Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz więcej wspólnych akcji w ramach nowego koncernu medialnego. Grupa TVN i HBO Max Polska dołączają do globalnych obchodów Miesiąca Dumy w Warner Bros. Discovery i ogłaszają kolekcję pozycji LGBT na swoich platformach (Player, TVN24 GO czy HBO Max). Dodatkowo HBO Max ma wypuścić okolicznościowy spot :)

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mamy pierwsze zmiany po odejściu Miszczaka. TVN rezygnuje z kontynuacji "Buntu"" który miał bardzo średnie wyniki, ale miał mieć kontynuację. W sobotę nagle przerwano nagrania https://www.press.pl/tresc/71172,nagle-przerwano-zdjecia-do-serialu-_bunt___-tvn-rezygnuje-z-jego-kontynuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Ipo napisał:

Chyba mamy pierwsze zmiany po odejściu Miszczaka. TVN rezygnuje z kontynuacji "Buntu"" który miał bardzo średnie wyniki, ale miał mieć kontynuację. W sobotę nagle przerwano nagrania https://www.press.pl/tresc/71172,nagle-przerwano-zdjecia-do-serialu-_bunt___-tvn-rezygnuje-z-jego-kontynuacji

Dziwnie nieco zrobili, bo owszem, w telewizji ten serial nie miał rewelacyjnych wyników, ale na Playerze przez długi czas mieścił się w top 10. Sam się w niego wciągnąłem, właśnie poprzez Playera. Trochę taki rytuał się zrobił, że oglądałem nowe odcinki późnym wieczorem, w ramach relaksu po pracy. Poza tym na końcu pierwszego sezonu był sporawy cliffhanger, niektórych wątków nie wyjaśniono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, dvbtowiec napisał:

Rewolucji się nie spodziewam, ale ramówce przydałby się powiew świeżości. Za dużo paradokumentów. TVN ma sporo kanałów tematycznych z których mógłby czerpać garściami. Obecny dyrektor programowy nie za bardzo chciał korzystać z tych formatów.

Moda na paradokumenty trwa w najlepsze, więc wątpliwym wydaje się ich ograniczenie. Ja ogólnie dziwię się ludziom oglądającym TVN/TVN7, Polsat/TV4 czy kanały TVP. Tam naprawdę nic nie ma godnego uwagi do oglądania. Całe ramówki zawalone kiepskimi paradokumentami, słabymi serialikami własnej produkcji i głupimi programami typu Hotel Paradise/Love Island, które promują kolejną generację głupich i pustych celebrytów.  

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja TVNu o zdjęciu "Buntu" dość dobra, bo na tym zyskiwała tylko konkurencja. Po nowym właścicielu bardziej spodziewam się cięcia kosztów ("Bunt" jest chyba tego przykładem). Paradokumenty zostaną w ramówce, bo są dość tanie w emisji i można je eksploatować na wielu antenach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kirk napisał:

Dziwnie nieco zrobili, bo owszem, w telewizji ten serial nie miał rewelacyjnych wyników, ale na Playerze przez długi czas mieścił się w top 10. Sam się w niego wciągnąłem, właśnie poprzez Playera. Trochę taki rytuał się zrobił, że oglądałem nowe odcinki późnym wieczorem, w ramach relaksu po pracy. Poza tym na końcu pierwszego sezonu był sporawy cliffhanger, niektórych wątków nie wyjaśniono.

Miałem dokładnie to samo. Obejrzałem wszystko na Playerze i fajnie się to oglądało. Mogli dać mu jeszcze szansę, a może z czasem widownia by skoczyła.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2022 o 14:50, cidik napisał:

lepiej by oznaczali gdzie nie ma treści LGBT

 

Swoją drogą, kino LGBT to filmy, gdzie właśnie głównym wątkiem jest właśnie ta tematyka. Według mnie jest raczej adresowana dla osób takiej orientacji oraz innych otwartych na poznanie życia takich osób. Nie ma przymusu ich oglądania.

 

To, że w innych filmach i serialach również się pojawia to normalna rzecz. Wśród nas wszystkich, rodziny, sąsiadów, pracowników również są osoby innych orientacji.

 

Twoje stwierdzenie, żeby "oznaczać treści bez LGBT" jest tak samo oburzające, jak potencjalne oznaczenie treści bez inwalidów, bez osób czarnoskórych czy wyznania muzułmańskiego albo wegan (przykłady czysto losowe). Świat nie jest jednolity a różnorodny pod każdym względem. Szanujmy się, na forum również.

Edytowane przez regedit32
  • Popieram 7
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic szykuje się kolejny kanał typu discovery lub warner tv.  Zaraz anulują masę innych pozycji i w ich miejsce wskoczą produkcje amerykańskie. Takie cięcie kosztów. Dlatego Miszczak musiał odejść, bo on robił telewizję (jakości nie oceniam, bo sam mam wiele zastrzeżeń), a nie emitował to co mu jakaś centrala przysłała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mateusz2006 napisał:

 

Nawet początek "Faktów TVN" jest wzorowany na "Tagesschau" ARD, który źle mówi o Polsce.

Akurat motyw z graficznym przedstawieniem wszystkich tematów na telebimie oraz lotem kamerowym był w Faktach w październiku 2012. W Tagesschau coś takiego pojawiło się w kwietniu 2014.

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, September77 napisał:

Badania te przeprowadzał chyba TVN 😂

Zamiast spekulować, warto sprawdzić u cytowanego źródła:

Cytat

Badanie na potrzeby tegorocznego raportu Reuters Institute zostało zrealizowane w 46 krajach przez platformę YouGov na przełomie stycznia i lutego br. w formie ankiet internetowych. Objęło grupy reprezentatywne dla ogółu społeczeństwa w każdym z krajów pod względem wieku i płci, a w Polsce i kilkunastu innych krajach - także pod względem poglądów politycznych (na podstawie wyników ostatnich wyborów).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarstwo polega na tym aby szukać, szperać. To się może nie podobać tym których się kontroluje i sprawiać wrażenie że media sprzyjają innym. Ale taka rola mediów patrzeć na ręce.

W temacie Polsatu już się wypowiadałem. Ogranicza się jedynie do roli informowania, sam nie ma dziennikarstwa śledczego, dlatego sprawia wrażenie neutralnego, ale to mylne wrażenie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...