Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

TV PULS HD świeci w NNK HD... Ciekawe kiedy dodadzą TTV HD i ATM ROZRYWKA bo ten kanał pomimo obecności w NC+ i w naziemnej nadal nie jest obecny w NNK HD, TNK HD i SMART HD

 

Racja, mnie też dziwi brak ATM Rozrywki w Tych że ofertach pomimo obecności kodowania Nc+ już chyba od roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.euro.com.pl/tunery-telewizji-satelitarnej/nc-usluga-mix-130-kanalow-1-m-c-na-start-dekoder-hd-5800sxr.bhtml 

Mógłby mi ktoś powiedzieć czy są dostępne Eurosporty w Pakiecie Domowym HD+ na stałe ? Mam telewizję na kartę SD+Dekoder SD i planuję zakupić ten zestaw.

Edytowane przez JestemAdam0201
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,słyszałem że kiedyś je odcięli.Rozumiem że nie mogą ich już wycofać i to mi się podoba.Ps,Jeśli przeleję przykładowo 240zł to telewizja będzie wazna przez rok ? Czy maksymalnie można doładować na 3 miesiące ? Ile jest kanałów FTA +/- ?

Tu jest wszystko na zadane pytania:

telewizja na kartę HD: Doładowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Możecie podrzucić stronę TV NnK? Od pewnego czasu nie jestem na bieżąco w ofercie prepaid nc+, a naroiło się tych ofert, że jestem w czarnej d...e.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Posiadam dekoder Opticum ITI X8, chcę doładować telewizję n na kartę pakiet podstawowy na pół roku i się pytam, jak wpłacę 120 PLN to będę miał te 6 miesięcy oglądania, czy też będą włączone inne pakiety? Czy się da wyłączyć wyższe pakiety? Teraz tak to wygląda:

c66391fb7e64.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na dzis najlepsza oferta prawdziwy prepaid poprostu 60zl i mam bez łaski prawie odpowiednik komfortu.W rodzinie juz smigaja 4?karty jak nie więcej.Do tego jedynie brakuje kanałów z dvbt ,ale to da się ogarnąć np adb2850? No tym tunerem combo.Gdyby odnowili poprawili ofertę o brakujace kanały bylo by idealnie.Licze ze nie uwala oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie wszystkich forumowiczów,

 

aktualnie posiadam umowę z nc+ z "bardzo stabilnym i nowoczesnym" wifi boxem. Umowa kończy się w 2018 roku.

 

Zamierzam pozostać przy ofercie nc+ z własnym dekoderem opartym na systemie Linux. Niestety moduły CI+ są jednostrumieniowe.

 

Czy moduł nCam Conax dla n na kartę w trybie legacy jest w stanie strumieniować dwa kanały zaszyfrowane? 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...