Jump to content

Recommended Posts

TV PULS HD świeci w NNK HD... Ciekawe kiedy dodadzą TTV HD i ATM ROZRYWKA bo ten kanał pomimo obecności w NC+ i w naziemnej nadal nie jest obecny w NNK HD, TNK HD i SMART HD

Racja, mnie też dziwi brak ATM Rozrywki w Tych że ofertach pomimo obecności kodowania Nc+ już chyba od roku.

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Możecie podrzucić stronę TV NnK? Od pewnego czasu nie jestem na bieżąco w ofercie prepaid nc+, a naroiło się tych ofert, że jestem w czarnej d...e.

Edited by Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
  • 3 weeks later...

Posiadam dekoder Opticum ITI X8, chcę doładować telewizję n na kartę pakiet podstawowy na pół roku i się pytam, jak wpłacę 120 PLN to będę miał te 6 miesięcy oglądania, czy też będą włączone inne pakiety? Czy się da wyłączyć wyższe pakiety? Teraz tak to wygląda:

c66391fb7e64.png

Da się wyłączyć, wszystko jest opisane na stronie TNK HD. Wedle regulaminu po okresie niepłacenia teoretycznie powinien się aktywować tylko pakiet Domowy HD (o ile dobrze pamiętam), ale jeśli miałeś coś więcej aktywnego to bym to na wszelki wypadek wyłączył.

• 4 weeks later...

Na dzis najlepsza oferta prawdziwy prepaid poprostu 60zl i mam bez łaski prawie odpowiednik komfortu.W rodzinie juz smigaja 4?karty jak nie więcej.Do tego jedynie brakuje kanałów z dvbt ,ale to da się ogarnąć np adb2850? No tym tunerem combo.Gdyby odnowili poprawili ofertę o brakujace kanały bylo by idealnie.Licze ze nie uwala oferty.

Bliżej temu do Ekstra tak naprawdę. W sumie to brakowało paru kanałów Polsatu - mała strata. Teraz niestety brakuje trochę więcej, bo chyba nie doszło parę nowości w tym NatGeo People, Wellbeing, Active Family i Viasaty - w sumie też Polsat :).

Witam bardzo serdecznie wszystkich forumowiczów,

aktualnie posiadam umowę z nc+ z "bardzo stabilnym i nowoczesnym" wifi boxem. Umowa kończy się w 2018 roku.

Zamierzam pozostać przy ofercie nc+ z własnym dekoderem opartym na systemie Linux. Niestety moduły CI+ są jednostrumieniowe.

Czy moduł nCam Conax dla n na kartę w trybie legacy jest w stanie strumieniować dwa kanały zaszyfrowane? 

Pozdrawiam