Skocz do zawartości

PPV w C+


FFan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CP tez wznowil sprzedaz walki PPV za 30zl. Widac Roy Jones Jr kosztuje, i pewnie jego walka z zulem spod monopolowego tez by kosztowala 30zl

 

Za 30zł przewiduje ok 5tyś sprzedanych ''biletów tv'' .Kurde dla niektórych klientów to miesiąc abonamentu,a dla tych co maja start HD za 13zł ponad 2 miechy :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo, to już za połowę rzeczy na tej platformie trzeba będzie dopłacać pomimo wygórowanych cen za poszczególne pakiety. Wiem, że zaraz pojawią sie głosy nie chcesz nie płać itd, ale płacąc 150 zł miesięcznie krew mnie zalewa jak trzeba dopłacać za byle jaką walkę pseudo boksera i starego weterana 30zł. Ciekawi mnie tylko, ilu tym razem będzie chętnych. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo, to już za połowę rzeczy na tej platformie trzeba będzie dopłacać pomimo wygórowanych cen za poszczególne pakiety. Wiem, że zaraz pojawią sie głosy nie chcesz nie płać itd, ale płacąc 150 zł miesięcznie krew mnie zalewa jak trzeba dopłacać za byle jaką walkę pseudo boksera i starego weterana 30zł.

 

Jesli chodzi o PPV to jest to kwestia NIEZALEZNA OD CYFRY.

Amerykanska firma, wlasciciel praw, zdecydował ze gala bedzie dostepa tylko w systemie PPV. Cyfra+ mogla tylko skorzystać z oferty - jak każda platforma - lub tez nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

widzieliście Roya w ostatnich walkach? to wrak boksera... powinien już dawno być na emeryturze... chwile poudaje i w 3-4 rundzie będzie po walce, dokładnie, to ściema a nie walka... szkoda oglądać nawet bez dodatkowych opłat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie ten pomysl z tym ppv wogole i wcale nie podoba. Cos za bardzo przypadl ten pomysl platformom do gustu. Nawet Adamka z Kliczka ogladalem na Niemcach, bo nie bede robil za sponsora ani jednego ani drugiego. Kliczka na dodatek niezle przewiozl nas "Polaczkow" i ladnie zakasowal. Unkraincom dal walke FTA i Niemcom tez. Ale wracajac do tematu...

 

Canal+ Sport to takie walki powinnien pokazywac, nawet gdyby pokazywali reklamy. Na tym kanale, to wogole nic sportowego nie ma oprocz pilki a tam swiatowy box klasy premium najlepiej wlasnie pasuje. Nie podoba mi sie ten caly pay-per-view u nas. Zeby tak C+/N i CP sie nie za bardzo rozbrykaly. Place i za Polsat 99zl i za Canal+ 153zl i jeszcze mam za kazda walke Szpili teraz placic??? To sie poprostu w glowie nie miesci!

 

Panowie, nie dajmy sie w butelke nabic, bo ten temat sie rozwinie i za byle mecz kopanej bedziemy w PPV bulic! Dajcie spokoj! :evil:

 

Pozdrawiam! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galę boksu kupiłem, 15zł to dobra cena :).

 

Czemu 15 ? Bo mam MR, Rodzinka też chętnie obejży u siebie, a ja u siebie.

Dzwonię i mówię: jutro zbiórka ! O której? - pytają. Nie o której , ale po ile ? - odpowiadam :).

15+15=30, jakie to proste.

 

Szef sportu Polsatu chwalił naród, że zrzucali się po 10zł na walkę Adamka jesienią...

 

W CP ograniczenie jest do głównego dekdoera, na dodatkowym nie ma uprawnień.

w n jest jeszcze gorzej, trzeba mieć dekoder z HDD, więc użytkownik "białego" nawet nie może zamówić !

 

W Cyfrze+ jest jak widać najwygodniej i .... najtaniej :) :) :).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek
Galę boksu kupiłem..

 

toś dał ciała... i potem dziwić się, że kolejne gale będą w PPV, no skoro tyle łosi jest na tym świecie co kopią własny grób, cóż... dziwny to naród...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...