Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy będą w najbliższym sezonie ambitne seriale filmowe jak "Naznaczony" czy "Odwróceni"? Czy będą jakiekolwiek seriale historyczne w stylu "Generał Sikorski"? Chodzi mi o nowe produkcje TVN, które nie są telenowelą, reality-show czy paradokumentem. "Lekarze" i "Prawa Agaty" mają niestety konstrukcję telenowel, więc nie liczą się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będą w najbliższym sezonie ambitne seriale filmowe jak "Naznaczony" czy "Odwróceni"?

Te seriale wcześniej powtórzono by w TVN7. Ja także czekam na powtórkę ,,Naznaczonego" od 3 lat. Serial ,,Odwróceni" był swego czasu powtarzany w TVN7.

 

Także umiera ostatnia nadzieja na powtórkę filmu pt. ,,Kryminalni: Misja Śląska", wyemitowanego przez TVN pod koniec sierpnia 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co emitować takie dziadostwa? Niech zainwestują w dobre seriale zza oceanu i niech puszczają je w odpowiednich porach.

"Misja Afganistan" jest dziadostwem? A ja myślałem, że jednym z lepszych seriali w historii polskiej telewizji. No cóż, rozumiem, że niektórzy zatrzymali się na "Czterech pancernych i psie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się na niczym nie zatrzymał, wystarczy względne pojęcie o kinematografii lub zaliczona Kompania braci czy Generation kill, by dostrzec jak jest to słaba produkcja.

 

  • - małaszyński i stężenie aktorstwa 0%
    - scenografia zero, serial o Afganistanie kręcony na polskiej plaży z wypożyczonym sprzętem, którego zakurzyć nie można
    - reżyseria to poziom klanu
    - lata osiemdziesiąte w przypadku cyfrowo generowanych obrazów
    - żałosne sceny akcji, zero emocji, wszystko na zasadzie 'chłopaki se szczelają'
    - jeszcze słabsze sceny erotyczne
    - nadzwyczaj oryginalna historia
    - co pół sceny piosenka rodem z TVN-owskich seriali, by biedny widz wiedział, co czuje bohater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co emitować takie dziadostwa? Niech zainwestują w dobre seriale zza oceanu i niech puszczają je w odpowiednich porach.

"Misja Afganistan" jest dziadostwem? A ja myślałem, że jednym z lepszych seriali w historii polskiej telewizji. No cóż, rozumiem, że niektórzy zatrzymali się na "Czterech pancernych i psie".

 

Nie ośmieszaj się kolego. :roll: Tyś chyba dobrego serialu nie widział na oczy. Tutaj właśnie mamy przykład typowego polskiego widza, który kupi najgorszy [beep]. Nie ma co się dziwić polszajsom i tvnom, że emitują te wszystkie [beep]y na antenie. Po co mają się wysilać, jak i tak doskonale wiedząc, że takich kilka milionów @Karoli usiądzie przed tv i będzie oglądało to dziadostwo co wyemitują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, bo po pierwszym polskim seriale tematyką zbliżoną do wojennego oczekiwaliście produkcji pokroju "Kompanii braci"? Przypominam, że nie produkowało go HBO dla miliardowej widowni na całym świecie w różnych stacjach TV, tylko Canal+ dla kilkuset tys. abonentów w Polsce. Jak na polski produkt jest całkiem nieźle, bo w historii nie przytrafiło się nam tak naprawdę zbyt wiele dobrych produkcji wojennych. Znawców na poziomie @Pawla85 (czyli nie potrafiących krytykować własnymi słowami z sensowną argumentacją) odsyłam do Filmwebu, gdzie średnia 7,2 na 7,5 tys. głosów chyba nie jest taka najgorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak radze nie sugerować się ocenami. Wielokrotnie zdarzyło mi się, że film którym wszyscy się podniecali mi się nie podobał, a film, który był krytykowany przypadł do gustu. Jasne, że gwiazdki mogą być jakimś wyznacznikiem, ale zawsze warto przekonać się samemu, bo każdy z nas ma SWÓJ gust, a nie cudzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak radze nie sugerować się ocenami. Wielokrotnie zdarzyło mi się, że film którym wszyscy się podniecali mi się nie podobał, a film, który był krytykowany przypadł do gustu.

Oczywiście. Każdy ma swój gust i ocena na owym portalu nic nie da.

 

Oglądnę 1 odc. ,,Misji Afganistan" z ciekawości, jeśli tak bardzo "zachęcacie" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie wyznacznikiem jakości filmu są oceny użytkowników portalu Filmweb?? :lol2:

Nie są wyznacznikiem jakości, ponieważ nie ma produkcji, która podoba się wszystkim. Jednak średnia ocen wskazuje na to, że nie jest najgorszy. To zawsze jakaś pomoc przy decydowaniu czy zasiadać przed telewizorem czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...