Jump to content

lamparcicho

Users
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About lamparcicho

 • Rank
  Amator
 1. Hej, rozumiem, że pakiet superpremium+ 4k za 110 bez grosza to max upust. A jak wygląda sprawa dzierżawy dekodera 4k z dyskiem? Jest możliwość za 5zł? Bo proponują za 10zł. Wypowiedzenie wysłane. Umowę miałem do końca lipca, na jutro jestem umówiony na rozmowę.
 2. Niestety nie mam, ale dziękuję Ci za podpowiedź.
 3. Dzięki za odpowiedź. Taki pakiet jak Twój plus net 600mb w cenie ~200zł byłby dla mnie idealny. Dla mnie polityka tej firmy jest od dawna co najmniej dziwna, przecież robię aneks i zawieram całkiem nową umowę na kolejne 24 miesiące, abonentem jestem od dobrych 15 lat, rachunki opłacam regularnie i jestem zainteresowany płaceniem więcej, do tego sam wychodzę z taką inicjatywą. A tutaj tylko najlepsze oferty dla nowych i na wypowiedzeniu bo przecież inne sytuacje losowe, tak jak to poniekąd jest u mnie, nie mają miejsca w życiu. Spróbuję jeszcze w lokalnym BOK, ale nie nastawiam się na fajerwerki.
 4. Cześć, za ile można najtaniej wyrwać sport&film + 8x Canal+ plus wszystkie Eleveny + dekoder hd bez pvr + net 600mb? Ze względu na ocieplanie budynku będę musiał zrezygnować z satelity i tym samym mam tylko możliwość rozszerzenia oferty Vectry bo umowa z nimi wiąże mnie jeszcze do końca 2021 roku. Do tej pory płaciłem za srebrny+SnO+dekoder hd bez pvr +net 600mb 92zł a za superpremium+ z dekoderem 4k od platformy c+ 115zł Umowa z PC+ do końca lipca, wypowiedzenie poszło końcem czerwca. Vectra proponuje mi takie coś: przez pierwsze 4 m-ce 186,89 potem 219,75 za sport&film + 8x Canal+ plus pakiet Eleven + dekoder hd bez pvr + net 600mb Nie za drogo? Wychodzi 13zł więcej a tracę dostęp do LM (którą sobie włączałem w opcji włącz-wyłącz) i treści 4k, zyskuje Eleveny oraz filmboxy i jakieś tam mniej ważne dla mnie programy wynikające z różnicy w pakietach. Co byście doradzili?
×
×
 • Create New...