Skocz do zawartości

PPV w C+


FFan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega został zrobiony w balona przez cyfre i chce odzyskać kase za walke doradzcie co ma robic czy pisać reklamacje czy wystarczy telefon?,zamówił gale gdy było pewne ,że walczy Kostecki a okazuje się ,że Kostecki nie walczył!! kolega był na urlopie i nawet nie wiedział o zmianie rywala bo na pewno zrezygnowałby z transmisji.Co w takiej sytuacji robić aby odzyskał pieniadze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzyć mi się nie chce że są ludzie którzy wykupili tą "ekskluzywną walkę" za 30 pln :lol2: To się w głowie nie mieści że są tacy którzy na to idą i dają się doić z kasy za takie bzdury ... 5 zł bym nie zapłacił ! Niech sobie zarabiają na reklamach , sponsorach itp. Niech mi ktoś powie że w czasie walki były reklamy to padnę :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

http://n.pl/sport/boks-adamek-walker

Znana jest juz cena PPV Adamek - Walker w N. Cena dla zamówień złożonych od soboty 25 sierpnia do piątku 7 września do godz. 12:00 – 40 zł. Po tym terminie 49 zł. Wysokosc cen pozostawie bez komentarza.

 

Ceny na Cyfrze+ beda zapewne podobne, albo nawet takie sam. Cyfrowy Polsat prawdopodobnie nie umozliwi uslugi PPV. Dobrze ze walke pokaze dostepny przez neta, legalnie amerykanski kanal Wealth TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jedno wielkie złodziejstwo!!

 

Tego nie powinno być i nawet 5 zł za to bym nie zapłacił. Wiele osób płaci abonament po prawie 100 zł i jeszcze takie jaja sobie robią za walkę człowieka, który już nic nie zrobi w boksie, a chce sobie ZWYCZAJNIE DOROBIĆ DO EMERYTURY ! KOLEJNY RAZ POMPA ZA ŚMIESZNĄ WALKĘ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://n.pl/sport/boks-adamek-walker

Znana jest juz cena PPV Adamek - Walker w N. Cena dla zamówień złożonych od soboty 25 sierpnia do piątku 7 września do godz. 12:00 – 40 zł. Po tym terminie 49 zł. Wysokosc cen pozostawie bez komentarza.

 

Ceny na Cyfrze+ beda zapewne podobne, albo nawet takie sam. Cyfrowy Polsat prawdopodobnie nie umozliwi uslugi PPV. Dobrze ze walke pokaze dostepny przez neta, legalnie amerykanski kanal Wealth TV.

 

Pfffffffffff.....49zł za jakąś śmieszną walkę,która max trwa 1h :shock: Już chyba lepiej Hustler Hd za 21 zł wykupić na miesiąc :lol2: Hahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do meczu reprezentacji to zgoda, nic nie da się zrobić, bo są regulacje ustawowe związane z otwartym kanałem itp.

 

Chodzi o to żeby przy przyszłych wydarzeniach sportowych, które mogłyby zostać pokazane w PPV, Cyfra+ nabyła prawa do transmisji i zaoferowała je swoim klientom w ramach posiadanego kanału sportowego. Tym bardziej, że fundusze na takie inicjatywy są (przykładowo to co oszczędzili na Serie A).

 

Jednak C+/inna platforma pewnie tego nie zrobi (chciałbym się mylić), bo ew. PPV bardziej się opłaca - klient który będzie chciał zobaczyć zapłaci platformie więcej, która tym pośrednikiem jednak nie jest za darmo.

 

Sytuacja stricte hipotetyczna, ale chyba to ma większość na myśli odnośnie "dodatkowego płacenia".. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z we**lo.com

 

''Teraz te plusy mogą zamienić się w minusy, jeśli nie wytrzymacie i zaczniecie ten mecz kupować. Wtedy, drodzy kibice, będziecie [beep]ami do kwadratu, bo nie dość, że wydacie pieniądze na coś, co nie jest warte swojej ceny i nie docenicie możliwości odwyku od kadry, to jeszcze dodatkowo udowodnicie, że podobny system zbierania haraczu od fanów futbolu ma przyszłość i jak raz zaczniecie bulić, to potem bulić będziecie non-stop, aż w końcu będziecie musieli kupić super-, hiper-, extra kartę Jedynego Oficjalnego Klubu Kibica, dającą możliwość zakupu super-, hiper-, extra transmisji z niewiarygodną zniżką 0 procent.

 

Umówmy się tak – my wykupimy z zawodowego obowiązku i wam opowiemy. Informujemy też, że – ewentualnie, jeśli ktoś już naprawdę MUSI mecz obejrzeć – to prawa do wszystkich transmisji do roku 2048 wykupił SopCast. '' :brawo::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nadawca np bali bokserskiej czy walki MMA lub meczu piłkarskiego nie otrzyma zadowalającej gratyfikacji finansowej to decyduje że w danym kraju powstaje opcja PPV, i ten kto jest zainteresowany może tylko i wyłącznie w takiej formie zaoferować daną audycje.

Winnych może być wielu:

- nadawca telewizyjny: nie chce zapłacić tyle ile żąda właściciel praw do danej audycji.

- abonent: korzystając z możliwości wybiera usługę PPV (zapraszając większe grono znajomych, wtedy audycja jest proporcjonalnie mniejsza im więcej ludzi ogląda).

- właściciel praw do audycji: widzi że poprzez usługę PPV może zarobić znacznie więcej.

 

Ja ogólnie zawsze wykupię usługę PPV gdyż zapraszam wielu znajomych, wtedy koszt jest proporcjonalnie mniejszy. I nie jestem [beep]em, tylko jeśli mnie stać to mam prawo do zakupu oferty PPV. A kto nie chce wydawać kasy na PPV szuka innej drogi do obejrzenia danej audycji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsmutniejsze jest to, ze znajdzie sie jednak jakas liczba "idiotow", "januszów"(tak, moim zdaniem tylko glupiec chce placic za ogladanie tego co prezentuje nasza reprezentacja. Ogolnie za ogladanie tego bajzlu), ktorzy beda chcieli kupic to ppv. Ale to nie sa kibice, ktorzy wiedza co piszczy aktualnie w polskiej pilce, czy ogolnie w pilce. To są osoby, ktore pilke widza raz w tygodniu albo i rzadziej, osoby, ktore po kazdej kompromitacji naszych reprezentacji beda zakladac na glowe kolorowe czapy, malowac sie na twarzy i spiewac, ze nic sie nie stalo. Bo jakos mi do glowy nie przychodzi, ze osoby, ktore na prawde interesuja sie pilka nozna i zyja nia codziennie beda chcialy zaplacic za ogladanie takiego spektaklu jakies pieniadze. Moze tutaj kogos urazilem, ale taka jest prawda i nie zrozumie jej nikt, kto pilka interesuje sie od swieta, albo mysli, ze sie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy przedmówcy, sami nie chcecie wykupić usługi PPV to innych obrażacie których stać na zakuć takiej usługi.

Widać zazdrość polaków jest, była i zawsze będzie, bo tylko w taki sposób można to tłumaczyć.

Każdy pełnoletni obywatel RP ma prawo sam decydować za co chce płacić i co chce oglądać, a nie obrażanie, poniżanie i oblepianie błotem kogoś dla kogo PPV jest ciekawym rozwiązaniem, jeśli do transmisji nie ma się innego dostępu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy przedmówcy, sami nie chcecie wykupić usługi PPV to innych obrażacie których stać na zakuć takiej usługi.

Widać zazdrość polaków jest, była i zawsze będzie, bo tylko w taki sposób można to tłumaczyć.

Każdy pełnoletni obywatel RP ma prawo sam decydować za co chce płacić i co chce oglądać, a nie obrażanie, poniżanie i oblepianie błotem kogoś dla kogo PPV jest ciekawym rozwiązaniem, jeśli do transmisji nie ma się innego dostępu...

 

zanim zapłacisz to przeczytaj sobie ten artykuł może Cię oświeci jaki wałek jest robiony przez Sport Five i PZPN

 

http://www.wprzerwie.pl/Wpis,Sport,5316 ... tfive.html

 

Jednej rzeczy tu nie rozumiem - Sport Five chce od TVP 14mln zł , TVP oferuje 9 mln zł , negocjacje są zerwane a pan Placzyński ze Sport Five mówi,że będzie zadowolony jak usługę PPV kupi 200 000 gospodarstw

200 000 gospodarstw x 20 zł = 4 mln zł - jakiś geniusz finansowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie zawsze wykupię usługę PPV gdyż zapraszam wielu znajomych, wtedy koszt jest proporcjonalnie mniejszy. I nie jestem [beep]em, tylko jeśli mnie stać to mam prawo do zakupu oferty PPV. A kto nie chce wydawać kasy na PPV szuka innej drogi do obejrzenia danej audycji...

 

Mnie stać na wiele rzeczy...Ale niech sie po prostu pi**dolą i za 5 euro (20zł) wole 5 tanich piwek i w HD na S*pC*ście obejrzeć....A tak w ogóle ciekawy jestem czy platformy opublikują wyniki sprzedaży PPV tego meczu...Pewnie nie bo będą żałosne :) 2 dni do meczu a nawet reklam nie ma :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...