Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i mam szybkie pytanie dotyczące kanałów serwisowych telewizji n.

Czy takowe kanały są dostępne również w TNK, chodzi oczywiście o transmisje spotkań LM?

Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź.

OK już się dowiedziałem. Te kanały serwisowe nie są dostępne w TELEWIZJI NA KARTĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o Telewizję na Kartę bez HD? To nie ma ale w TnK HD i n na kartę, to zależy od humoru nadawcy, zreszta tak samo jak i w całej telewizji n. W TnK HD była możliwość oglądania na dwóch kanałach nSPORT HD na modułe CAM raz bodajże w maju. Zobaczymy co będzie w najbliższym roku, gdy będzie grała Liga Europejska na wielu boiskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strategia "ITI" jeśli chodzi o "N Na Kartę" jest dla mnie dziwna, bo zamiast w prosty sposób stworzyć atrakcyjną i myślę, że dochodową ofertę udostępniając pełną ofertę "Nki" (z takimi samymi pakietami), tylko w wersji "prepaid", więc z nieco wyższą ceną, to oni kombinują oby tylko nie dać pełnej oferty "Nki", a kusić ludzi byle czym, czyli "TVP1 HD"...

 

Niech ludzie w "ITI" w końcu zaczną myśleć o swojej pracy, zamiast o meczach np. "Barcelony" z "Realem", jak dzisiaj w "Poranku TVN24", to może zrozumieją, że tylko pełna oferta "Nki" w opcji "na kartę" ma sens !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ich celnie krytykować trzeba ich niestety oglądać :D ... Poza tym w budynku gdzie znajduje się "TVN24" są też chyba biura "ITI", a skoro w "TVN24" ciągle mówili o tych meczach, to znaczy, że pewnie cały budynek nimi żył, więc decydenci "ITI" (przynajmniej polacy) zapewne też i dlatego o tym wspomniałem (z drugiej strony to kolejny dowód na brak obiektywizmu dziennikarzy "TVN24", tzn. takie jawne popieranie jednej drużyny :D ) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strategia "ITI" jeśli chodzi o "N Na Kartę" jest dla mnie dziwna, bo zamiast w prosty sposób stworzyć atrakcyjną i myślę, że dochodową ofertę udostępniając pełną ofertę "Nki" (z takimi samymi pakietami), tylko w wersji "prepaid", więc z nieco wyższą ceną, to oni kombinują oby tylko nie dać pełnej oferty "Nki", a kusić ludzi byle czym, czyli "TVP1 HD"...

 

Niech ludzie w "ITI" w końcu zaczną myśleć o swojej pracy, zamiast o meczach np. "Barcelony" z "Realem", jak dzisiaj w "Poranku TVN24", to może zrozumieją, że tylko pełna oferta "Nki" w opcji "na kartę" ma sens !

 

To jest Twój punkt widzenia, ja np. kompletnie się nie zgadzam z takimi rozwiązaniami. Dlaczego niby znów ma być coś droższego? Dziś w cenie niespełna 40 złotych mogę oglądać ok. 10 kanałów HD (kanały zróżnicowane programowo a nie na jedno kopyto), ile kanałów HD oglądnął bym w podobnej cenie stosując zaproponowane przez Ciebie rozwiązanie? Ile musiał bym zapłacić, żeby osiągnąć podobne zróżnicowanie programowe? - bo przecież nie będę opłacał w każdym miesiącu innego pakietu. Nie mówię, że w obecnej ofercie programowej nie trzeba nic zmieniać ale obecny rynek płatnych telewizji (zresztą bezpłatnych też) jest już wystarczająco chory i nastawiony na maksymalne zyski przy mizernej ofercie. Platformy i kablówki tak śrubują ceny, że chcąc cokolwiek oglądnąć trzeba wydać sporą część swojej wypłaty - czy to jest normalne? DVB-T postrzegane przez niektórych jako rozsądne rozwiązanie już jest celowo zubożane, żebyśmy dalej musieli słono płacić. Nie to powinno być w interesie użytkowników, żeby sami prosili się o wyższe ceny skoro już obecne są za wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że oferta TnK HD jest bardzo atrakcyjna. Podchodziłem do niej sceptycznie dopóki nie pojawiały się moduły CAM. Teraz jest naprawdę dobrze. Za 20zł dostajemy naprawdę dobre kanały a zakupiony moduł zawiera już 3 miesiące pakietów.

 

Windowanie cen nie ma sensu. Ile osób tak naprawdę wykupi kolejne droższe pakiety. Zakładam że pełna oferta nki kosztowała by około 120zł miesięcznie (dwa dodatkowe pakiety za 40zł jeden z kanałami BBC i innymi nki i drugi z kanałami premium)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam pytanie do posiadaczy n-ki na kartę . Jak to dokładnie jest z doładowaniami. Czy mogę powiedzmy kupować doładowania w miesiącach których tylko chce ? Np od września do grudnia i od lutego do maja doładowywać a w innych miesiącach nie ... ? I czy jak doładowuje to koniecznie muszę oba pakiety? Jaką metodą odbywają się doładowywania , przelewem ?

Pozdrawiam :)

PS. Czy w TNK są kanały serwisowe, chodzi o LM ? Jeśli nie to nie opłaca się tego brać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To działa jak TNK HD ładujesz kiedy tylko chcesz i masz ochotę, nie muszą być 2 pakiety wybierasz który chcesz czy za 19,90 na miesiac Domowy hd a jak Premium hd to wiadomo doliczasz dodatkowo 19,90 czyli 39,80 na miesiąc.

 

Jeżeli zrobisz przerwę w doładowaniu masz na 1 miesiąc dostęp do pakietu bezpłatnego .

 

http://n.pl/oferta/n_na_karte.html

 

Doładowanie poprzez przelew samodzielnie lub na poczcie lub w banku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co do kanałów serwisowych z LM to na razie są odkodowane. W zeszłym roku też na początku były w TNK HD odkodowane a dopiero gdzieś pod koniec listopada zakodowali ale może tak zostanie że są dostępne bo dla mnie także jest to ważne aby LM obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę Was o pomoc pragnę kupić NNK i jaki dekoder kupić czy:ADB2850ST -czy ADB5800S i czy na nich mogę dogrywać ręcznie kanały z transponderów .Będe bardzo wdzięczny za pomoc. Obecnie mam TNK SD i dekoder Techni Sat i mogę ręcznie kanały z transpondera programować.Z góry dziękuję i Pozdrawiam.Ps . Czy mogę ustawić kanały tak jak chcę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...