Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie ma multiligi. W tamtym roku była i dostępne wszystkie mecze ale dopiero za 40zł jak ktoś miał pakiet premium wtedy jeszcze była tylko dwa pakiety bo npremium wystartowały 15 grudnia także było lepiej choć może i teraz jest lepiej pieniądze te same a mamy jeszcze ligę europy i ligę włoska podwyżka n na kartę jest nieunikniona wkrótce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doładowałem na jeden miesiąc wszystkie pakiety kilka dni przed końcem okresu doładowania - więc czegoś tu nie rozumiem według tabelki 3 miesiące pakietu Domowy HD ma taką samą kwotę 59,70 zł jak łączna suma trzech pakietów Domowy HD,Premium HD i Npremium za jeden miesiąc . Podobno domyślnie uruchamiają Domowy HD, a Premium HD i Npremium trzeba uruchamiać smsem i w związku z tym mam pytanie : czy każą mi po uruchomieniu smsem zapłacić za Premium HD i Npremium ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szunaj na znanym portalu aukcyjnym kupisz startery NOWE z modułem TNK HD w cenie do 200zl. Ja tam kupiłem nowy moduł TNK HD (w tym wliczone w cenę modułu: pierwsze 3 miesiące gratis pakietu Domowego HD, Premium HD oraz 4-rech kanałów nPremium HD) i na moim Opticumie HD x403p śmiga, aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@misiek2000wp miejmy nadzieję, że będą to zmiany na lepsze. Z forum n-ki dowiedziałem się, że:

W tej chwili jest 8 programów w hd w pakiecie domowym tvp1 tvp1 tvn tvn7 tvn style tvn turbo wojna i pokój i sudance dojdzie polsat hd i tvn24 hd oraz eurosport hd i nsport hd zostaną przesunięte do domowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam kilka pytań...

Chce kupić NNK dekoder ADB5800S za 149zł + 2mc gratis TV

Zestaw będzie sobie leżał na działce i tam będzie TV oglądana. Ale jako że są 2mc gratis to teraz je wykorzystam zamiast tej TV od Orange.

Chce teraz kupic bo po fuzji nie wiadomo jak będzie.

A właśnie jak to będzie wyglądać?? Np: zakupie na trok czasu ale za rok nie będzi ejuż N ale czy zostanie NNK??

 

Mniejsza z tym. Pytania:

 

1 Czy te 2mc dotyczą tylko podstawowego pakietu?? Czy mam wszystko Premium i nPremium??

2 Jak się liczy te 2mc?? Od dnia atywacji mam 2mc?? Czy niepełny i kolejny pełny

3 jaki jest okres wpłat od 1 czy oczy od dnia aktywacji??

4 Jeśli od ani aktywacji to ile wynosi dni ten miesiąc??

5 Mogę prosić liste kanałów tego dekodera?? Nie moge znaleśc na google

6 Mogę z oferty skorzystać w punkcie N?? Bądź sklepie np: Saturn

7 Czy oferta 249zł na 12mc abo jest opłacalna?? Oraz czy moge ją wziąć w sklepie a nie WWW

Czy ten drugio dekoder pozwala na tworzenie własnych list?? Ten Globo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, u operatora Nki miesiąc liczony jest jako 31 dni

 

na resztę pytań BEZ PROBLEMU otrzymasz odpowiedzi na infolinii N, ale biorąc pod uwagę od kiedy jesteś na Forum i ile nabiłeś postów, to te pytania pachną mi ukrytym naganiactwem na konkretną ofertę (dekoder za 149 zł + 2 miesiące gratis)

:lol2::mrgreen:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...