Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz, może nie jestem obiektywny bo dopiero od kilku miesięcy mam tv w hd a do tej pory Władcę Pierścieni oglądałem na DVD. wczoraj też porównując sygnał symultanicznie na TVN HD było o niebo lepiej niż na DVD. pytanie czemu tak to poobcinali, przecież gdyby były czarne pasy na górze i dole to może mógłby być większy bitrate dla części aktywnej obrazu a pasy, które zajmują sporo miejsca to część pasywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może cos na temat You can dance, Top Model i Taniec z Gwiazdami? Prawdopodobnie Taniec z gwiazdami ma sie pojawic na wiosne, nawet Kuba Wojewódzki mówił cos o "łapance" w TVNie do tegóż oto talent-show. Ale co z Top Model i YCD? You Can Dance też słyszałem że ma być na wiosne ale nie ma żadnych informacji na ten temat. To samo tyczy się Tap Madla ( :lol2: ), der is noł eni enformejszyn abałt dys. Skoro nie mówią o tym teraz to nie ma już szansy by się pojawił we wiosennej ramówce czy to jeszcze nie jest przesądzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę po raz kolejny okazuje się że święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Od dawna czekałem na to aż w jakiejś tv pokażą POTOP a tu nagle i niespodziewanie film ten będzie w stacji w której najmniej się tego spodziewałem!!! w pierwszy i drugi dzień świąt o godz. 13:35 i 13:50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie broni kupić sobie telewizora 21:9, jak ci tak bardzo te paski przeszkadzają.

A Tobie kupić sobie wersji DVD skoro tak je lubisz :)

Raczej blu-ray. Ale z 21:9 zawsze możesz zrobić 16:9 za pomocą ustawień w tv, filmu uciętego przez stację tv do 16:9 nie zrobisz już upgrade'u do 21:9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Oglądałem w piątkowym Superkinie Zieloną milę. Widziałem dotychczas jedynie jakieś opinie na Filmwebie. Film jest niezwykły i bardzo przejmujący, zdarzyło mi się nawet uronić łzy. Nie pamiętam kiedy oglądałem coś na TVN, ale warto było spędzić te prawie 4 godziny i obejrzeć do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem w piątkowym Superkinie Zieloną milę. Widziałem dotychczas jedynie jakieś opinie na Filmwebie. Film jest niezwykły i bardzo przejmujący, zdarzyło mi się nawet uronić łzy. Nie pamiętam kiedy oglądałem coś na TVN, ale warto było spędzić te prawie 4 godziny i obejrzeć do końca.
,,Zieloną milę" chyba pierwszy raz w TVN oglądałem w 2004 lub 2005. Film ciekawy i długi. A potem była emisja w TVP1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...