Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,korzystam z LX2+moduł CI dedykowany dla NNK i po dwuletniej przerwie opłacilem ful oferte i brak jest kanałów z pakietu Pakiet Domowy HD Premium  karte opłaciłem w sobotę rano, wieczorem wskoczyły kanały z niższych pakietów a premium brak w celu aktywacji włączony był całą noc tvp1 hd i dalej nic z premium nie świeci co mogę zrobić?proszę o odpowiedz          błąd brak kanałów z pakietu Pakiet Ekstra HD

Edytowane przez hustek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz włączyć pakiet Ekstra HD sms-em. Instrukcja -> http://ncplus.pl/oferta/n-na-karte/wlacz-wylacz. Ekstra HD zastąpił pakiet nPremium HD, więc trzeba wysłać sms o treści: "[nr_karty] A102" na numer (+48) 725 72 72 72. No chyba, że coś w ostatnim czasie się zmieniło, to wtedy próbuj na infolinii.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie szukaj szkoda Twojego czasu obecnie TNK HD/ NNK to 17 kanałów HD

1.   TVP 1 HD

2.   TVP 2 HD

3.   TVN HD

4.   TVN 7 HD

5.   TVN 24 HD

6.   POLSAT HD

7.   POLSAT 2 HD

8.   TV 4 HD

9.   TVN STYLE HD

10. TVN TURBO HD

11. EUROSPORT HD

12. NSPORT+ HD

13. TVP SPORT HD

14. AXN HD

15. DISOCVERY HD

16. DISNEY CHANNEL HD

17. TRAVEL HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Hej,

 

Czy jak kupię dokładnie ten moduł (nowy, zaplombowany, 3 miesiące wszystkie pakiety gratis) co jest na zdjęciu z ofertą "N na kartę HD" i aktywuję go za kilka dni po otrzymaniu to czy "pakiet darmowy" jest ważny 1 miesiąc czy 12 miesięcy po wygaśnięciu doładowania?

modul-ncam-hd.jpg

Chciałem przeczytać aktualny regulamin, ale na dole strony http://ncplus.pl/oferta/n-na-karte link nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie,prosze o rady i wyrozumialosc bo akurat w watkach na karte nie jestem w temacie. A wiec prosze mi powiedziec kumpel zakupil karte N,taka niebieska z logiem N (taka sama jak w poscie @wigru wyzej. Wpunkcie mu aktywowali i szla w domu posiada bialego n-box-a i za [beep]e mu nie pojdzie,co moze byc przyczyna? I 2 pytanie czy na Arivie Combo 120 pojdzie bo mam taki to bym mu poczyczyl. Bardzo prosze o w miare wyczerpujaca podpowiedz. Dziekuje i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały nbox działa tylko z przypisaną do niego kartą. Włożenie innej powoduje, że dekoder się blokuje. Po włożeniu karty do Arivy będą działać kanały tzw. nieparowane - lista tutaj: https://forum.satkurier.pl/topic/11461-kanały-nieparowane-w-nc-oferty-na-kartę/?p=1091625.Generalnie pakiet Domowy za 19,90 prawie w całości można oglądać na własnym dekoderze. Wyższe pakiety to już tylko na oryginalnym dekoderze / module (z przypisaną kartą oczywiście). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...