Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

@pitero77 czy ty wogóle czytałeś instrukcje obsługi tunera ???

 

Tuner masz sprawny a napis ten będzie , podłącz kable i przełącz obraz na taki jaki ma być jak masz HDMI to na tunerze naciśnij RES aż pokaże się na nim 520 720 lub 1080 ( SD1 i SD2 to jest ustawienie eurozłącza) i potem ok ( na tunerze) tuner jak znajdzie oprogramowanie oraz jak karta się aktywuje będzie działać normalnie ( wyjmij i włóż kartę bo w nowych zestawach są one luźne) .........

Każdy nowy tuner z zestawu tak ma.........

jest weeken a karta może się aktywować i dostawać uprawnienia do kilku godzin jak wszystko będzie aktywne tuner z opcji instalacji sam się wyłączy całkiem lub właczy się na tvp1 hd sam.......

 

 

 

 

 

a ja mam inne pytanie jak się dodzwonic do biura obsługi klienta bo ten oficjalny jest lipny wciąż melodyjka i proszę czekać a $ lecą lub jak wykonać reaktywacje karty ( od wczoraj wieczorem nie palą mi niektóre kanały z pakietu domowego i pisze brak wykupionej usługi ) a 2 dni wsio było poprawnie od aktywacji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mam n na karte, którą aktywowałem 8 grudnia, okazało się, że dekoder jest wadliwy i wysłałem do serwisu. Do stałem nowy i nową kartę. Działają mi oba pakiety podstawowy + premium, ale nPremium HD nie świeci. Słyszałem, że powinny być za darmo. Co moge zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pitero77 czy ty wogóle czytałeś instrukcje obsługi tunera ???

 

Tuner masz sprawny a napis ten będzie , podłącz kable i przełącz obraz na taki jaki ma być jak masz HDMI to na tunerze naciśnij RES aż pokaże się na nim 520 720 lub 1080 ( SD1 i SD2 to jest ustawienie eurozłącza) i potem ok ( na tunerze) tuner jak znajdzie oprogramowanie oraz jak karta się aktywuje będzie działać normalnie ( wyjmij i włóż kartę bo w nowych zestawach są one luźne) .........

Każdy nowy tuner z zestawu tak ma.........

jest weeken a karta może się aktywować i dostawać uprawnienia do kilku godzin jak wszystko będzie aktywne tuner z opcji instalacji sam się wyłączy całkiem lub właczy się na tvp1 hd

 

Tuner jest uszkodzony!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie reaguje na pilota ani na żaden przycisk na dekoderze. Jak się włączy go do sieci świeci napis test migają przez jakiś czas wszystkie 4 kontrolki na panelu przednim potem gasną a test zostaje i nic się nie da zrobić.Karta została aktywowana przez sms i jest aktywna.Nic na ekranie sie nie pokazuje poprostu jest ciemność.

 

jak chcesz sie tanio dodzwonic do biura obslugi dzwoń na 12 294 79 10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecajcie się zbytnio, bo logo Nick Jr. pojawiające się po lewej i prawej jest tłem strony n.pl i po prostu wyświetla się wszędzie, gdzie to tło jest w ogóle używane, być może także tam, gdzie nie powinno. W logach przy wykazie kanałów n na kartę Nick Jr. wymieniony nie jest. Trzeba poczekać na jakieś info (i to takie pewne, a nie na bazie tego, że się logo wyświetla po lewej i prawej, bo zapewne zaraz takie info się zacznie w sieci pojawiać, zapewne z dopiskiem "według nieoficjalnych informacji z tajnych źródeł" :> ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jak by dodali coś w HD , ew. BBC K , NGC HD ... Podmienili AXN na HD ...

 

Wogóle tak sobie myślałem że mogli to inaczej zrobić ... Pakiet domowy HD jako opcja podstawowa. Opcje tą można by rozbudowywać o pakiety dodatkowe. Przykładowo Sport HD , Nauka i Świat HD , Dzieci HD, Seriale i Filmy HD i np. NPremium HD ( mozliwosc dokupienia po wykupieniu pakietu podstawowego i jednego z pakietow dodatkowych) ... A tak mamy to co mamy i za bardzo nie wiadomo jak to rozbudować o dodatkowe kanały HD ;/ Bo mamy domowy HD i pakiet premium ze zlepkiem kanałów HD :( ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...