Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam pytanie, Jak kupię sam tuner "N na Kartę" bez karty (jak taka opcja jest) to będę mógł odbierać kanały FTA?

Drugie pytanie: Jak kupię tuner+karta i po zakończeniu okresu za który miałem zapłacone wyłączą mi wszystko razem z kanałami FTA czy jednak będę mógł używać tunera wyłącznie do odbioru kanałów FTA.

dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupujesz tuner w ofercie n na kartę to nie może być to sam tuner bez karty. W tej ofercie tunery parowane są z kartami. Tunery nie parowane z kartami są w TNK

SD lub Smart HD. Na drugie pyt. Jeżeli wyłączą ci opłacane kanały w n na kartę to kanały FTA działają. Tylko pytanie czy te kanały FTA są na tyle warte uwagi ? O wiele lepszą ofertę niż FTA masz w DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kondis za odpowiedź.

Faktycznie oferta FTA nie jest specjalnie ciekawa, ale zbliża się sezon letni gdzie większość ludzi mniej ogląda TV. Ja już miałem dawniej "N" i "C+" i teraz (po za ofertą DVB-T) chciałbym mieć przynajmniej kilka dodatkowych kanałów muzycznych;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu kupowania dekodera NNK, czy innego urządzenia od operatora do DVB-T + FTA. Lepiej kupić samodzielny tuner combo np. jakiegoś Fergusona Ariva, który ma wejście na DVB-T i satelitę. Nie tylko ustawisz sobie własną listę kanałów, ale do tego taki tuner ma czytnik kart i wejście na moduł CI. Dlatego w przyszłości możesz odbierać na nim Smart HD (i być może nową NC+ na kartę), a także Cyfrowy polsat biorąc kartę wraz z modułem CI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest ich myślenie.Polsat HD w Smart HD+ jest a w N Na Kartę SD.TV6 jest w Smart HD+ a w NNK brak.Powinni dołożyć te kanały z Multi+ do pakietu Domowego w NNK w zamian za zlikwidowane Wojna i Pokój itp.Ale i tak lepsze kanały są moim zdaniem w NNK bo jest możliwość dobrania paczki HD i opcji Canal+Family gdzie od czasu do czasu puszczą jakiś ciekawy film lub transmisje sportowe albo dokumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Jestem nowy na forum więc jeżeli zły dział proszę nie bić :)

 

Czy działa Państwo N na kartę? Ja pomimo tego, że mam ważność karty do stycznia 2014 od wczoraj mam tylko bezpłatne kanały.

Infolinia nie odpowiada numer *714700 płatny 1,23 z Vat za minutę. Dziś już 40minut słuchałem muzyczki na więcej mnie nie stać.

 

Edit:

 

Drodzy Państwo dzowniłem do rodziny która też ma N na kartę i sytuacja wygląda tak samo jak u mnie dostępne kanały tylko bezpłatne, pomimo doładowanej karty, a call center nie odbiera telefonu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...