Skocz do zawartości

PPV w C+


FFan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. RTL z Astry nie puści całej gali tylko walkę główną.

2. Brak HD i polskiego komentarza.

3. Nie każdy ma zamontowaną antenę w dogodnym miejscu, tak żeby mógł przy niej majsterkować.

4. 40zł to nie jest jakiś niesamowicie duży wydatek.

5. Cena za PPV jest taka sama w C+, CP jak i w sieciach kablowych.

6. Walka w Polsce zostanie puszczona w opcji PPV, ponieważ takie wymagania wystosował Kliczko.

 

To jeszcze małe sprostowania...

2. Brak HD i polskiego komentarza.

Polskiego komentarza tak, natomiast HD można mieć choćby kupując jednorazowo kartę HD+

5. Cena za PPV jest taka sama w C+, CP jak i w sieciach kablowych.

 

Nie do końca.

W UPC za SD jest 40, za HD jest 48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UPC za SD jest 40, za HD jest 48

W UPC HD takze jest za 40 zl, na poczatku zapowiadano ze ma byc za 48 zl, ale ostatecznie jest za 40 zl.

 

1. RTL z Astry nie puści całej gali tylko walkę główną.

W PPV tez nie zobaczymy cale gali, tylko 2 walki plus walka wieczoru. Transmisja sie zacznie dopiero od godz. 21.00. Cyfrowy Polsat chce pusic cala gale, ale poki co (stan na sobote wieczor) nie ma do tego praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rpolak99 - może zamiast siedzieć w domu na necie to byś poszedł do pracy i zaczął zarabiać aby Cie było stać na telewizje.

 

No tak Polak to tylko narzeka zamiast zabrać się do pracy !!!

 

Masz chyba jakąś traumę związaną z pracą ?

Telewizja naziemna to podstawa, ale telewizja płatna to luksus jeśli Cie stać to ją posiadasz albo i nie.

 

Jak wyznacznikiem luksus dla Ciebie jest płatna tv to powodzenia..........

 

Chyba zapomniałeś w jakim temacie piszesz, my płacimy za tą telewizję jaką jest Cyfra .

Raczej wszyscy z nas brali określoną platformę ze względu na możliwość oglądnięcia jakiegoś wydarzenia , którego nie zobaczysz w "zwykłej" tv.

I jak przyjdzie nam płacić za dodatkowe gale, koncerty , wydarzenia sportowe odrębną kasę, to nic ciekawego z takiego rozwiązania nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobnie podejście do mojego przedmówcy.

Nie stać Cię to szukaj innych metod oglądania danej audycji lub po prostu obejdź się smakiem.

Za wszystko trzeba płacić wiec i za tą walkę też, widocznie czas na to aby usługa PPV w końcu się pojawiła w Polsce.

To że walka kosztuje 39,90zł to nie znaczy ze inne transmisje sportowe czy filmowe lub muzycznie będą kosztować tak samo.

@rpolak99 - może zamiast siedzieć w domu na necie to byś poszedł do pracy i zaczął zarabiać aby Cie było stać na telewizje.

Telewizja naziemna to podstawa, ale telewizja płatna to luksus jeśli Cie stać to ją posiadasz albo i nie.

Podobnie jest z abonamentem RTV jeśli większość nie płaci to niech nie narzeka na to co jest puszczane na kanałach TVP czy Polskiego Radia - jakoś się utrzymać muszą, inaczej skończyli by jak CBS TV. A to że dziennikarze tyle kosztują no cóż to po części wina stacji komercyjnych które windują wynagrodzenia swym pracownikom.

 

No tak Polak to tylko narzeka zamiast zabrać się do pracy !!!

 

Wygląda na to że masz kolego jakiś problem, chciałbym z prostować to co napisałeś o mnie. Otóż stać mnie na walkę, na telewizję tak samo lecz nie mam zamiaru opłacać tego wydarzenia, bo jest to głupotą. Czy wy sobie naprawdę nie zdajecie sprawy z konsekwencji? Potrzebny ci ten polski komentarz, tylko do czego?

PS: Narzekasz to ty, więc radzę przemyśl za nim coś napiszesz. Dwa razy najlepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że umyka nam sedno sprawy. A problem polega na tym, że:

 

1. Walka dla wszystkich posiadaczy dekoderów FTA (niezwiązanych umową z płatnymi platformami) jest zupełnie darmowa.

2. Abonenci płatnych platform pomimo tego, że już raz płacą abonamenty za swoje pakiety, muszą zapłaci po raz drugi, za jedno wydarzenie. A zatem, jeśli ktoś nie płaci abonamentu, nie płaci za walkę. Ma ją całkowicie darmo. natomiast ludzie, którzy płacą Cyfrze, Polsatowi czy kablówkom, często ponad sto złotych miesięcznie, muszą jeszcze dopłacić 40 złotych. A to jest totalna granda. Musicie policzyć koszt obejrzenia w taki sposób - miesięczny koszt abonamentu + opłata za walkę. Czyli często będzie to około 200zł.

3. Walka jest dostępna całkowicie za darmo na RTL z Astry. Natomiast operatorzy cyfrowi i kablowi zamierzają odciąć swych abonentów od przekazu FTA. To jest już najwyraźniejszym przejawem łamania swobód obywatelskich, które umożliwiają swobodny przepływ informacji i dostęp do takowych, oraz jest działaniem rodem z państw totalitarnych, przykładowo zagłuszanie tzw. wolnych rozgłośni przez reżimy. Miało to miejsce za PRL, ma to miejsce teraz na Białorusi, ma to miejsce obecnie na Kubie.

 

Te praktyki są zwykłym złodziejstwem i żerowaniem na ludzkiej naiwności i nieznajomości prawa i nieumiejętności egzekwowania swobód obywatelskich.

 

Jeżeli ktoś z was zapłacił za tą walkę, to musicie mieć świadomość, że zapłaciliście za coś, co jest darmo! Daliście się podejść cwaniakom i pozwoliliście sobie wyciągnąć z kieszeni pieniądze.

 

Jeśli zauważycie, że wasz operator zablokował wam odbiór RTL-u na czas walki, to musicie mieć świadomość, że jesteście w sytuacji psa uwiązanego na łańcuchu, który do tej pory biegał sobie swobodnie, gdzie chciał. Musicie protestować, w przeciwnym razie zaczną nas okradać na każdym kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiiaaa...

Proponuję petycję by C+ CP N-ka i kablówki tez były za darmo.

Toć wszyscy ciężko pracują i się należy, a co i w dodatku wszystkim po równo.

Zaraz , zaraz - coś takiego już w historii było - jakiś tam Marks, Engels itp. itd.

 

A w ramach swobód obywatelskich każdy powinien mieć swoje okienko programowe , koniecznie na HB - można się wtedy kilkuset milionom wyżalić, jak to jest niedobrze i źle.

 

A co do reszty to już pisać się nie chce - no comment

 

P.S. a to "1. Walka dla wszystkich niezwiązanych z płatnymi platformami jest zupełnie darmowy." to chyba po kubańsku , bo ja nie rozumiem :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zakupiłem walkę, ale mam problem, posiadam fergusona ariva 200 i na kanale cyfra+ ppv test widzę czarny ekran. Pojechałem z moją kartą to serwisu cyfry+, tam podłączyli kartę do swojego oryginalnego dekodera i u nich działa, widoczna jest plansza... u mnie cały czas ciemno:(. Udało się komuś uruchomić ppv a arivie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że masz kolego jakiś problem, chciałbym z prostować to co napisałeś o mnie. Otóż stać mnie na walkę, na telewizję tak samo lecz nie mam zamiaru opłacać tego wydarzenia, bo jest to głupotą. Czy wy sobie naprawdę nie zdajecie sprawy z konsekwencji?

 

Z Twoich słów Kolego można wywnioskować, że osoby które wykupiły opcję PPV są głupcami... Otóż, oświadczam Ci, że nie są! Dla Ciebie może 40zł to duża kwota jak na taką walkę, po mnie ta kwota spływa i już dawno wykupiłem prawa do gali bokserskiej. Bo nie mam zamiaru bawić się w jakieś ustawianie anteny na Astrę, czy też oglądanie walki w necie - znając życie w tragicznej jakości... :|

 

Namawiasz ludzi do przestawiania swoich czaszy żeby tylko nie płacić. Ale coś Ci powiem... Dajmy na to, że jutro na to forum wbije user o pseudonimie "Kowalski" (bez urazy dla Kowalskich), przeczyta Twoje posty, że walka za darmo, że nie trzeba płacić, więc weźmie do ręki klucz i pójdzie przestawiać swoją antenę. Nie ma o tym bladego pojęcia, ale próbuje. Przestawia antenę "na czuja" i efekt jest tego mizerny, bo robi to pierwszy raz. Po paru próbach daje sobie spokój z kręceniem talerza i postanawia wrócić na HB, bo opłaca Cyfrę a ta jak wiadomo hula z HB. I tu zaczynają się znowu problemy, bo o ile znajdzie satelitę, to ciężko mu będzie ustawić ją precyzyjnie. Zadzwoni po montera, by ten ustawił za pomocą miernika. Zapłaci za usługę ok 50-70zł i tak nie obejrzy walki. Takie są właśnie konsekwencje Kolego. Nie każdy musi mieć w domu miernik do ustawiania anteny i nie każdy musi się na tym znać. Wielu moich znajomych mieszka w blokach i obowiązuje ich antena zbiorcza, więc nie wejdzie taki delikwent na dach i nie będzie kręcił czaszą, bo nie tylko on z tej anteny korzysta.

 

Nie mów więc proszę, że wykup walki w systemie PPV jest głupotą, bo dla niektórych nie ma innego sposobu na obejrzenie walki Adamka z przyczyn niezależnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39,90 zł za wygodne miejsce w fotelu z pilotem w ręku to dużo? :?:

 

Czym się ta transmisja różni od innych w HD oprócz tego, że kosztuje dodatkowe 39,90? :P

 

A nie widzę, żeby przy każdej transmisji w tym samym fotelu i w tym samym HD na C+ były ochy i achy, że to balsam dla oczu i pleców. :smile:

 

Do cen biletów nie można porównywać, bo idąc tym tropem trzydniowy bilet F1 na Interlagos kosztuje do 5000 zł, a można go obejrzeć FTA na Polsacie (HD w Warszawie w FTA). Wiadomo, że PPV to szczególne wydarzenie specjalne dla boksu i inna niż kilkuletnie umowy, ale to niczego nie tłumaczy. Niech bokserzy zarabiają na sponsorach, a nie widzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się ta transmisja różni od innych w HD oprócz tego, że kosztuje dodatkowe 39,90? :P

 

 

Jak dobrze kojarze to w czasie PPV nie ma reklam pomiedzy rundami :D Ktoś powie mało ważny szczegół ale mimo wszystko oglądając te wszystkie walki jest dość irytujące jak równo z gongiem kończącym runde wskakuje reklama (choć rozumiem że musi ;) ) nie dość że denerwuje bo ciągle ta sama :D to samo oglądanie walki bokserskiej sporo traci na klimacie przerywając transmisje reklamą co 3 minuty. O wiele lepiej jak pomiędzy rundami jest dalej przekaz z ringu, choćby można zobaczyć jak będzie puchła [beep] Kliczko :D a na RTL reklamy dodatkowo po niemiecku gadane :)

 

Czy ktoś jeszcze na tych topowych walkach ostatnimi czasy w TV widział rozmowe i wskazówki pomiedzy rundami sekundanta do siedzącego zawodnika ? Wątpie, bo zaraz z gongiem po rundzie jest REKLAMA >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatniego Twojego zdania to pełna zgoda :D

 

A co do tego czy u nas będą to się przekonamy (przekonam) w sobote. Plansza z walką już od niedzieli świeci i naprawde mało mnie obchodzi gadanie że wręcz NIE WOLNO płacić :D

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...