Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Czy ktoś się orientuje czy oferta w pakiecie domowym HD będzie powiększona o kolejne kanały hd?Jeśli tak to kiedy i o jakie kanały?

Powiem szczerze że aktualna oferta stała się mało atrakcyjna wobec naziemnej telewizji DVB-T.Wiele moich znajomych porezygnowało już z TNK HD oraz TNN.

Dziwie się N-ce że nie reagują na nadchodzące zmiany ,wszak już dziś tracą potencjalnych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest mało atrakcyjne? Pakiet domowy? Nie przesądzaj a co byś chciał za 19zł? Oferta jest super a naziemna żadna konkurencja bo nie masz tam np. Tvp sport orange sport eurosport nsport itd tvp seriale axn kino polska discovery tvn style turbo itd i tvn hd i tvn 7 hd co to za porównanie wogóle z naziemna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kilka szybkich pytań:

1. Czy któryś z obecnie dostępnych dekoderów do NNK oferuje pełne układanie listy kanałów? Chodzi mi o całkowitą zmianę numeracji, a nie tylko o listę ulubionych.

2. Swojego czasu, gdy posiadałem TNK "SD", w instrukcji widniało, że oferta jest ważna do 2016 roku. Tutaj jest podobna sytuacja?

3. Czy na zakupionym dekoderze do NNK, można uruchamiać inne oferty prepaid w razie gdyby ta mi się kiedyś znudziła?

4. Pojawiły się już może jakieś "przecieki"/"plotki" odnośnie tego co się może stać z ofertą po fuzji? N'ka kończy mi się z końcem grudnia i od razu przechodzę na nnk, nie chciałbym czegoś "bogatszego" przegapić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odp.

1. lepiej z dvb-t zawsze się może przydać jako dodatkowy do tv bez tunera w razie jakby co.

2. jak przestanie to tuner zostanie do FTA i z dvb-t będziesz miał podstawowe kanały w jednym tunerze. Na przykład na działkę lub do drugiego pokoju gdzie w tv nie masz dvb-t.

 

Istnieje jeszcze jedno rozwiązanie kupujesz tuner np. Fegusona Ariva 200 lub 210 ( wersja z dvb-t ) do tego moduł CAM N na kartę. Masz prawie to samo lecz z niezależnym tunerem do którego możesz użyć innej karty lub modułu. Trochę drożej będzie lecz większa niezależność i więcej opcji dostępnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Płaciłem dotychczas w NNK (moduł ncam) full n Premium HD za 58,70 zł. Obecnie chciałbym tylko płacić podstawowy pakiet za 19,90 zł . Czy jak przeleję internetem na swoje konto 19,90 to będe ogladał tylko podstawowy pakiet, czy też muszę poprzez sms zrezygnować z n premium HD i dopiero wtedy cała kwota będzie na pakiet domowy HD.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam sie do pytania o aktywacje/deaktywacje pakietow bo jestem tu nowy. Regulamin jest tak zawily albo ja jestem za glupi ;) Obecnie mam pakiet podstawowy. Chcialbym na swieta przejsc na pakieto za 39.90. Obecnie pakiet mam wazny do 11.12. Czy mam najpierw wyslac sms aktywacyjny? Czy mam najpierw wplacic pieniadze (39.90). Jak to fizycznie sie dzieje, najpierw jesli wplaci sie mniej lub wiecej niz "miesieczna" kwote?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to w następujący sposób:

1. Doładowujesz pewną kwotą na przykład za 2 miesiące pakietu podstawowego.

2. Jeśli nie aktywujesz żadnego dodatkowego pakietu po doładowaniu i zaksięgowaniu kwoty to kwota będzie przeliczona na pakiet podstawowy przez 2 miesiące.

3. Jeśli aktywujesz pakiet dodatkowy to posiadaną kwotę przeliczą ci na pakiet podstawowy i dodatkowy proporcjonalnie do posiadanych środków z doładowania.

4. Pakiet dodatkowy dezaktywujesz przed końcem ważności. Do sprawdzenia na stronie https://ssl.telewizjanakarte.pl/sprawdz ... owania.php po wpisaniu nr dekdoera i karty

 

Na tej stronie masz także informację na temat jakie kwoty i co dokładnie dzieje się w przypadku doładowania mniejsza kwotą

http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/doladowania.html

http://telewizjanakarte.pl/doladowania.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajesz mi linki do tnk a nie N na karte, ale chyba platforme maja identyczna bo nr sms jest ten sam. Zalogowac na strone sprawdzania konta TNK sie nie da gdy posiada sie NNK - wlasnie to sprawdzilem.

Ale czego nadal nie rozumiem, w regulaminie jest ze aby aktywowac pakiet musze miec kasy na co najmniej 26 dni korzystania. Zatem nie moge aktywowac pakietu przed doladowaniem. A z drugiej strony piszesz ze jesli nie mam zadnego pakietu aktywowanego to kasa jest z automatu rozliczana na pakiet podstawowy na 2 miesiace.

 

Czy doladowujac za 19.90 i majac aktywny pakiet podstawowy i dodatkowy, to bede mial konto aktywne na oba pakiety na pol miesiaca czy zawsze trzeba doladowac na wiecej nic stawka miesieczna?

 

Dopytuje bo nie chce sie wpakowac w niepotrzebne wydatki jesli jakis blad popelnie w tej procedurze aktywacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N na kartę i TNK HD ma taki sam sposób rozliczania.

Aby aktywować pakiet dodatkowy musisz mieć zapłacone na 2 miesiące pakietu podstawowego. Da się spokojnie sprawdzić ważność konta N na kartę na stronie TNK HD

 

Ja robiłem to w ten sposób.

Doładowywałem na 2 miesiące kwotą 40 zł. Następnie po kilku dniach - jak pieniądze zaksięgowali - sprawdzałem na stronie czy zaksięgowali tj. czy pakiet podstawowy jest ważny na następne 2 miesiące - wysyłałem sms aktywacyjnego na pakiet dodatkowy. Wtedy mi z skracali pakiet podstawowy a włączali dodatkowy. Pod koniec ważności ( tydzień wcześniej ) pakietu podstawowego i dodatkowego znów przelewałem 40 zł i miałem podstawowy i dodatkowy. Jeśli nie chciałem dodatkowego to pod koniec ważności wysyłałem sms aby go wyłączyli i wtedy robiłem przelew 40 zł to wtedy miałem pakiet podstawowy na 2 miesiące.

 

Tu masz opis ze strony N na kartę: http://n.pl/oferta/n-na-karte/wlacz-wylacz

 

Nigdy się nie bawiłem w taki sposób zawsze doładowywałem za 40 zł i w miarę potrzeby włączałem lub wyłączałem pakiet dodatkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misiek2000wp "miejmy nadzieję, że będą to zmiany na lepsze. Z forum n-ki dowiedziałem się, że:

W tej chwili jest 8 programów w hd w pakiecie domowym tvp1 tvp1 tvn tvn7 tvn style tvn turbo wojna i pokój i sudance dojdzie polsat hd i tvn24 hd oraz eurosport hd i nsport hd zostaną przesunięte do domowego".

 

Misiek 2000. Mozesz to potwierdzić ? Czy ktokolwiek ma informacje w temacie jw.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam, czy ma ktoś w ogóle jakiekolwiek informacje na temat przyszłości tej oferty?

 

Bo to z tyłka sytuacja jest np. dla mnie w tej chwili. Umowa na abonamentowa n kończy mi się wraz z końcem grudnia. Jestem gotów, zaraz sobie kupić zestaw opticum'a, żeby skorzystać z opcji dwóch miesięcy gratis przy okazji. Gdzieś tam widziałem przecieki, o nowych kanałach w HD, tutaj niby też się coś pojawia... ale nie chciałbym w przyszłym roku być zmuszony do wymiany dekodera, bo ktoś stwierdzi, że po połączeniu platform obecna oferta "is dead" albo coś.

 

No bo zawsze może być jakieś C+NNK czy coś w tym stylu z innym systemem kodowania nie obsługiwanym przez obecne dekodery. Czy może moje obawy są nieuzasadnione?

 

Wiem, ze oficjalnie nic nie zostało jeszcze powiedziane w temacie fuzji i oferty programowej. Nawet mnie to ostatnie za bardzo nie interesuje. Chce tylko wiedzieć, czy kupując NNK mam czego się trzymać na najbliższych kilka lat?

 

 

Myślałem, o innych platformach. Ale wczorajsze informacje na temat oferty prepaid z Cyfrowego Polsatu rozwiały moje wątpliwości i wiem, że "N'ka" ma jak na razie najlepsza ofertę tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeżeli masz dekoder z wejściem internetowym to nie masz się czego obawiać oprogramowanie będzie dostosowane do wszystkich dekoderów jakie posiada N-ka i cyfra plus

Pozostało nam tylko czekanie i tak TV naziemna TVB-T zmarnowała plany platform cyfrowych i kablowych,obecnie nie mogą za wiele zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...