Skocz do zawartości

PPV w C+


FFan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ile było takich co płakało ,marudziło że nie zapłacą a teraz mają wielkie żale że serwery nie wytrzymały i panie nie nadażają odbierać telefonów?

Sami jesteście sobie winni i tyle :)

Nie ma tego co by na dobre nie wyszlo 39.90zł macie w kieszeni ,lody jutro jak znalazł.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, dzwonilem ze 100 razy po 15-tej, problem jest ale raczej w samej infrastrukturze teleinformatycznej. Ktoś tu zapodał adres informacje@cyfraplu.... napisalem z glupa i ziomuś oddzwonił w przeciągu 10min a aktywacja kanalow 112 i 113 była natychmiastowa. Btw. ta walka to chyba komercyjny sukces cyfry i polsatu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego problemu w infrastrukturze teleinformatycznej, tylko nie da się na jeden dzień potroić liczby konsultantów odbierających telefony. To, że większość chętnych zostawiła sobie zamówienie walki na ostatni dzwonek to tylko ich wina. Wczoraj i dzisiaj wszystkie akcje zewnętrzne były zawieszone i wszyscy łącznie z działem utrzymania abonenta odbierały telefony i wprowadzały zamówienia na walkę. Od samego rana ponad 100 osób w kolejce. Czas oczekiwania na połączenie do 25min. Cierpliwi podłączyli...

 

Z uprawnieniami też nie było żadnych problemów. Przy ustawieniu dekodera na 112 kanale, większość abonentów miała plansze testową przed rozłączeniem się z konsultantem.

 

ps do czesia.mistrza. Zapomniałeś, że wykupienie walki to jedyna możliwość oglądnięcia walki bez reklam i z polskim komentarzem. Więc wyśmiewanie tych, którzy za te atuty chcieli zapłacić jest niepoważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się niektórzy obudzili w ostatniej chwili i teraz płaczą, że się serwer "C+" "zawiesił" :D ...

 

Ja prowadzę kilka stron i wiem, że to nic dziwnego jak kilka tysięcy osób próbuje w jednym momencie wejść na stronę opartą o skrypty "php", że się ona w końcu blokuje i to nie jest wina "Cyfry", ani nawet administracji serwera, tylko tych, którzy się zdecydowali w ostatniej chwili niestety...

 

Ja tak jak napisałem wcześniej liczę, że "PPV" się jednak upowszechni w Polsce i będę mógł niedługo kupować pojedyńcze mecze ligowe, tylko oczywiście oczekuję na niższe ceny (maks 10 złotych) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na RTL mam bitrate ok 3,5-4 Mb/s. Tak więc wielkiej różnicy nie ma. Jak się rozumie jeszcze język niemiecki to nie ma żadnego problemu w oglądaniu nie na polskich kanałach. P.S. Wy zamiast oglądać swoje PPV to teraz piszecie na forum. Możecie nie zdązyc obejrzeć walki :brawo: Powtórka całości w Teleexpresie :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...