Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, będzie o tym chwilę głośno i przycichnie. Natomiast jeśli chodzi o Lichocką to przypomnę, że większość polityków PiS-u (w tym sam Jarosław Kaczyński) bojkotuje TVN, więc mnie to nie dziwi.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ta część polityków to z pewnością bardzo chętnie poszłaby do TVN-u (i nie tylko), aby tylko podbić własne zasięgi w szerzeniu swoich racji, ale właśnie Nowogrodzka im tego zabrania. Przykładowo taki Sasin to w miarę często pojawiał się u Mazurka w RMF-ie i śpiewał nam różnymi „przekazami dnia”. Od dłuższego czasu już go tam nie widać, ale za to w TVP INFO to pewnie jest cały czas stałym bywalcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja tak. Wczoraj świetne występy Ralpha Kaminskiego, Merry Spolsky czy Mrozu podczas gali Fryderyków czyli topowi artyści młodej sceny muzycznej. W TVP i Polsacie by wcisnęli biesiadną Rodowicz czy Górniak. Większa szansa na disco polo jednak w TVP. Tu widać różnicę.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Arkon napisał:

Ja generalnie mało oglądam TVN(oprócz "Milionerów), ale trzeba przyznać, że wyróżnia ich to, że puszczają porządną, polską muzykę w odróżnieniu od TVP czy Polsatu, gdzie króluje disco polo.

Transmisja jednej imprezy to nie puszczanie porządnej muzyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ale po pierwsze nigdy nie słyszałem disco polo w TVN, a po drugie to nie jest jedyna impreza z porządną imprezą w tej stacji. Ja przynajmniej nie spotkałem tam takich biesiadnych imprez często emitowanych w Polsacie czy TVP. Jak napisałem rzadko tam zaglądam, ale pamiętam choćby to https://www.tvn.pl/aktualnosci/wielkie-swieto-muzyki-rusza-juz-17-sierpnia,341945,n.html

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVN disco-polo pojawiało się tylko w postaci gości z tego kręgu u Wojewódzkiego oraz okazjonalne występy w talent-show np. Niecika w Mam talent z 2010 roku. No i też komedia "Disco Polo" z 2015.

Fryderyki nigdy nie obejmowały DP. Czy to dobrze, czy to źle - niech każdy sam oceni. Ten gatunek nigdy nie będzie traktowany na równi z innymi i fani powinni się z tym pogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grreg2084 napisał:

W TVP, Polsacie czy TVN powinno być miejsce na każdy rodzaj muzyki. Dzielenie ludzi na lepszych i gorszych - ze względu na to co się słucha - nie jest rolą mediów.

Każda stacja radiowa, czy telewizyjna ma swój profil. Wymaganie żeby stacja o profilu pop, czy rockowym grała disco-polo jest nieporozumieniem i nie ma to nic wspólnego z dzieleniem ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...