje się kilogram... bo jakby jednak przyszła zachciejka na wincyj to te dodatkowe pół (cztery) kilo będzie w pakiecie... O stałym IP nie będę się wypowiadał, bo to nie jest meritum Twojej wypowiedzi... Po prostu przeciętnemu człowiekowi bez biznesowych wymagań 100Mb jest max wystarczające. A od chwili, kiedy łącze jest symetryczne, to większość "wysyłaczy" jest zaspokojona.
 5. I to napisał ten co ma 120Mb/s... Nie oferują, czy szkoda? Noo to wg Ciebie jestem centusiem, bo przy przedłużeniu WYRAŹNIE zażądałem 100Mb/s... Bo tyle mi wystarczy. Miałem 250Mb/s, uznałem, że mi jest zbędne. Przy obecnym łączu w godzinę mogę pobrać 45GB. Tak dla przykładu 4 filmy FullHD. (10-11GB na film FHD jest wystarczające). Mam brać 300Mb, by w godzinę pobrać 12 filmów?? Po co? Więc jeśli mam wybór i mogę wybrać optymalną prędkość i zaoszczędzić 20zł to wolę 100Mb/s Bo za te 20 zł mam trzy dobre piwa, a jak trafię promocję, mam trzy sztosy" I nie wyzywam od centusia tego, co pije Żubra lub Tyskie, przecież dołożyliby kilka złotych i napiliby się dobrego piwa. Ale skoro Żubr im wystarcza??
 6. https://www.viatoll.pl/pl/pojazdy-osobowe/platnosci-i-stawki/stawki-oplat Na pewno?? Z Konina do Strykowa się płaci... (co prawda ze Strykowa do Wawy opłata nie jest pobierana...)
 7. Powiem szczerze czegoś nie rozumiem. Na sieci powstałej z dotacjami UE ceny wyższe niż na samodzielnie sfinansowanej???? Na A2 z Konina do Wawy UE nakazała wdrożenie obniżonych stawek, bo współfinansowała budowę. I dzięki temu zamiast 40gr/km u Kulczyka na "unijnej" płacimy 10gr.
×
×
 • Create New...