Skocz do zawartości

PPV w C+


FFan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie posty w których ktoś wyzywa innych dlatego, że kupują albo nie poleciały do kosza :/ Znowu śmietnik nie na temat się zrobił :read: To jest temat o PPV w C+ a nie tym kto ile zarabia czy o polskiej piłce :read:

 

Tu macie ogólna dyskusje na temat sportu w polskich platformach viewtopic.php?f=36&p=665071#p665071

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny komentarz kibiców :

 

‎"Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców apeluje, by nie korzystać z transmisji meczów reprezentacji Polski w systemie pay-per-view. Po raz kolejny ludzie związani z polską piłką traktują drużynę narodową jak towar wystawiany na sprzedaż. Niedawno potrzeba było bardzo silnych protestów kibiców, by uzyskać coś tak oczywistego, jak pozostawienie państwowego godła na koszulkach zawodników. Teraz proponuje się transmisje w paśmie zamkniętym.

 

Zwracamy się więc do władz PZPN, TVP oraz spółki Sportfive z apelem o jak najszybsze umożliwienie odbioru sygnału telewizyjnego z relacjami z najbliższych spotkań reprezentacji Polski w paśmie otwartym. Drużyna narodowa jest dobrem wspólnym dla wszystkich Polaków, a nie „klubem” będącym własnością zarządzających nią działaczy. Powyższy fakt warto przypominać również niektórym pracownikom mediów. W naszym najgłębszym przekonaniu relacje z meczów reprezentacji Polski należą do tzw. działalności misyjnej mediów publicznych. Realizacja tej misji w tym przypadku należy do wszystkich wymienionych wyżej podmiotów. Liczymy na zrozumienie tego stanu rzeczy.

 

Zarząd Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców"

 

Prosiłbym o nie usuwanie tego postu.Temat dalej dotyczy PPV :( Niestety kupimy raz,będziemy robieni w ch**a cały czas!To nie Ameryka ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym rozstrzygnięciu KRRiT:

Na podstawie art. 20b ust. 6 ustawy wyłączenie obowiązku określonego w art. 20b ust. 1 ustawy, który nakazuje nadawanie bezpośrednich transmisji z ważnych wydarzeń w programie spełniającym wyżej wskazane kryteria, może mieć miejsce jedynie w przypadku wykazania, że żaden nadawca spełniający te wymogi nie wyraził gotowości zawarcia umowy umożliwiającej nadanie transmisji. Na nadawcy chcącym przeprowadzić transmisję meczów, stanowiących ważne wydarzenia, w programie dostępnym w całości lub częściowo za odpłatnością lub nie będącym programem ogólnokrajowym, spoczywa więc ciężar wykazania, iż zawarcie umowy umożliwiającej nadanie transmisji oferowano wszystkim nadawcom programów ogólnokrajowych w rozumieniu ustawy lub koncesji, w tym programów obecnych na multipleksie pierwszym i drugim, dostępnych w całości bez opłaty i żaden z nich nie wyraził gotowości zawarcia umowy.

http://www.krrit.gov.pl/dla-mediow-i-an ... olski.html

 

Wychodzi na to, że Canal+/Polsat Sport/nPremium mogły spokojnie kupić prawa do meczów i nadawać je zakodowane dla swoich abonentów.

 

Ale dodatkowy pieniądz musi być. :D

 

Zresztą zobaczymy przy następnych meczach czy precedens ten zostanie wykorzystany i jakaś platforma wykupi prawa (w obliczu niezainteresowania TV otwartej) na co pozwala teraz interpretacja KRRiT, czy PPV okaże się strzałem w 10 i będzie dojenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote o 10 rano na C+ Sport będzie retransmisja.Nawet za darmo nie mam zamiaru oglądać tego.niepokoi mnie jedna rzecz.Wczoraj KRRIT wydała oświadczenie że stacje które pokażą ten mecz w PPV mogą zostać ukarane wysoką karą finansową gdyż jest to niezgodne z jakimś tam artykułem.Jeśli będzie kara to i tak my abonenci ja zapłacimy a Cyfra zrezygnuje z jakieś ligii dając nam informację o małej oglądalności jak zrobili to w przypadku Serie A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam to gdzieś czy wykupi to pińcet milionów Polaków czy 10 osób. Na necie bedzie za free i kto jest choć troche ogarnięty będzie tam oglądał. Inni niech płacą za głupotę. Widać, że nadawcy za dużo naoglądali się telewizji w USA i teraz wprowadzają to dziadostwo w Polsce. Zapomnieli tylko zmienić ceny amerykańskiej na polską ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...