Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Buahahaha. Widzę wielki entuzjazm w związku z wprowadzeniem przez n nowej oferty. Widać, że ITI swoich potencjalnych klientów ma za idiotów. Tylko za kogo ma obecnych posiadaczy TNK czy TNK HD? Za kompletnych [beep]owców? Jedynie, co może uratować ITI to rebranding TNK HD do TnnK. Ale niech zapomną o tych, co mają TNK SD. Ci pewnie nie skorzystają ani z n'ki, ani tym bardziej z TnnK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha. Widzę wielki entuzjazm w związku z wprowadzeniem przez n nowej oferty. Widać, że ITI swoich potencjalnych klientów ma za idiotów. Tylko za kogo ma obecnych posiadaczy TNK czy TNK HD? Za kompletnych [beep]owców? Jedynie, co może uratować ITI to rebranding TNK HD do TnnK. Ale niech zapomną o tych, co mają TNK SD. Ci pewnie nie skorzystają ani z n'ki, ani tym bardziej z TnnK.

Wierz mi, kompletnych idiotów i [beep]owców u nas nie brakuje. Jak powiedział pan Bolek "najlepsze interesy robi się na ludzkiej głupocie" chcąc w ten sposób zachęcić kapitał z USA do inwestowania u nas. To była jedyna znana mi mądra myśl tego pana za co zresztą został zrugany :lol2:

Wracając do tematu: zareklamuje się w "Szkle kontaktowym" i jakoś się sprzeda....Ludziska będą się cieszyć że mają, jak to ujął Satkurier, "lidera na rynku platform" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że ITI chce nie mieć problemów formalnych z Polsatem na temat udostępnienia Polsatów, aby nie pisać aneksu do umowy, Polsat <->ITI(Cyfrowy Dom)

"N na karte" to prosta furtka na dodanie polsatu, skojarzenie prepaida TNK HD z ofertą N, gdzie jest duzo bardziej rozpowszechniona.

I najważniejsze, masz wiedzieć że coś się dzieje (odbiorco)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

TO co zrobili to zwyczajne [beep]two co oni sobie myślą że niby teraz wszyscy użytkownicy tnk przejdą do n na karte tylko dla polsatu i zakupią kolejny "specjalny" Dekoder który wyprawia jakieś cyrki oni maja ludzi za nic nikt im nie kazał robić kolejnej tnk pod inną nazwą tylko dodać polsat do sd i hd a i oczywiscie trzeba jeszcze doładować żeby polsat oglądać śmiech na sali :lol: ciekawe kiedy tą ofertę zostawią pewnie już zostawili bo myślą ze się ludzie na polsat rzucą wystarczy dwa piloty i jest polsat :brawo:

Trzeba czekać na DVB-T i za nie długi czas kopnąć ich w ... bo już do nich straciłem cierpliwość:]

Ciekawi mnie ilu im to ludzi kupi i kto z was jest tym zainteresowany ja na pewno nie

Zrobili ludzi w ciula

Jaka telewizja taki szacunek do ludzi ..

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widząc w artykule "Satkuriera" tekst "N na kartę" już się podnieciłem, że poszli po rozum do głowy i udostępnią pełną ofertę "Nki" na modułach "nCAM HD", a tu byczki...

 

Te same pakiety (a powinny wejść dokładnie wszystkie z "Nki", tylko ewentualnie w nieco wyższych cenach, niż w abonamencie) i w zasadzie te same kanały (gdzie "Discovery Historia", czy kanały "BBC"???).

 

KPINA na kółkach ! Mogę się założyć, że w sobotnim, albo niedzielnym "Dzień Dobry TVN" wystąpi Pan Berezowski, albo ktoś z "ITI" i razem z Magdą Mołek, albo Andrzejem Sołtysikiem będzie zachwalał jaka to "NOWA", "REWOLUCYJNA" i "wyjątkowa w skali światowej" oferta (w nachalnej promocji i narzucaniu swoich poglądów "TVN" jest przecież MISTRZEM) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frazes - moja pierwsza mysl byla identyczna. Przyszlo mi do glowy ze w koncu na modulach cam jest pelna oferta nki. Taka nowosc bylaby interesujaca. W dodatku jeszcze mozliwosc placenia w systemie prepaid. No coz decyzje n sa coraz bardziej niezrozumiałe. Wypada tylko pogratulowac pomyslu na tworzenie negatywnego wizerunku. Prosze zwrocic uwage ile negatywnych glosow jest pod newsami na temat n na karte. Rok temu pod TNK HD byl pelen zachwyt . Jak latwo mozna kilkoma dzinymi decyzjami wywolac odmienna reakcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze dolaczenie Polsatu do TNK HD bylo niemożliwe wiec zakombinowali inaczej. Zapewne bedzie mozliwosc migracji do ofert n na karte z TNK HD ale trzeba zwrocic uwage na malo korzystna zmiane w pakiecie bez oplat. Ten jest wazny 1 miesiac zamiast 12 miesiecy od ostatniego doladowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadam się jak z kolegą doris0075 ,ponieważ kanały sie powtarzają ( tak jak w tnk hd )dodany został tylko polsat który i tak odbierzemy dzieki dvb-t . Moim zdaniem powinno być Discovery Historia cartonn network ( zamiast disney xd lub channel )z hd widziałbym eurosport 2 i tvp 1 i 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo myślałem, że to jest cała oferta Nki na "doładowanie", a oni robią TNK HD z Polsatem? Hehe, koń by się uśmiał. Samo TNK HD nie ma chyba zbyt wielu użytkowników (w odróżnieniu od oferty SD), a oni startują z takim "[beep]izmem". Czy w ITI ktoś myśli? Czy im się w głowach poprzewracało?

Niech za TNK SD się wezmą albo całkiem to zamkną i zlikwidują. Zresztą dni Telewizji na Kartę są już chyba niestety policzone.

Wydaje mi się, że w przyszłości prawdopodobny jest scenariusz likwidacji TNK SD/HD i zastąpienie jej tym "Telewizja N na Kartę" (i ewentualne poszerzenie oferty tej ostatniej w przyszłości o pełny pakiet Nki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...