Skocz do zawartości

PPV w C+


FFan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem dziś zamówić walkę ale wygląda na to że jest to niemożliwe, ica i cta całkowicie zapchane, trzeba będzie robić zwroty, bo była zrzuta na walkę, ale nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło , klucz w dłoń i trzeba talerz na astrę przestawić, przynajmniej tym złodziejom nie zapłacę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc nie rozumiem tu czegoś.A mianowicie nadawca powinien być zadowolony z tego typu transmisji.Jednak jak to w naszym pięknym kraju bywa,widocznie coś zawiodło.Nie dość,że klient chce zapłacić te [beep]ne 40 zł. to nie może,bo linia jest przeciążona.Żenada,wstyd,Polska niestety.Brak mi słów...Gratuluje cyfrze,jak zwykle stanęła na wysokości zadania!!!! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować i pozazdrościć :brawo: Płacisz, płaczesz, patrzysz, nie widzisz, chcesz, nie możesz.

 

Jeśli chodzi o osoby, które cenią sobie komfort, to ja obejrzałem właśnie kwalifikacje F1 na kanale, który wieczorem będzie transmitował FTA walkę KliczK.O - Adamek. Zeza na Astrę mam już od lat i nadziwić się nie mogę temu, co robią polskie platformy, jak i również groteskowemu zachowaniu abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z zalogowaniem na ica występują od kilku dni, jeszcze większym rozczarowaniem jest warszawski telefon - ale tak to jest jak się nie daje możliwości włączania opcji w punktach obsługi. Gdyby cena była niższa pewnie zamówień byłoby jeszcze więcej i jeszcze większy problem. Zobaczcie ilu nowych userów nagle przybyło z opiniami np.

spróbujcie maila jeszcze wysłać na informacje@cyfraplus.com.pl. jak odbiorą go wcześniej, to oddzwonią i podłączą opcję.

 

ale pomimo wysłania maila ja bym jednak nie rezygnowała z próby dodzwonienia się na infolinię...

 

Mój ojciec namówił mnie na włączenie tego (zamierzałem oglądać na RTLu) - jego zdziwienie było ogromne, gdy odpowiedziałem, że nie da rady. Także zostaję przy RTLu.

 

Pewnie na przyszłość będzie łatwiej. Nie tylko Cyfra wyciągnie wnioski z tej innowacyjnej usługi ale i sami abonenci nie czekający do ostatniej chwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować i pozazdrościć :brawo: Płacisz, płaczesz, patrzysz, nie widzisz, chcesz, nie możesz.

 

Jeśli chodzi o osoby, które cenią sobie komfort, to ja obejrzałem właśnie kwalifikacje F1 na kanale, który wieczorem będzie transmitował FTA walkę KliczK.O - Adamek. Zeza na Astrę mam już od lat i nadziwić się nie mogę temu, co robią polskie platformy, jak i również groteskowemu zachowaniu abonentów.

Groteskowemu powiadasz? No cóż, nie wszyscy muszą mieć zeza na Astrę od lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...