Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od nieco ponad miesiaca jestem uzytkownikiem oferty N na karte i mam do was pytanie, a mianowicie:

Jak dlugo od daty aktywacji wazne sa poszczegolne pakiety, poniewaz na opakowaniu w ktorym znajdowal sie dekoder itp pisze ze przez miesiac, ale pomimo tego ze miesiac minal wylaczony zostal tylko pakiet kanalow Npremium i nic pozatym przez co zaczalem sie zastanawiac na jakiej dziala to zasadzie poniewaz narazie nie doladowalem jeszcze karty korzystajac z tego ze kanaly nie zostaly wylaczone.

Drugie pytanie tyczy sie tego co powiedzial mi sprzedawca w media expert gdzie nabylem N na karte. Sprzedawca poinformowal mnie ze po 3 miesiacach uzytkowania musze zglosic sie do punktu telewizji N aby zdecydowac czy chce pozostac przy ofercie N na karte czy chce podpisac umowe z N'ka i placic comiesieczny abonament. Jak to wyglada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niv skoro nie opłacałeś już pakietów domowego HD, premium HD oraz nPremium to pewnie Ci zgasną 11 kwietnia 2013r. (taki "mały" bonus od operatora NNK w postaci 10 dni dłużej oglądania - w przypadku jakby ktoś się spóźnił z doładowaniem na początku nowego miesiąca). Co do sprzedawcy to wciska Ci kit. To nie CP, gdzie po 3 miesiącach oglądania prepaidu musisz się określić czy zostajesz w ofercie na kartę czy przechodzisz na abonament. W TNK HD/NNK tak nie ma. Tu po wykorzystanym okresie ważności prepaidu możesz albo doładować ponownie kartę albo nie doładowywać jej wcale. Wówczas w NNK przez miesiąc będą Ci grały TVP1 HD TVP2 HD, TVN HD, TVN7 HD, Viva Polska i Polsat Biznes (jak z kanalem religia to nie wiem bo ma grać tylko do 31 marca). W TNK HD powyższe kanały będą ci grały przez 12 miesięcy ( w NNK przez miesiąc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie;

Jestem zainteresowany TĄ ofertą -> http://n.pl/oferta/n-na-karte

Kupując moduł nCam do mojej Arivy 210 będę miał już jakieś pakiety ? Bo coś tam o 3 miesiącach pisze, ale nie bardzo rozumiem które pakiety są gratis.

A po drugie, to chyba nie jest finalna wersja nc+ na kartę, prawda ?

Dzięki z góry za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem "n na kartę", w środę dostałem dekoder HD5800 ten za 149zł z pełnym pakietem za darmo przez 2 miesiące (do 5 kwietnia kanały npremium później 2x c family tak jak w ofercie)

co ciekawe zamawiałem na infolinii nc+ czyli powinien być nc+ a dekoder, karta itd są z logo n - także nie zdążyli się przezbroić jeszcze

z tego co widzę klikając teraz zamów na http://n.pl/oferta/n-na-karte przerzuca na ofertę abonamentową nc+ także nie wiem czy to aktualne jest jeszcze

musisz na infolinie zadzwonić

a finalna wersja nc+ na kartę ma być chyba od maja, gdy się ustabilizuje sytuacja z kanałami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wówczas w NNK przez miesiąc będą Ci grały TVP1 HD TVP2 HD, TVN HD, TVN7 HD, Viva Polska i Polsat Biznes (jak z kanalem religia to nie wiem bo ma grać tylko do 31 marca). W TNK HD powyższe kanały będą ci grały przez 12 miesięcy ( w NNK przez miesiąc).

Polsat Biznes działa w pakiecie na doładowanie, w darmowym jest jeszcze TTV i Religia - od 1 kwietnia ma być nadawana tylko w MPEG-4, do odbioru na tunerach HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było wziąć poprawkę te parę dni na wpłatę (robocze). Jutro wszystko się powinno wyjaśnić, a jeżeli uprawnienia nie przejdą to dzwoń do BOKu i wyślą je od nowa. Tylko jutro a nie dzisiaj... :) Tu możesz sprawdzić stan konta -> https://ssl.telewizjanakarte.pl/tnk_hd/ ... owania.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa platforma satelitarna nc+ dla abonentów Cyfry+ i "n" przygotowała promocję w postaci odkodowanego pełnego pakietu Canal+ Platinum (Canal+, Canal+ Sport, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+ Family i Canal+ Family 2). Promocja potrwa od 5 do 30 kwietnia 2013 roku i dotyczy abonentów Cyfry+ i "n" z wykupionymi pakietami premium (nPremium

 

Czy to dotyczy N na karte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanka:

1. Czy "n na kartę" w opcji z modułem CAM też posiada jakąś datę ważności, np. 2016 rok, jak to jest w TnK SD?

2. Czy moduł CAM "n na kartę" działa prawidłowo w tunerze Ferguson Ariva 202E? Używa ktoś tego modułu w tym modelu tunera?

3. Czy warto w tej chwili kupić "n na kartę" z modułem CAM? Gdy pojawi się nowa oferta "nc+ na kartę" to pewnie będzie możliwość migracji, tyle tylko, że nie wiadomo, czy nadal dostępny będzie w sprzedaży moduł CAM. :roll:

 

Pytam tak, ponieważ obecnie mam Cyfrowy Polsat z modułem CAM, ale zastanawiam się, czy nie dokupić sobie jeszcze tej "n na kartę" z modułem CAM, zanim wprowadzą "nc+ na kartę", aby się dodatkowo zabezpieczyć na wypadek, gdyby tak kiedyś Cyfrowy Polsat i nc+ tak się ze sobą "pożarli", że Polsat wycofałby swoje kanały z nc+, a nc+ kanały TVN'u z platformy Cyfrowego Polsatu. Taki scenariusz jest co prawda bardzo mało prawdopodobny, ale nie można czegoś takiego wykluczyć w stu procentach... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) aby się dodatkowo zabezpieczyć na wypadek, gdyby tak kiedyś Cyfrowy Polsat i nc+ tak się ze sobą "pożarli", że Polsat wycofałby swoje kanały z nc+, a nc+ kanały TVN'u z platformy Cyfrowego Polsatu. Taki scenariusz jest co prawda bardzo mało prawdopodobny, ale nie można czegoś takiego wykluczyć w stu procentach... :roll:

No właśnie też się tego obawiam już od ponad 4 lat, dlatego wtedy zainwestowałem w TNK SD, potem w TNK HD - mam podobne obawy jak ty i nie chcę stracić dostępu do TVN-ów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie głupie pytanie mam, może ktoś wie czy to jest możliwe. Znalazłem stary, nie używany kilka miesięcy moduł CI od N-ki, pakiety wygasły w październiku zeszłego roku. Czy da się go jeszcze jakoś "ożywić"?

 

Nie wiem czy bardziej opłaca się to, czy czekanie na NC+ na kartę. Dodatkowo w sprzedaży są wciąż moduły z n-ki i zastanawiam się czy nie lepiej jest kupić go (jeżeli ożywienie starego nie wchodzi w grę) i liczyć na "bonusy" za npremium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...