Jump to content

Recommended Posts

@bradox Wiem , że kanały FTA nie działają bez włożonej karty w dekoderze. - Poza tym zarówno ja jak i ty mamy rację. A próbowałeś zostawić na TVP 1 HD - na 2 godziny lub na całą noc , wtedy czasami pobiera uprawnienia ;)

Doładowałem pięć dni temu "Pakiet domowy HD".

Doładowałem w czwartek,mamy poniedziałek.Po tylu dniach zawsze miałem już aktywne,a teraz cisza :/

Macie jakiś przeciek czy coś u nich nietak?

Co robić ?

Guest Anonymous
Taka możliwość była - będąc posiadaczem TNK SD wypełniało się formularz i przysyłali białego nBoxa z kartą NNK doładowaną na ileś miesięcy w cenie 199 zł. Ale ta oferta już raczej się skończyła.

Zwało się to "Wymień SD na HD": https://satkurier.pl/news/70646/8222wymi ... w-tnk.html

Faktycznie, wygląda na to, że już się skończyło. :) Ale chyba i tak nie rozwiązałoby to mojego problemu, gdyż oferowali tylko dekoder. ;)

Czy istnieje jeszcze jakaś możliwość migracji z TNK SD na n na kartę?

a nie lepiej by Ci było zmigrować z TNK SD na Smart HD+? :smile:

Może i lepiej, ale tam nie ma Eurosportu. ;)

Ale chyba i tak nie rozwiązałoby to mojego problemu, gdyż oferowali tylko dekoder. ;)

Tyle że nie sprecyzowałeś jaki to problem ;-) dekoder zwykle całkiem dobrze spełnia funkcję odbierania telewizji...

Guest Anonymous

Szukam taniej oferty, która będzie zawierała TVP Sport i Eurosport. :) A dekoder nie wchodzi w grę, gdyż przełączanie między kilkoma dekoderami jest niewygodne. ;)

TNK +zez na Astrę z Eurosportem niemieckim ale FTA

Inaczej to tylko kablówka

Też czegoś takiego szukam - u mnie nie ma kablówek, dekodery nnk trochę drogie, ale najlepsza oferta

Chyba jednak zdecyduje się na smart hd+ + zez na Astrę na niemieckiego Eurosporta - liczy się sport, a nie język

Oczywiście jestem świadomy, że niemiecki Eurosport ma czasem trochę inną ramówkę niż polski

Szukam taniej oferty, która będzie zawierała TVP Sport i Eurosport. :) A dekoder nie wchodzi w grę, gdyż przełączanie między kilkoma dekoderami jest niewygodne. ;)

Jest jeszcze moduł...