Skocz do zawartości

PPV w C+


FFan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfra + mądrze zrobiła wycofując się z transmisji meczów piłki noznej w PPV, gdyż i tak w ustawie jest zakaz nadawania kodowanego takich transmisji. PPV przecież jest kodowane, i o czym tu dyskutować - wystarczy aby powołane instytucje konsekwentnie egzekwowały prawo.

Co do rozpowszechnienia PPV, to zobaczymy za rok, ponieważ na taki czas jeszcze mam podpisaną umowę z operatorem - i wtedy adieu bardzo drogi abonament, witaj Astra z większością niekodowanych transmisji sportowych, oraz do uzupełnienia będą najwżniejsze w PPV.

Dochodzi jeszcze jeden temat reklam, za których emisję w PPV nikt nie da złamanego grosza - i co wtedy ... mecz w PPV może kosztować min. 100 zł.?

 

Bardzo słuszna obserwacja - jeśli sport w tv pójdzie w kierunku PPV to po co płacić stówę za abonament skoro podstawowe kanały można mieć z DVB-T a sport z Astry uzupelniony tylko o wybrane PPV ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie zakupiłem transmisję KSW20 w PPV na platformie Cyfra+. W informacji o wydarzeniu jest napisane, że po zakupie transmisji powinna się pojawić plansza na kanale 118, która potwierdza zakupienie usługi. Tak się również stało w moim przypadku. Jednak intryguje mnie fakt, iż transmisja z gali jest również w wersji HD na kanale 119, a na tym programie jest u mnie tylko czarny obraz. Właśnie w tej sprawie kieruje swoje pytanie - czy tak powinno być i transmisja będzie na kanale HD aktywna w czasie gali, czy może jednak jest coś nie tak (dekoder: Ferguson Ariva 120 Combo). Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie są parametry kanałów PPV 118 i 119 w Cyfrze+, bo trudno je znaleźć osobom, które nie mają dekoderów tej Platformy a tylko swoje własne lub telewizory z tunerem DVB-S?

 

Na internecie znalazłem informację, że kanały te są nadawane na częstotliwościach:

 

CYFRA+ PPV TEST SD (118) - 10719V, SR 27500, FEC 5/6

CYFRA+ PPV TEST HD (119) - 11411H, SR 27500, FEC 5/6

 

Czy te parametry są aktualne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E)

tp. 110 (10,719 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)

 

ID: CYFRA+ PPV test

PID V: 375 (MPEG-2/SD)

PID A: aktualnie brak, docelowo zapewne 376

PID PCR: 375

SID: 4481

PID PMT: 1081

Provider: CYFRA +

Kodowanie: Nagra MA (S4/N3 - CYFRA+)

 

Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E)

tp. 11 (11,411 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S2/8PSK)

 

ID: CYFRA+ PPV test

PID V: 375 (MPEG-4/HD)

PID A: 376 (pol, AC3)

PID PCR: 375

SID: 14281

PID PMT: 1081

Provider: CYFRA+

Kodowanie: aktualnie zgłasza się jako FTA (i brak przekazu), ale docelowo wiadomo - Nagra MA (S4/N3 - CYFRA+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka panownie!

 

Mam pytanie odnośnie nagrywania dzisiaj jest KSW 20 i związku z tym chciałbym ją sobie nagrać na Pendrive o wadze 6,71 GB czy cała gala się nagra? Pendrivie to 8 GB ale w komputerze widnieje 7,21GB przy czym jak wkładam do dekodera to formatując zabiera mi 520mb czyli zostaje 6,71GB. Czy to wystarczy na 4 godziny nagrywania

 

Dziękuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...