Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Mam moduł ncam HD i opłacony do 24 stycznia br. pakiet Premium HD. co zrobić aby dalej oglądać n na kartę z tym pakietem HD ? Czy wystraczy przelać np. 39,80 zł na konto aby oglądac przez miesiąc ? Czy trzeba za każdym razem aktywowac przez sms dodatkowe pakiety, bo z tego co wiem domyślnie jest aktywowany tylko paket domowy HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam czarny ekran na kanale 39 i nazwę kanału History HD

może niedługo udostępnią ?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

A ja chciałabym, aby Cyfrowy dom wprowadził takie pakiety jak n w 2006r na starcie:

-infromacja i rozrywka (była za 0 zł), -dzieci, -cinemax, -style moda muzyka (za 10 zł) ; -hity filmowe, -sport i motoryzacja, -kultura nauka świat (za 16zł).

Dekoder HD i byłam wtedy abonentką, ale wprowadzili obowiązek 2 a później 3 pakietów i cimemax jako opcje i się roztaliśmy.

Obecny wybór: -Pakiet Bez Opłat +FTA , -Pakiet Domowy HD, -Pakiet Premium HD, -Pakiet nPremiumHD możne jeszcze rozbudować, co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista kanałów jest różna w przypadku dekodera ADB i x8...

 

w x8 najpierw mamy kanały z Pakietu Domowego, potem są kanały z Premium HD i nPremium ...

 

Dla mnie wygodniejsza byłaby lista taka jak w ADB, ew. niech pozwolą w tym koszmarnym dekoderze w końcu na sortowanie wedle własnego uznania ...

 

 

Co do oferty nnk, szkoda że nie można kanałów nPremium kupować do Domowego HD ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość szybkiego doładowania oferty n na kartę?

 

Takie rzeczy to tylko w tnk (sd) - doładowanie przez dystrybutora. Widać zlikwidowali pośredników żeby im nie odpalać marży. Pieniądze na konto najszybciej idą z tego samego banku ale to i tak nic nie daje bo księgują z ociąganiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze że Świetna sprawa z tymi kanałami które mają wpaść na 3 miesiące od 14.02. Wydaje mi się że będą sondowali o ile zwiększy się ilość klientów doładowujących pakiety, ew. po zakończeniu akcji będą proponowali przejście na abonament. Dzwoniła do mnie jakaś babeczka z dwa dni temu i zachęcała do wzięcia abonamentu zamiast NNK. Oczywiście z opcją wypożyczenia dekodera od n, na razie podziękowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...