Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Od maja rodzić ma wyłączone wszystko bo Domowy HD i Premium HD było do tego miesiąca maja, dziś chciałem wyłączyć Premium HD ,wyczytałem że to nastąpi po 31dni a w sms-ie mam że "Dyspozycja przyjęta.Wyłączenie Pakietu Premium HD nastąpi w dniu 21.07.2012. Dziękujemy. "n" NK" to jak ,czyli dziś zostanie wyłączone? nie muszę czekać 31dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od maja rodzić ma wyłączone wszystko bo Domowy HD i Premium HD było do tego miesiąca maja, dziś chciałem wyłączyć Premium HD ,wyczytałem że to nastąpi po 31dni a w sms-ie mam że "Dyspozycja przyjęta.Wyłączenie Pakietu Premium HD nastąpi w dniu 21.07.2012. Dziękujemy. "n" NK" to jak ,czyli dziś zostanie wyłączone? nie muszę czekać 31dni?

 

Niestety musisz czekać 31 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dekodery n od ADB tj. nBox'y mają na sztywno ustawioną listę kanałów wgraną przez operatora. W przypadku dekoderów ADB nie można sobie w sposób dowolny układać listy kanałów. Z tego co wiem 2849st pozwala wyszukiwać i skanować niebo. Nie pozwala natomiast układać wyszukanych kanałów według własnego "widzi mi się" ...

 

W przypadku NNK można kupić dedykowany do oferty dekoder marki OPTICUM. Dekoder ten podobnie jak ADB ma parowaną ze sobą kartę, pozwala on jednak na dowolne układanie listy kanałów. Można skanować wiele satelitów, przestawiać wszystkie kanały według własnego uznania, kasować kanały z listy itp. itd.

 

Tak swoją drogą to wszystko jest na forum opisane, wystarczy poczytać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam n na kartę (moduł). Wkrótce minie 3 miesiące. Chcę dalej oglądać pełną ofertę za 59,70 zł. Wpłaciłem na konto w/w kwotę. Czy teraz muszę włączyć pakiet premium hd i pakiet npremium hd tzn. wysłać sms A101 a potem A102? Jeśli ktoś przez to przechodził to bardzo proszę o wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja jeszcze wrócę do kanałów nsport108 i 109, czy ktoś kto posiada moduł NNK lub TNK HD oglądał na tych kanałach eliminacje do LM bo

Wiem ża na dedykowanych dekoderach od n nie ma tych kanałów ale kiedyś na własnym sprzęcie z modułem to działało.

zastanawiam się czy opłacić swoją kartę, zależy mi na multi lidze mistrzów.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam n na kartę (moduł). Wkrótce minie 3 miesiące. Chcę dalej oglądać pełną ofertę za 59,70 zł. Wpłaciłem na konto w/w kwotę. Czy teraz muszę włączyć pakiet premium hd i pakiet npremium hd tzn. wysłać sms A101 a potem A102? Jeśli ktoś przez to przechodził to bardzo proszę o wskazówki.

Witam!

Ja to załatwiłem w ten sposób: doładowałem kartę 59,70zł zadzwoniłem na *714700 i Pani X uaktywniła mi wszystkie trzy pakiety. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam problem z moja n-ką na kartę. Opłacony mam podstawowy pakiet na bieżąco. Niestety nie działają mi kanały TVN, TTV, TVP1HD i TVP2HD. Reszta kanałów z pakietu podstawowego działa bezproblemowo, a na w/w pojawia się plansza że mam rozszerzyć ofertę. Prosiłbym o wskazówki co może być nie tak. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...