Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

witam

pytanko natury technicznej,aktywowalem karte z full pakietami za 59 zl,zamiast npremium mam dodane dwa kanaly canal + family,czy przy podpisaniu umowy na dalszy okres bede mial mozliwosc wykupienia calego pakietu czy tylko tak jak jest to pokazane na stronie internetowe opcji swiat hd za 49 zl???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wybaczcie jeśli zadam banalne pytanie ale niestety nie radzę sobie najlepiej. Kupiłem telewizje n na kartę, wszystko podpięte jak należy, jednak nie potrafie ustawić tych wszystkich ustawień w dekoderze. Antena ustawiona Hotbird 13E.

 

Konkretnie chodzi mi o:

- Typ konwentera (domyślnie jest ustawiony "uniwersalny 9750 oraz 10600"

- Numer TP

- DISEqc (nawet nie wiem co to, czy ma być "disable" jak jest domyslnie czy nie)

- Pozycjoner

 

Przepraszam, ale jestem człowiekiem starszej daty i powoli się uczę tych wszystkich nowinek technologicznych a w instrukcji niestety nie ma nic (poza ogólnymi informacjami). Z góry dziękuję za w miarę szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie dotyczące zakupu N na kartę. Widzę że można kupić zestaw z tunerem i kartą, ale ja nie posiadam jeszcze czaszy a tej dokupić na stronie nie można. Czy nie ma różnicy jaką czaszę kupię? I jaka będzie najlepsza do dobrego odbioru HD? Muszę mieć coś jeszcze żeby wszystko działało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wybaczcie jeśli zadam banalne pytanie ale niestety nie radzę sobie najlepiej. Kupiłem telewizje n na kartę, wszystko podpięte jak należy, jednak nie potrafie ustawić tych wszystkich ustawień w dekoderze. Antena ustawiona Hotbird 13E.

 

Konkretnie chodzi mi o:

- Typ konwentera (domyślnie jest ustawiony "uniwersalny 9750 oraz 10600"

- Numer TP

- DISEqc (nawet nie wiem co to, czy ma być "disable" jak jest domyslnie czy nie)

- Pozycjoner

 

Przepraszam, ale jestem człowiekiem starszej daty i powoli się uczę tych wszystkich nowinek technologicznych a w instrukcji niestety nie ma nic (poza ogólnymi informacjami). Z góry dziękuję za w miarę szybką odpowiedź.

TYp konwertera uniwersalny

numer tp nie podajesz

diseq wyłączony jeśli tylko Hotbird

pozycjoner wylaczony

szukasz kanałow na satelicie hotbird

to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz to rozważyć sobie sam.Ja migrowałem ale miałem już dekoder (po Nnk).Później jak byś chciał przejść na nC+ nie musisz brać dekodera od nich i płacić dodatkowo za aktywacje,poza tym to na razie najlepsza oferta z pakietami tematycznymi jeśli rozważymy kwestię cenową (49zł za wszystko).No i umowa na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto jeśli chodzi o opłacalność (przy czarnym za 199zł dekoder wychodzi praktycznie za darmo) ale trzeba być świadomym tego że to stare złomy, głośno chodzą i lubią się psuć ;-)

 

PS rejestracja umowy po skończeniu pakietu startowego obecnie tylko telefonicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

dostepne - zaplacilem w majowke bo mi zblokowali all (zagapilem sie) , odblokowali wszystko (kupilem pakiet za 20 zl) po czym po tygodniu zablokowali darmowe kanaly (FTA i DOmowy dzialaja) - nie dziala TVP1 i 2 TTV TVN

 

dodam ze restartowalem dekoder , aktualizowalem dekoder (najnowsza juz mialem ) oraz przeszukalem jeszcze raz liste kanalow. Co najciekawsze TVN nie dziala HD oraz SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...