Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do przedstawicieli nc+ 

Co się stało uprawnieniami w TNK HD do kanałów: Fokus TV, 8TV, NOWA TV?
Wcześniej te kanały poprawnie działały a teraz jest ciemność. Jakoś bym zrozumiał brak uprawnień jeśli bym korzystał tylko z pakietu darmowego ale w tej chwili mam dostęp do wszystkich trzech pakietów płatnych (Domowy HD, Premium HD, Ekstra HD) i na nich też nie mogę korzystać z tych kanałów. Co ciekawe są one na oficjalnej liście kanałów w tunerze ADB 2850 i na module ncam czy Fokus też widnieje na stronie internetowej jako składnik oferty a oglądać ich się nie da. 
Dlaczego mamy taki stan rzeczy w ofercie TNK HD / NNK HD?

​Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Czy u którejś z osób, w ofercie n na kartę, na kanale 162 - gdzie świeci Polsat Music SD nadal utrzymuje się u Was nazwa kanału w EPG MUZO.TV?

U mnie w opcji TV Samsung poprzez moduł CAM wyszukałem kanały z oferty "n na kartę" i taką mam sytuację.

Ogólnie opłacam pakiet oferty Smart HD+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

Z racji tego, że planuję pożegnać się z umową w NC+, postanowiłem poszukać oferty na kartę z ofertą programową zbliżoną do pakietu Extra+. Wybór padł na NNK lub ewentualnie TNK HD. Pierwotnie rozważałem zakup karty z dekoderem dedykowanym, ale uznałem, że zakup takiego sprzętu z racji jego długoletniej eksploatacji może być obarczony ryzykiem. I wybór padł na moduł nCam - może mi się tylko tak oczywiście wydawać, ale w tego typu urządzeniach raczej nie ma się co psuć (jeśli jestem w błędzie to proszę mnie poprawcie). Mam TV Sony KDL-50W805C z gniazdem CI+ i nie zakładam problemów natury sprzętowej. Czy przy zakupie modułu nCam powinienem na coś zawrócić szczególną uwagę ? Nurtuje mnie jeszcze jedna sprawa: jeśli zakupię moduł z aktywną kartą, która została wcześniej zarejestrowana na inną osobę, czy dokonanie zmiany danych właściciela sprzętu jest w ogóle możliwe ? (moje wpłaty muszą być przecież jakoś weryfikowane) ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Edytowane przez Marcin_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie. Dziękuję za informację :-)
Pozdrawiam

 

===================================================================================

Znalazłem "białego kruka" na portalu ogłoszeniowym nCAM z kartą NNK w cenie 150 złotych. Sprzedający sprawia wrażenie osoby uczciwej oraz normalnej, a fotki sprzętu potwierdzają, że zestaw jest kompletny tzn. otrzymam wszystko co sprzedający otrzymał w sklepie podczas zakupu modułu z kartą. Dokonałem zakupu i mam nadzieję na bezproblemowe użytkowanie modułu.

 

Dziękuję @wigru za szybką reakcję na moje wczorajsze posty :-)

Edytowane przez Marcin_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Powiem wam coś.Takich cyrków jeszcze nie widziałem.Doładowałem kartę która nie była używana około 3 lat i otrzymałem info że karta nieaktywna.Więc zadzwoniłem na BOK i pan powiedział mi że jest to karta po telewizji N i mogę ją uaktywnić ale tylko na umowę,ponieważ kiedyś była na umowie.Co ciekawe nigdy tak nie było, tylko na kartę czyli po doładowaniu.Jaja sobie robią.Firma przez którą doładowywałem mówi też ze nie widnieje żadna umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Z tego co widzę na stronie - moduł CI+ współpracuje z dekoderami posiadającymi gniazda CI. Czy to samo dotyczy telewizorów? Czy warto kupić?

Czy można później zmigrować do tej nowej oferty nc+ na kartę?

 

Dopytuję, ponieważ jak już w jednym z wątków pisałem mam telewizor, który ma gniazdo CI, a więc z tej najnowszej oferty nie mogę skorzystać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje. To jeszcze dwa pytania.

1) Czy po aktywacji będę mógł przejść z oferty "N na kartę" do "nc+ telewizja na kartę"?

2) Mój telewizor ma wbudowane tunery DVB-C i DVB-T oraz standard kodowania MPEG-4. Rozumiem, że dzięki temu bez problemu będę mógł odbierać "N na kartę"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...