Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

To samo jest z tunerem 2849 tez po wyłączeniu go to on tak naprawdę przechodzi w taki stan uśpienia a nie jest wyłączany całkowicie, gdyż jak się go włącza z takiego stanu to po 3 sekundach jest obraz, a wyłączając go całkowicie z prądu to potrzeba dobrej minuty aż się całkowicie włączy i pokaże obraz. Też mi się to nie podoba bo wiadomo prąd coraz droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że zejdą jeszcze z ceną ADB ITI-5800S?

W ciągu 3 miesięcy dekoder potaniał dwa razy o 50zł.

 

możliwe że potaniał dlatego bo chcą się pozbyć sprzętu (likwidacja n na kartę i innych ich pre-paid'ów) ale to nie jest pewne, to tylko moje przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na module n na kartę - uprawnienia (dwa pakiety-39,90 zł) można odbierać filmbox extra i filmbox family (uprawnienia z filmbox hd nie są oddzielone od pozostałych filmboxów gdyż w n i cyfrze+ jak się ma dostęp do filmox hd to automatycznie ma się dostęp do pozostałych filmboxów , za taki pakiet płaci się 15 zł , oczywiście zwykły filmbox sd nie jest w tym pakiecie i w n na kartę nie ma na niego uprawnień)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym zapytać gdzie można znaleźć aktualny wykaz kanałów w ofercie "N na kartę", Znalazłem coś takiego:

http://n.pl/fileadmin/pdf/Rozklad_kanal ... rte_v4.pdf

ale ten wykaz nie za bardzo jest zgodny z tym co mają na stronie internetowej (jeśli chodzi o wersje SD i HD). Chciałem zapytać czy takie kanały jak TVN 7 i TVN Style są w dalszym ciągu dostępne w wersji SD, czy już tylko w HD ?

 

pozdrawiam

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Opticum X80 (tnk sd) - skandaliczna jakość wykonania ten pokazany z linku wydaje się być trochę lepszy,ale nie sądzę żeby to był przełom .Martwi nie że jest taki lekki (0,75 kg) tylny panel bardzo skromny .Dobrze,że pilot inny(chociaż z wyglądu) ten z mojego Opticuma jest tragiczny nie wiem jak spisuje się w użytkowaniu ten z nowego zestawu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mobo40, mówisz o tym, jest lepszy pod białego za 149zł, ale wiadomo naziemnej nie podłączysz,karta jest parowana z tym tunkiem.

 

show_image_in_imgtag.php?filename=resized%2FOPTICUM_X8_HD_4ece67741d5cd_150x150.jpg&newxsize=150&newysize=150&fileout=show_image_in_imgtag.php?filename=%2Fcomponents%2Fcom_virtuemart%2Fshop_image%2Fproduct%2Fbig_C-fakepath-X8-2.jpg&newxsize=150&newysize=150&fileout=show_image_in_imgtag.php?filename=%2Fcomponents%2Fcom_virtuemart%2Fshop_image%2Fproduct%2Fbig_C-fakepath-X8-4.jpg&newxsize=150&newysize=150&fileout=show_image_in_imgtag.php?filename=%2Fcomponents%2Fcom_virtuemart%2Fshop_image%2Fproduct%2FC-fakepath-X8-5.jpg&newxsize=150&newysize=150&fileout=

Specyfikacja odbiornika OPTICUM X8 HD

 

• Chipset ALI M3603

• Zgodny z SD/HD, DVB-S /S2 AVC/H.264 MPEG-4 & MPEG-2

• Jeden czytnik kart dostępu w systemie Conax Parowany z kartą

• Wyjście video wysokiej rozdzielczości - HDMI

• Wyjście video standardowej rozdzielczości - SCART

• Obsługiwane rozdzielczości video - 576p, 720p, 1080i, Full HD 1080p

• Wyświetlacz na panelu przednim - LED 4 cyfry

• Cyfrowe wyjście audio S/PDIF - coaxial

• Aktualizacja oprogramowania przez OTA z satelity

• Złącze USB w standardzie USB 2.0

• Niske zużycie prądu w trybie Stand-by - poniżej 1W

• Automatyczne wyłączeniedo Stand-by po 3 godzinach od ostatniego użycia,

• celem oszczędzania energii

• Elektroniczny przewodnik po programach - EPG

• Polskie Menu ekranowe

• Time Shift (zatrzymywanie, przewijanie obrazu)

• PVR Ready - możliwość nagrywania na zewnętrzny dysk USB

• Blokada rodzicielska na kanały i Menu

• Szybkie przełączanie pomiędzy kanałami

• Możliwość tworzenia własnych list kanałów ulubionych

• Obsługa napisów ekranowych - Teletext, DVB

• Obsługa Teletext

• Współpracuje z dyskiem USB OPTICUM

• Wielkość (Szerokość x Wysokość x Głębokość): 200mm x 35mm x 150mm

• Waga (netto): 0,70kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno pojawił się odbiornik Opticum X8 (właśnie do NNK).

Czy znajdzie się osoba, która ma jakieś wrażenia z użytkowania tej 'nowości'.

I czy w tym dekoderze można jakoś zmieniać listę kanałów, dodawać nowe kanały, itepe,

bo 'gotowa lista kanałów' nie budzi entuzjazmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...