Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

A można w jakiś legalny sposób oglądać TV na dwóch TV w różnych pokojach?

Zawsze możesz podłączyć jeden dekoder do dwóch telewizorów jakąś skomplikowaną plątaniną kabli i przejściówek (jest wiele sposobów na zrobienie tego więc sam możesz trochę pomyśleć). Niestety wtedy można oglądać tylko jeden kanał z satelity na dwóch telewizorach. Wydaje mi się to w pełni legalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabla potrzeba kilkanaście metrów, czyli HDMI odpada, a po analogu gorsza jakość (zresztą w tunerze jest tylko jedno wyjście HDMI i nie wiem czy działa równocześnie wyjście sygnału z Euro). No i skazani jesteśmy na ten sam program.

Można też przenosić tuner z miejsca na miejsce, ale co w przypadku gdy dwa telewizory mają działać jednocześnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Grzejnik " - wydaje mi się że możesz doładować dokąd jest termin ważności karty ,czyli jeżeli karta jest ważna np.do 2016r to w tym czasie możesz sobie naładować w dowolnym momencie ,jak zaksięgują kasę na koncie to Ci puszczą te kanały

"stonka" chodzi Ci o te cztery dodatkowe kanały ? ,na razie nie ma wytycznych ,ale prawdopodobnie kanały zostaną włączone na stałe - raczej na pewno skoczy wtedy cena pakietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiek.karolak
Czy jest możliwosc założenia konta na stonie internetowej N Telewizji n na karte
Tak jest możliwość.

 

A w jaki sposób? :shock: Nie widzę czegoś takiego na stronach n .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem... właśnie tam przedstawiciel odp. na moje pytanie ...

 

No cóż poszczuli nas trzema kanałami , zapewne licząc na to że ludzie przejdą na abonament ... żeby się nie przeliczyli :) Cóż takie są efekty braku konkurencji w ofertach pre - paid , Polsat ma jakąś protezę pre - paid, a cyfra żąda opłacenia 6 miesięcy z góry :shock: Eh ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie głupie pytanie. Doładowałem wczoraj pierwszy raz nnk (przelew został puszczony o 13 więc podobno powinien dojść koło 15 tego samego dnia). Wciąż nie mam kanałów. Czy po doładowaniu przychodzi jakiś sms ? Czy trzeba trzymać włączony dekoder na konkretnym kanale? N powinno dużo bardziej szczegółowo opisać procedurę na swojej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...