Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie dostaliście nową aktualizacje kanałów z tym pakietem extra ? Niestety ja na opticum x8 combo nie mam jeszcze :( ?

 

Też mam tego opticum x8 combo i nie zaktualizowało kanałów z pakietem extra. Przy próbie ponownego wyszukania kanałów zaktualizowało tylko canal+. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jakiś czas temu zakupiłem kartę NNK na znanym portalu aukcyjnym. Karta jest od odpowiedniego dekodera, posiadam też dekoder z Linuxem więc będę mógł skorzystać z całości oferty. Karta jest nieaktywowana, nie dostałem do niej numeru dekodera.

 

1. Po aktywacji karty jest dostępny jakiś pakiet? Jeśli tak to jakie to programy?

2. Jak aktywować najwyższy pakiet (Ekstra HD) na takiej karcie? Wpłacam 59,7 na odpowiedni numer konta i wysyłam SMS "A 101" i "A 102" na odpowiedni numer telefonu? A w kolejnych miesiącach jak to wygląda? Wystarczy, że wpłacę 59,7 i pakiety będą od razu aktywne bez wysyłania niczego?

3. Czy następująca strona: https://ssl.telewizjanakarte.pl/tnk_hd/ ... owania.php jest wiarygodna? W sensie czy dane na temat tych pakietów są zgodne z rzeczywistością? Sprawdzałem tam np. jedną kartę, ale nie było tam pakietu ekstra (tylko domowy i premium).

4. Nie posiadam do karty numeru dekodera dlatego nie będę mógł sprawdzić stanu pakietów na tej stronce: https://ssl.telewizjanakarte.pl/tnk_hd/ ... owania.php. Czy podadzą mi go na infolinii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trafisz na kumatego konsultanta na infolini N na Kartę - TNK HD to po podaniu nr karty ( nr konta do wpłat jesli masz ) dowiesz się nr dekodera ( 4 ostatnie znaki wystarczą ) i wtedy będziesz mogł sam sprawdzic sobie pakiety i do kiedy masz aktywne.

 

Kwestia odpowiedniej rozmowy z konsultantem. Ciężko ale jest to możliwe.

 

Strona jest dosc wiarygodna.

 

Kwestia w jakiej promocji masz tą kartę N na kartę kupioną. Tego też dowiesz się na infolinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ktoś wie co się stało z nsport+ SD w ofercie NNK?

Od dzisiaj na jego pozycji (214) świeci tvn7 SD. Nsport+ nie ma już w ogóle na liście kanałów...

Wersja HD mi nie działa (w sensie nie dekoduje), więc SD raczej nie znika z oferty.

Masz ustawione w dekoderze, że korzystasz z ofert na kartę? Bo chyba coś takiego się ustawiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja HD mi nie działa (w sensie nie dekoduje), więc SD raczej nie znika z oferty.

Masz ustawione w dekoderze, że korzystasz z ofert na kartę? Bo chyba coś takiego się ustawiało.

 

Kiedyś miałem adb 5800s i pamiętam, że tam przełączało się między trybem abonamentowym i tnk hd (inne oprogramowanie?).

Obecnie mam 2849st i tutaj takiej opcji nie mam.

 

EDIT: nsport+ SD jest obecnie dostępny po wyszukaniu dodatkowych kanałów sat (również tych kodowanych) na kanale 2016.

Edytowane przez maćku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może jednak nie błąd. Od początku miesiąca ludzie skarżyli się, że na dedykowanych dekoderach z listy zniknęła wersja SD.

To chyba Cyfrowy Dom ostatecznie stwierdził, że dają wszystkim HD i lista zostaje bez zmian.

 

@Burito nSportu HD nigdy nie było promocyjnie

Edytowane przez Maker3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie, posiadam dekoder 5800S po skończonej umowie w nc+. Dekoder był zakupiony w ofercie n na kartę. po kilku miesiącach podpisano umowę na 12 miesięcy, już jest zakończona, aktualnie dekoder leży bez czynnie w pudełku. Moje pytanie brzmi czy mogę teraz wrócić do pierwotnego stanu i z niego korzystać w systemie prepaid?

Edytowane przez QWERTY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...