Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Nie dostaniesz samej karty z powodu parowania. Więc masz do wyboru: ADB-2849, ADB-5800 albo moduł nCam.

 

Kwota 150 zł w tym wypadku jest nierealna, bo gdybyś chciał korzystać z n na kartę z własnego sprzętu to raz musisz liczyć koszt modułu nCam (200 zł) i koszt odbiornika (w miarę tani, np Opticum HD x110p - 260 zł) co wyniesie Cię i tak około 500 zł. Aha, dekoder do n na kartę musi być HD, a przynajmniej obsługiwać DVB-S2, bo z takiego transpondera idą uprawnienia.

 

Najtańsze wyjście to zakup ADB-5800 za ok. 199 zł - dostaniesz go razem z przypisaną kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowany kupnem n na karte (głównie ze względu na nowe kanały HD:) ) i mam kilka pytań na które nie mogłem znaleść odpowiedzi w internecie:

 

1) Czy na tunerze ADB ITI-5800S jest dostępny kanał 4fun.tv FTA?

2) Czy jeśli nie doładuje konta to po miesiącu obowiązywania pakietu bezpłatnego karta zostanie całkowicie zablokowana czy może po prostu zostaną mi odciętę kanały płatne a kanały FTA będą dostępne nadal no i czy w potem będę mógł doładować na nowo karte i odblokować dostęp do kanałów płatnych?

 

Z góry dziękuję za odpowieź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:czemu na liście kanałów n na abonament na starym nboxie (ten odnawiany) mając opłacone wzystkie pakiety n na kartę nie mogę odbierać takich kanałów jak:Kino Polska, Discovery HD Showcase, Animal Planet HD, Discovery Channel, nSport HD, MTV Live HD, AXN, Eurosport? Tymczasem mam na tej liście możliwość odbioru CNN, czego na liście n na kartę uświadczyć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta NNK zrobiła się zdecydowanie atrakcyjniejsza i zacząłem się zastanawiać nad przesiadką z TNK SD.

 

Ze względu na duże ograniczenia funkcjonalne tunerów w zestawach raczej skłaniam się ku nCAM i tu mam kilka pytań:

- czy wszystkie opinie o nCAM z TNK HD odnoszą się też do NNK - odnośnie tunerów z którymi są problemy itp.

- jaki najtańszy tuner HD z CI polecacie? Na ile sprawdzi się np. Ariva 202?

- czy nCAM może wprowadzić jakieś ograniczenia na nagrywanie materiałów na HDD po USB (oczywiście w tunerze który to umożliwia)? Np. filmów nagrywanych na dysku w białym nbox (w zestawie NNK) nie da się wprost wrzucić na kompa.

- jaki jest najtańszy tyner z CI+?

- nie mogę znaleźć nigdzie regulaminu. Czy jest w nim podany jakiś termin graniczny ważności oferty? W TNK jest to zdaje się 2014 albo 2016.

 

Oczywiście pozostaje pytanie ogólne "quo vadis n" ale to już osobna historia. Gdyby w najtańszym pakiecie CP było TVN Turbo to pewnie przesiadłbym się na CP. Tam przynajmniej przyszłość wydaje się przewidywalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawello za cenę tunera z CI+ masz roczny abonament w N-ce i to ten Full ... bez sensu zakup takiego tunera do kiepskiej oferty N-ki na kartę ,

Ferguson Ariva 220 Combo tańsza opcja http://www.ferguson-digital.eu/en/hd-ar ... combo.html

OPTICUM - HD 9600 PRIMA lub OPTICUM - HD 9600 MINI http://www.globo.com.pl/?filtrate=1&cmd ... dsd=2&p1=4

tunery działają bezproblemowo z modułami N-ki na kartę a tu więcej informacji http://n.pl/oferta/n_na_karte/ncam.html

najtaniej na Allegro więc tam proponuję zakup tunera .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też się zastanawiam nad zestawem Ariva 220HD combo + modul NCam,

wiem że w sumie wyjdzie dużo drożej niż ADB ITI-5800S w zestawie.

Ale poczytajcie sobie w googlach ile ADB ITI-5800S bieże prądu w stanie spoczynku, ktoś gdzieś zmierzył i wyszło że ok 30 W !!!

Jak sobie policzycie oszczędności na takim sprzęcie to w perspektywie kulku lat nie opłaca się brać tego badziewia. ewentualnie ADB 2849ST,

O braku możliwości ustawienia swoich kanałów nie wspomnę już.

 

Tylko mnie zastanawia jedna rzecz czy ten moduł Ncam + ariva 220hd combo pracują prawidłowo. Mamna myśli zawieszenia się obrazu na kilka sekund jak to było w TNK SD + tunery fergusona ? Ma ktoś taki zestaw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ....ile ADB ITI-5800S bieże prądu w stanie spoczynku, ktoś gdzieś zmierzył i wyszło że ok 30 W !!!...

 

2. O braku możliwości ustawienia swoich kanałów nie wspomnę już.

 

3. Tylko mnie zastanawia jedna rzecz czy ten moduł Ncam + ariva 220hd combo pracują prawidłowo. Mamna myśli zawieszenia się obrazu na kilka sekund jak to było w TNK SD + tunery fergusona ? Ma ktoś taki zestaw ?

Ad. 1. Raczej sądzę, że ktoś zmierzył moc pozorną czyli UxI :D Tak mierzą mierniki za 5 PLN z biedronki i innych lidlów

Ad. 2. To jest rzeczywista wada. Kolejna to niemożliwość przenoszenia nagrań na inne odtwarzacze (PC). Niestety zdaje się, że to jest nadchodzący kierunek bo już na przykład Ariva 202e koduje nagrania.

Ad. 3. Ja mam zestaw TNK SD i Ferguson FK6900- działa bez problemu (pomijając kiepskie EPG). Na temat 220 i nCAM zdania na różnych forach są podzielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...