Skocz do zawartości

PPV w C+


FFan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś z was ma może arive 100E i po zakupie walki ma prawidłową planszę kontrolną na kanale SD ? Ja po zakupie nadal mam tylko czarny ekran. Uprawnienia raczej są już na karcie ponieważ sprawdzałem na DM500 i na kanale SD jest prawidłowa plansza z "bokserami" a więc problem jest z arivą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupowałem, ale czytałem wypowiedzi, że na różnych modelach Arivy ten kanał 112 nadal pozostaje czarny, czyli jest jakiś problem niestety.

Ciekawe co na to operator, który tak zachwala i reklamuje swoją usługę nic nie mówiąc o ograniczeniach technicznych, ani nie podając nawet parametrów np. dla HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dziś kilkaset telefonów do punktu czy można u nas zapłacić za walkę bo nie można się było w tej sprawie do CTA dodzwonić, ICA też padła z tego powodu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że się na te PPV złożyliśmy ze znajomymi więc wyszło po 5 zł na łeb, bo jakbym miał dać 40 dychy i później miało się okazać że nie obejrzę bo system nie wyrobił to by mnie chyba krew zalała ;) Z drugiej strony problemów można się było spodziewać robiąc takie przedsięwzięcie bez uprzednich testów, sądząc po 2 telefonach do C+ wasze rady tyczą się tylko ludzi którzy mają dekodery Cyfry, osoby posiadające własny sprzęt mogą tylko liczyć na to że im jakimś cudem transmisja zaświeci, no cóż 3 dni serwis niedostępny, coś mi śmierdzi dużą liczbą reklamacji już 11 września

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może wprowadzę małe zamieszanie bo niecyfry dekodery a nasze własne powinny mieć funkcje Pay-TV ready[funkcja która umożliwi oglądnie zakodowanych programów ograniczonych czasowo za uiszczenie odpowiedniej opłaty]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta walka się jeszcze nie odbyła, a już ją chcecie reklamować?

 

Fakt, że zainteresowanie nią jest ogromne. Dzisiaj popołudniu w CTA "kolejki" sięgały 80 osób oczekujących.. Do tego doszło uruchomienie Hustlera, abonenci zaczęli dostawać rachunki i ten kto się dzisiaj dodzwonił był szczęściarzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta walka się jeszcze nie odbyła, a już ją chcecie reklamować?

 

Reklamacje możesz składać do soboty 19.00 więc jeszcze przed rozpoczęciem gali, później kicha a skoro ludzie wydają na coś pieniądze to nie chcą być wydymani ;)

 

ten kto się dzisiaj dodzwonił był szczęściarzem

 

heh dodzwoniłem się dziś 2 razy, szkoda że nie puściłem lotto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam ofertę "Pakiet start". Po zalogowaniu na ICA, wybraniu usługi Gala boksu i wybraniu opcji "Symulacja" dostaje informacje na temat płatności. Tutaj się pojawia pewna sprzeczność. Po pierwsze nie mam powiększonej stawki za październik o te 40 zł za walkę, mimo że powinna być powiększona. Co dziwne posiadam druk symulacji płatności jeszcze z umowy i od grudnia powinna mi się zwiększyć stawka z 10zł do 19,90zł. Na stronie ICA stawka wynosi od grudnia 21zł. Teraz nie bardzo rozumiem, czy ta opłata została jakoś rozbita ? Bo po pierwsze nie ma nigdzie zaznaczonej dodatkowej opłaty za walkę, no i jest zwiększona stawka miesięczna w porównaniu do symulacji z umowy. Niestety nie idzie się dodzwonić na infolinie dlatego staram się uzyskać pomoc na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...