Jump to content

Recommended Posts

Witam,korzystam z LX2+moduł CI dedykowany dla NNK i po dwuletniej przerwie opłacilem ful oferte i brak jest kanałów z pakietu Pakiet Domowy HD Premium  karte opłaciłem w sobotę rano, wieczorem wskoczyły kanały z niższych pakietów a premium brak w celu aktywacji włączony był całą noc tvp1 hd i dalej nic z premium nie świeci co mogę zrobić?proszę o odpowiedz          błąd brak kanałów z pakietu Pakiet Ekstra HD

Edited by hustek7
  • 1 month later...

Od wczoraj zauważyłem ze mam zakodowany eurosport 2 hd z tp 11258..Może pojawił się odkodowany ten kanał na innym tp.,może być też w sd.

Nie przeszukuje całego hb bo będe musił od nowa ustawiał kanały,taki urok mojego dekodera.

Nie szukaj szkoda Twojego czasu obecnie TNK HD/ NNK to 17 kanałów HD

1.   TVP 1 HD

2.   TVP 2 HD

3.   TVN HD

4.   TVN 7 HD

5.   TVN 24 HD

6.   POLSAT HD

7.   POLSAT 2 HD

8.   TV 4 HD

9.   TVN STYLE HD

10. TVN TURBO HD

11. EUROSPORT HD

12. NSPORT+ HD

13. TVP SPORT HD

14. AXN HD

15. DISOCVERY HD

16. DISNEY CHANNEL HD

17. TRAVEL HD

Wygląda, że stopniowo wyłączają kanały, żeby nie było zmasowanego hejtu.

Ale finalnie pewnie wszystko będzie #wygaszone

Może nawet dojdą do wniosku, że jednak dodadzą ten nSport SD do listy, bo nie może być tak, żeby prepaidowiec miał kontent 'ejcz di'

• 2 weeks later...

W Domowym HD jest dostępny tylko Eurosport1.Podczas trwającej promocji dostępne były 2 kanały Eurosport w najniższym pakiecie na doładowanie. Obecnie Eurosport2 dostępny od pakietu Ekstra.

• 1 month later...

Hej,

Czy jak kupię dokładnie ten moduł (nowy, zaplombowany, 3 miesiące wszystkie pakiety gratis) co jest na zdjęciu z ofertą "N na kartę HD" i aktywuję go za kilka dni po otrzymaniu to czy "pakiet darmowy" jest ważny 1 miesiąc czy 12 miesięcy po wygaśnięciu doładowania?

modul-ncam-hd.jpg

Chciałem przeczytać aktualny regulamin, ale na dole strony http://ncplus.pl/oferta/n-na-karte link nie działa...

Jeżeli jest to oferta N na kartę to na 1 miesiąc a jak to jest TNK HD to masz 12 miesięcy.

Ale po zdjęciu wynika, że jest to oferta TNK HD ale dopytaj się dokładnie, żeby nie było "zonka".

Tak wygląda moduł NNK HD:

dae911b0ccd141db78e1c1c55515def1300x300..

Edited by Burito
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam serdecznie,prosze o rady i wyrozumialosc bo akurat w watkach na karte nie jestem w temacie. A wiec prosze mi powiedziec kumpel zakupil karte N,taka niebieska z logiem N (taka sama jak w poscie @wigru wyzej. Wpunkcie mu aktywowali i szla w domu posiada bialego n-box-a i za [beep]e mu nie pojdzie,co moze byc przyczyna? I 2 pytanie czy na Arivie Combo 120 pojdzie bo mam taki to bym mu poczyczyl. Bardzo prosze o w miare wyczerpujaca podpowiedz. Dziekuje i pozdrawiam 

Biały nbox działa tylko z przypisaną do niego kartą. Włożenie innej powoduje, że dekoder się blokuje. Po włożeniu karty do Arivy będą działać kanały tzw. nieparowane - lista tutaj: https://forum.satkurier.pl/topic/11461-kanały-nieparowane-w-nc-oferty-na-kartę/?p=1091625.Generalnie pakiet Domowy za 19,90 prawie w całości można oglądać na własnym dekoderze. Wyższe pakiety to już tylko na oryginalnym dekoderze / module (z przypisaną kartą oczywiście). 

• 4 months later...